Yengeç Burcu Kadını Yıldızname

(23 oy) 4/5 46882
Yorum Yaz

Yengeç Burcu kadını yıldızname yorumuna göre Yengeç Burçları çalışkan, konuşkan, hazır cevap, hareketli ve güler yüzlü kadınlardır. Onlar Yıldızname’nin su grubuna dahildir ve bu grubun özelliği olan duygusallığa fazlasıyla sahiptirler. Erkeklerin beğenisini üzerinde toplayan kadın Yengeç Burçları, kadınların sempatisini fazla kazanamazlar. Yengeç Burçları kendilerine nazar değmesine oldukça müsaittiler, bu yüzden doğdukları andan itibaren kötü olayların mıknatısı olabilirler. Kadın Yengeç Burçları genellikle kendi cinslerinden çocuklara sahip olurlar. Zevk ve sefa tam onlara göredir ve hayatlarında değişiklik olmasından çok memnun olurlar. Yıldızname, onlar için en uygun mesleklerin terzilik, konfeksiyonculuk, artistlik, şarkıcılık, şairlik ve imalatçılık olduğunu yazar. Yaşadıkları sağlık sorunu ise hazımsızlıktır. Üstlerinde en iyi taşıdıkları renkler mor, mavi, yeşil, limon sarısı ve beyazdır.

Kadın Yengeç Burçlarının akıllılıkları ve kurnazlıkları göze çarpar, onlar her türlü işi yapabilirler. Yıldızname, karşı cins konusunda da çok bahtlı olduklarını yazar. Ancak erkeklerden zarar görebilme ihtimalleri yüzünden çekingendirler. Yıldızname, onların iki kez evleneceğini öngörür. Yolculuklar ve bir yerde çok uzun süre kalmamak tam kadın Yengeç Burçlarına göredir. Onlar mücevheratı ve mis kokuları çok severler. Kadın Yengeç Burçları sanki iyi bir eş ve aile kadını olmak için yaratılmışlardır. Yıldızname, onların önünde güzel bir ömür uzandığını söylemektedir. Her zaman saf ve temiz niyetlere sahip olmaları onların hep pozitif deneyimler yaşamasına olanak sağlar. Bir işi yaparken kendilerinden emin bir şekilde hareket ederler. Oyun ve eğlence tam onlara göredir, iyilik yapmak da onları memnun eder. Ancak iyilikleri karşılıksız kalabilir, hatta negatif şeyler bile yaşayabilirler. Çalışkanlıkları ve namusları onları kendi paralarını kendilerinin kazanmasına iter fakat aynı zamanda eşlerinin paralarını da harcarlar. Kadın Yengeç Burçlarının mal varlığı yaşlarıyla doğru orantılı olarak artar ve ömürlerini refah içinde geçirirler. Yıldızname, kadın Yengeç Burçlarının 3,18,24 ve 45 yaşlarında ölümle burun buruna geleceğini yazar. Kadın Yengeç Burçları etraflarından duydukları sevgi sayesinde memnuniyet içinde yaşarlar.

Kadın Yengeç Burçlarının isteyip de başaramayacakları şey yoktur. Onlar için en uğurlu gün Pazartesi iken, hayır görmeyecekleri gün Cumadır. Başlarına gelen kötü olaylarla optimistlikleriyle savaşabileceklerini düşünen kadın Yengeç Burçları, her türlü şeri dua yardımıyla başlarından savabilirler. Eğer kadın Yengeç Burçları bir şey için Pazartesi günlerinde dilekte bulunursa, bu dileklerin gerçekleşmesi kuvvetle muhtemeldir. Türk sanat müziği onların bütün can sıkıntısını alır, mutlu olmalarına olanak sağlar. Mutfak işleri yapmayı çok seven kadın Yengeç Burçlarının yemekleri çok iyi ve lezzetli olur. Yıldızname, onların tatlı sevgileri yüzünden evlendikten sonra kilo alacaklarını ama yaşları ilerledikçe bu kiloların yok olacağını yazar.