Terazi Burcu Moda

(9 oy) 3/5 1713
Yorum Yaz


Enerjik, sevimli ve sosyal bir burç olan terazi kadını her zaman kadınsı görünmek ister. Bu nedenle görünüşüne çok önem verir. Kadınsı, kısmen rahat ve zarif olmak onun temel öncelikleridir. Zamanın birçok bölümünü diyet, kişisel bakım ve alışverişe gibi güzellikle ilgili konulara ayırır.

Terazi kadının moda anlayışı esnektir, belirli bir tarz ya da renk favorisi yoktur. Kendi tarzını yaratır, kendine yakıştığını düşündüğü ve içinde kendini güzel hissettiği her şeyi giyer. Aynı zamanda uyumlu, çekici ve şık olmayı çok iyi bilir. Yaratıcı tarafı çok gelişmiştir, bu nedenle kendine has yeni tarzlar denemeyi çok sever.

Terazi burcu kadını tam bir elbise tutkundur. Elbise giymeyi çok sever ve en çok yatırım yaptığı parçadır. Gündüzleri rahat bir elbise, akşamları ise şık elbise her zaman tercidir.

Ayakkabı olarak yüksek topuklara çok düşkündür. Düz ayakkabı giymeyi çok sevmez.

Işıltılı ve çekici olmayı sever, bu nedenle aksesuarlar onun için vazgeçilmez parçalardır. Hem günlük hayatta hem de özel bir gecede kıyafetine uygun bileklik, küpe gibi başarılı parçalar seçmeyi çok iyi bilir.

Terazi burcu ünlüleri: HilaryDuff, Nil Karaibrahimgil, Hadise, Hülya Avşar, Hazal Kaya, Pelin Karahan