Yengeç Burcu Erkeği Yıldızname

(12 oy) 3/5 22018
Yorum Yaz

Yengeç Burcu erkeği yıldızname yorumu özellikle Yengeç Burçlarının azmine, maceracı kişiliğine ve yolculuk yapmaya olan sevgilerine değinir. Erkek Yengeç Burçları da bulundukları grubun özelliğini taşırlar, ruh halleri oldukça dalgalıdır. Sabır ve utangaçlıkları onların hayatın tam merkezinde ya da tamamen dışında olma isteklerini körükler. Yıldızname’ye göre erkek Yengeç Burçlarının çocukluklarında suda boğulma riskleri vardır. Hayallerinde yaşamayı seven erkek Yengeç Burçları, genel olarak durgun bir yapı sergilerler. Paranoyayla birleşmiş panik, onların yolda yürürken sürekli arkalarını kontrol etmelerine neden olur. Yıldızname, onların Salı gününde yakalanacağı hastalık nedeniyle ölmesi erkek Yengeç Burçlarına korku verir. Yengeç Burçlarının genel olarak azimli karakteri, erkeklerine de yansımıştır. Başladıkları işi bitirmeden bırakmaları mümkün değildir.

Girdiği her ortamda sevgi gören erkek Yengeç Burçları, kendi burcundan olan arkadaşlarına fazlasıyla değer verir. Yıldızname, onların kendi burçlarından olan kadınlarla çok iyi anlaşacağına dikkat çeker. Yıldızname’ye göre erkek Yengeç Burçları büyük makamlara gelir ve ölümlerine kadar bereket içinde yaşarlar. Takacakları ay taşı yüzük onların kendilerini daha huzur içinde hissetmelerini sağlar. Onların yapmaktan en çok keyif alacağı meslekler; şairlik, ressamlık, artistlik, fırıncılık, postacılık,terzilik, tüccarlık, nakliyecilik ve gemiciliktir.

Yıldızname, erkek Yengeç Burçlarının güzel mekanlarda ve güzel vasıflarla bir hayat süreceğini yazar. Kimseye yardım etmekten çekinmeyen erkek Yengeç Burçları, çocukluklarında birtakım sıkıntılar yaşasa da büyüdüklerinde bu fazlasıyla berekete dönüşür. Yaşları ilerledikçe sahip oldukları rızk artar. Hallerinde sürekli bir iyileşme görülür. Yengeç Burçlarının genel özelliği olan sabırlılık onlara da yansımıştır ve yaşadıkları kötü olaylara bitene kadar var güçleriyle dayanırlar. Yıldızname, erkek Yengeç Burçlarının ne erkek ne de kız kardeşlerinden hayır görmeyeceğini yazar. Onların kendisini kandırmasına ve aptal durumuna düşürmesine karşı daima hazırlıklı olmalıdır. Yıldızname, eğer 7,14,20,28 ve 40 yaşlarında başlarına gelecek ölümcül olayları savabilirlerse uzun bir hayat yaşayacaklarını yazar. Erkek Yengeç Burçlarının ilk evlilikleri fazla uzun sürmez, bu yüzden ikinci kez nikah masasına oturmaları hayli muhtemeldir. Bütün kötülüklere karşı sabırla göğüs geren erkek Yengeç Burçlarının kendilerine uğur getiren günü Pazartesidir. Damak tadı gelişmiş olan erkek Yengeç Burçları, kendilerini bu yönden tatmin edebilecek kadınlarla evleneceklerdir.