Yay Burcu Tatil

(1 oy) 5/5 641
Yorum Yaz


Şans ve iyimserlik gezegeni Jüpiter”in yönettiği Yay burcu için hareket, yeni keşifler, eğlence ve gezi hayatin vazgeçilmeleri arasındadır. Yeni şeyler, yerler keşfetmek için yanıp tutuşan ve kendi sınırlarını zorlamayı çok seven eğlenceli Yay burçları kelimenin tam anlamıyla birer seyyahtır. Gezmek onun için bir tutkudur.

Gezmek için hiçbir kural ve engelleri yoktur. Uzun yolculuklara ve özellikle çok bilinmeyen egzotik ülkelere bayılırlar. Uzun bir dünya turu tam onlara göredir.

Meraklı Yaylar, gidecekleri yerler hakkında on araştırma yaparlar, dil konusunda çok yetenekliği oldukları için gitmeden önce temel konumsa metinlerini çok rahat öğrenirler. İletişim konusunda da çok yetenekli oldukları için gittikleri yerlerde sıkıntı çekmezler.

Atletik ve hareketli Yay burcu için, doğa ve doğa sporları kelimenin tam anlamıyla bir tutkudur. Hareketsiz, sporsuz bir tatil onlar için çok sıkıcıdır, heyecansız ve adrenalinsiz bir tatil düşünemezler. Tatili esnasında doğada yürüyüş, dalma, yamaç paraşütü, tenis, bisiklete binmek gibi sporlardan birkaçını mutlaka yapmak ister. Egzotik ve büyük bir ormanda derinlere dalacak şekilde yürüyüşler yapmak tam onlara göredir. Doğal güzellikler içindeki bir kamp tatili Yay burcu insanini çok mutlu edebilir.

Yay burcu tek olmaktan asla sıkılmaz, çok eğlenceli ve yaratıcı olduğu için tek tatile çıkmak ona keyif verebilir, gittiği yerlerdeki insanlarla çok rahat arkadaşlık kurabilir. Ona uygun tatil arkadaşları ise yine onun gibi hareketli, özgür ruhlu, maceracı ve gözü kara olmalıdır.

Kenya, Brezilya- Amazonlar, Peru, Meksika, Vietnam, Japonya, Cin,Tibet, Kamboçya, Tayland, Hindistan, Moğolistan, Arjantin gitmekten hoşlanabileceği yerlerdir.