Yay Burcu Moda

(6 oy) 5/5 1809
Yorum Yaz


Yay burcu kadını genel olarak çok yönlü, yaratıcı ve eğlencelidir. Bu çizgisini giyim tarzına da yansıtır. Belli bir marka merakı yoktur, yenilikleri takip eder, dolabındaki tüm parçaları çok güzel bir şekilde planına göre kombine eder. Rahat, yumuşak ve zarif bir çizgisi vardır. Aksesuar kullanmayı, özelikle büyük küpeler, çok sever.Burçlar arasında en çekici kadındır yay burcu.

Yay burcu kadını; alışverişsiz yaşayamaz ve beğendiği bir şeyi mutlaka almak ister, parasını çok rahat harcar.

Günlük giyimde rahat olmak ister, buz mavisi kot pantolon ve rahat bluz, tişörtler öncelikli tercihidir. Mavi, pembe, sarı, bej,mor ve krem gibi pastel renkleri çok sever.

Gündüzleri rahat ve spor bir tarzı tercih eden yay burcu akşamları ise tanınması zor bir şekilde çok şık ve zarif bir kadına dönüşür. Cesurdur, mini etekler ve uzun çizmeler onun favori parçalarıdır.Sade ve şık olmayı çok iyi bilir. Genelde akşam programları için tek renk giyinmeyi tercih eder.

Yay burcu kadını birçok stile açıktır, daha önce söylediğimiz gibi asla aynı tarz giyinmez, sürekli dolabındaki giysileri farklı şekilde kombine eder ve kullanır.Aynı şeyleri yapmaktan sıkılan yay burcu kadını basmakalıp moda anlayışından nefret eder. Her şeyden ilham alıp sürekli yeni tarzlar eşinde koşar.

Göz makyajını çok sever, özellikle koyu renkli farklarla çevrelenmiş buğulu gözleri…

Yay burcu ünlüleri; ScarlettJohansson,BritneySpears, Tülin Şahin, Tuğba Ünsal, Gülşen Bubikoğlu.