Yay Burcu Kadını Yıldızname

(11 oy) 5/5 29320
Yorum Yaz

Yay Burcu kadını yıldızname yorumu Yay Burçlarının iyimser olduklarını fakat patavatsızlığın da onların kişiliğinin bir parçası olduğunu yazar. Çabuk parlayıp sönen  Yay Burçları oldukça cömerttirler ve arkadaşlarının zor günlerinde onların yanında olmak karakteristik özellikleridir. Merhamet duyguları çok gelişmiştir ve bu yüzden dostlarının her sıkıntılarını ve dertlerini kendilerininmiş gibi sahiplenip ellerinden geleni hatta daha fazlasını yapmaya çalışırlar. Yıldızname’de kadın Yat burçlarının omuzlarındaki, dizlerindeki ve ayaklarındaki ağrılardan çok çekeceği yazar. Kısmetleri her zaman açık olan Yay burcu kadınlarının eğlenceye, içkiye ve mücevherata olan düşkünlükleri de bilinen bir gerçektir. İyimser oluşları onların kıskanılmasına bu yüzden de çok düşman sahibi olmalarına yol açar. Ömürlerinin ortasında kadın Yay Burçları maddi olarak dara düşerler. Fakat yaşları ilerledikçe yine ellerine beklenmedik yerden para gelir ve ömürlerini kimseye muhtaç olmadan idame ettirebilirler.

Yıldızname’de yazdığı üzere kadın Yay Burçları genelde erkek evlat sahibi olur. Çalışkan, sanatkar ve nazik olmaları onların kişiliklerinin bir parçası olduğu gibi patavatsızlık da onların özelliklerindendir. Kötü bir niyetleri olmasa da, düşünmeden konuşmaları karşılarındaki insanın kalplerini kırmalarına neden olur. Yıldızname, kadın Yay Burçlarının hayatları boyunca bir kez ciddi bir ölüm riskine maruz kalacağını ama bundan sağ salim kurtulacağını yazar. Kadın Yay Burçlarının sağlıklarına fazladan özen göstermeleri gerekir, yapıları kilo almaya oldukça müsaittir. Aynı yerde kalmak onlara göre değildir ve ya iş ya da evlilik nedeniyle başka bir yere taşınması olasıdır. Turuncu, eflatun, sarı, yeşil ve siyah onların sevdiği renklerdir. Bu renkleri üstlerinde bulundurmaları ya da eşyalarını bu renklerden seçmeleri onların kendilerini iyi hissetmesine yardımcı olur. Elmas taşı da onların bütününün bir parçasıdır.

Yazar, idareci veya memur olmak kadın Yay Burçları için biçilmiş kaftandır. Felsefeye olan ilgileri onların bu tarz işlerde de bulunmalarını sağlayabilir. Yıldızname, bu saf ve temiz kalpli kadın Yay Burçlarının geleceklerinin parlak ve bahtlarının açık olduğunu yazar. Cömertlikleri ve ellerinin açıklığı onların belirgin özellikleridir. Dedikodudan haz etmemeleri onların iyi ahlaklı oluşuna dalalettir. İyilik yapmak onlar için hiçbir zaman sorun teşkil etmez. Genellikle kendi kazandıkları parayı harcıyor olsalar da, kadın Yay Burçları eşlerinin paralarını yemeyi de severler. 30lu yaşlarında mal kaybı yaşayacak olsalar da, ilerleyen zamanlarda tekrar refaha kavuşurlar. Kadın Yay Burçlarının çocukları genellikle erkek cinsiyetli olur. Kendilerini 3,7,9,24 ve 32 yaşlarında birtakım ölüm riskleri bekler fakat bu riskleri ataltıp düzlüğe çıkarlarsa 80 yaşına kadar yaşamaları çok büyük olasılıktır. Yıldızname, onların eğer yeni ay doğumunda bir erkek yüzüne bakarlarsa o ayın kendilerine yarar getireceğini yazar. Avukatlık, bankacılık, sanatkarlık ve memurluk meslekleri onları mutlu eder, Yıldızname, kadın Yay Burçlarının iş hayatlarında başarıya ulaşacaklarını öngörür. Kendisine laf edilmesi ve arkasından dedikodusunun çevrilmesine asla müsaade etmezler. Çeşit çeşit yemekler yapabilen kadın Yay Burçlarının mutfakla arası iyidir fakat iş yemeye geldiğinde iştahlarının kapalı oluşu onlar için bir engel olur, bu yüzdendir ki kilo problemi hiçbir zaman yaşamazlar. Onların en uğurlu günü Perşembedir, bu günde başladıkları işler onlara başarı getirir.