Terazi Burcu

(110 oy) 4/5 58175
4 Yorum

23 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında doğanların burcu olan Terazi Burcu, hava elementi grubuna dâhildir. Terazi Burcu özellikleri arasında belirgin olan güçlü iletişim yeteneği ile göz ardı edilmesi mümkün değildir. Hayatına yeni insanlar katarak çevresini zenginleştirir ve arkadaşlarının birbirleri ile kaynaşmalarını sağlayarak her daim aktif olabileceği bir sosyal ortam yaratır. Yalnız kalmaktan hoşlanmayan Terazi Burcu, bu nedenle sürekli sosyal olmak ister. Takım çalışmasına yatkındır ve her zaman iyi bir takım arkadaşıdır. Yumuşak görünür; ama görünüş aldatıcı olabilir bu burçlar. Sevecenlikle gizlediği otoriter bir yanı vardır. Terazi Burcu’nun öncü gruba dâhil olması onu, çevresini kontrol altında tutan iyi bir yönetici yapar. Bu nedenle istediklerini genellikle sevecenlik ve naif bir tatlılıkla yaptırır. Son derece dürüsttür; fakat düşündüklerini her zaman açıkça dile getirmez, politik olmayı bilir.

Terazi Burcu Erkeği genel olarak mantıklı ve gerçekçidir. Bu nedenle aşkı da mantık kalıplarına oturtmaya çalışır. Böylelikle, sorunlara çözüm bulmakta ve soruları cevaplandırmak konusunda kusursuz sayılır. Elbette ki tartışmacı kişiliği nedeniyle cevapları almak sandığınız kadar kolay olmayacaktır.

Terazi Burcu yönetici gezegeni Venüs’tür. Bu nedenle Terazi Burcu kadını, uyuma ve güzelliğe çok önem verir. İç huzurunu sağlayabilmesi ve fiziksel zindeliğini her daim taze kalması için bunlara olabildiğince özen gösterir. Güzel sanatlara düşkündür ve bu alanda atıldığı girişimlerde başarılı olmaya yatkındır bu burçlar.