Terazi Burcu Tatil

(8 oy) 4/5 870
Yorum Yaz


Gezegeni Venüs olan Terazi; aşk, güzellik, moda, sanat, zarafet, zevk ve dişiliği sembolize eder. Venüs’ün dünyayı keyifli hale getiren bir yönü vardır. Gezegeninden de anlaşılacağı üzere Terazi burçları tatile; eğlenmek, arkadaşlarıyla, sevgilisiyle ya da ailesiyle neşeli vakit geçirmek, müze ve galeri gezmek gibi sanatsal aktiviteler yapmak, şık restoranlarda güzel yemekler yemek, moda alanında yeni trendleri takip edip alışveriş yapmak ve dinlenmek gibi sebepler için çıkar.

Terazi burçları için en uygun tatil türü, konforlu şık bir otelde kalmak, kültürel ve sanatsal aktivitelere katılmak,  modayı ve yeni trendleri takip ederek alışveriş yapmak gibi imkanların hepsine sahip olan şehir turlarıdır. Kamp, pansiyon, kırsal gezi turları gibi turizm türleri onlara göre değildir.

Tek tatile gitmekten asla hoşlanmazlar Terazi burçları. Mutlaka sevdiği arkadaşları, sevgilisi ya da ailesi ile birlikte tatile çıkmalıdır. Hareketli, keyif alacağı ve eğleneceği tatilleri sever Sosyal bir burçtur, yalnız olmaktan sıkılır. Yeni ilişkilere çok açıktır. Gittikleri yerlerde mutlaka yeni arkadaşlar edinir ve tatil dönüşü onlarla görüşmeye devam ederler.

Terazi burçları gittikleri yerlerin imkânlarından en iyi şekilde faydalanmak ve etrafı tanımak isterler. Mesela şehrin en popüler restoranlarında yemek yemek, gece kulüplerinde eğlenmek ve güzel bir içki içmek, lüks markların mağazaların olduğu meşhur caddelerde gezerek son moda trendlerini öğrenmek ve alışveriş yapmak en sevdikleri aktivitelerdir.

Paris, Madrid, Milano, New York, Miami, İstanbul gibi hareketli, kalabalık, her şeyin dolu dolu olduğu şehirler gitmekten hoşlanabileceği yerlerdir.