Susan Miller burç yorumları

(0 oy) 0/5 2014
Yorum Yaz


Astrologlar 2019’un astrolojik bir analizini hazırladılar. Testlere göre, her burç 2020 yılında bazı konularda değişmeleri gerektiği sonucuna vardılar. 2020 yılı burç yorumları sizlere 202o yılında temel değişiklikler hakkında bilgi sunacaktır. Ünlü astrologlardan örneğin  2020 yılında Susan Miller burç yorumları nasıl yorumlanıyorsa bizler de sizler için bu yorumları yapmak istiyoruz.

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Sıcaklığın sizi kontrol etmesine izin vermeyin.

Sen mükemmelsin. Tutku ve enerjiyle dolusun ve fikirlerini konuşmaktan korkmuyorsun. Ancak herhangi bir yangın, sonrasında bir iz bırakacaktır. Evet, duygularınızı açıkça ifade etmek iyidir, ancak yine de onlara doğru yönde rehberlik etmeyi öğrenmeniz gerekir. Evet başkalarıyla nasıl iletişim kuracağınızı öğrendiniz. 2019’da Koç burcu temsilcileri iç enerjilerini nasıl yöneteceklerini öğreneceklerdir.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Başkalarını değiştirmeye çalışmak yerine kendinize iyi bakın!

Sevdiklerinize bakabilecek kadar sadık bir insansınız. Ama şimdi anlıyorsunuz ki herkes çok da fazla ilgilenmek istemiyor. Bir kişiyi istemediği sürece değiştiremezsiniz. 2019, tüm insanların sevginizi ve desteğinizi hak etmediğini öğretti size. Kendinize ve ihtiyaçlarınıza dikkat etmeye çalışın.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Kendini kandırmak sana fayda sağlamaz!

Sürekli karışıyorsunuz. Sen hiç kimseye zarar vermeyen ya da zarar vermeyen bir kişisin. Fikrinizi değiştirdikçe, ağı örmeye başlarsınız. Yalan söylemediğinizi biliyoruz, ama gerçeği saklayarak kendinize zarar verdiğinizin farkında değilsiniz. 2019’da yalan söylemenin anlamsız olduğunu fark ettiniz. Yalan söylemek sorunu çözmene yardımcı olmaz, ancak durumu daha da kötüleştirir. Temel şey kendinize karşı dürüst olmaktır.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Güçlü olmanız ve her zaman değer verdiğiniz insanlar için savaşmanız gerektiğini unutmayın.

Herkes ne kadar hassas olduğunuzu bilir. Ancak hassasiyetinizin sizi zayıflatmasına izin vermeyin. Başkalarına bakmak iyidir, ama karşıt tarafı kendi aklınızdan çıkarmayın. Kendinizi sevin, çünkü sadece bu şekilde içsel bir uyum sağlayabilirsiniz. 2019’da komplekslerinizden nasıl kurtulacağınızı, kendinize nasıl daha güvenli olacağınızı ve enerjinizi sadece en değerli şeylere nasıl harcayacağınızı öğrendiniz. Hayatını yaşa ve kimsenin seni etkilemesine izin verme.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Başkalarının odak noktası olmasına izin verdiğinizde, daha da parlamaya başlayacaksınız.

Yeteneklisin, ama gururun sana zarar verebilir. Negatiflerden başka bir şey vermez ve sonuç olarak kendinizi terk edilmiş hissedersiniz. 2019’da kıskançlığın sadece nefretini arttırdığını fark ettin. Başkalarını takdir etmeye ve odaklanmaya başladığınızda, auranız parlamaya başlayacaktır.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Gevşemeyi, kendinize değer vermeyi, özgüveninizi azaltmayı öğrenin.

Mükemmellik iyidir, kabul ediyoruz, ama çok bencil değil. Kendinize karşı çok sert iseniz, bu sadece sizin zararınıza çalışır. Kendinizi sevmelisiniz. İstediğin kadar mükemmel olmadığın için kendini suçlama. Belki haklısın, belki de değil. Sorun şu ki, aşırı özeleştiri içsel uyumunuzu yok ediyor. 2019 başak burçlarına kendimi sevmeyi, değer vermeyi ve affetmeyi öğretti.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Başkalarını değil, daima kendinizi düşünmeniz gerektiğini anlayın.

İnsanlarla iletişim kurmaktan hoşlanan sevgi dolu bir insansınız. Kendi ihtiyaçlarınızı göz ardı etmeden her zaman başkalarına yardım etmeye çalışırsınız. Böylece bilinçsiz olarak zaman içinde psikolojik olarak ciddi sorunlar yaratırsınız. 2019’da önce kendinizi kurtarmanız gerektiğini öğrendiniz, ancak ve ancak bu şekilde diğer insanlara yardımcı olabileceğinizi unutmayın.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

İnsanların kaybettikten sonra değil, zamanında değer verilmesi gerektiğini unutmayın!

Sevgi dolu ve sadık bir insansınız, ama karanlık bir tarafınız var. Bazen karanlık kişiliğiniz tüm iyi nitelikleri kapsar ve önemli insanları kaybedersiniz. 2019’da tutkunuzu nasıl yöneteceğinizi, hayatınızdaki her şeye ve herkese nasıl değer vereceğinizi öğrendiniz.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Sözünü tutman gerektiğini unutma!

Sen neşeli ve maceracı bir insansın, seni seviyoruz. Ayrıca, eylemlerinizle sık sık başkalarına ağır sözler edersiniz. 2019’da daha sorumlu olmanız ve vaatlerinizi yerine getirmeniz gerektiğini öğrendiniz.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Bir kişi sizi terk etmek istiyorsa, gitmesine izin vermeniz gerektiğini anlayın.

Sıkı çalışıyorsunuz ve beklediğiniz ödülü kazanmak için herhangi bir risk almaya hazırsınız. Ancak ilişkiler rekabetçi değildir, insanlar kupa değildir. Çok duygusalsınız, bu da iyileşmenizi zorlaştırıyor. 2019 size ayrılmak istediğiniz kişiyi tutamayacağınızı öğretti. Sevginizi ve bakımınızı doğru yönde yönlendirin.

Kova (19 Ocak – 18 Şubat)

Planlamayı öğrenin!

Hayal kurmayı seviyorsun, enerji dolusun, ama plan yapamazsın. Hayallerinizin ayak izlerini takip ediyorsunuz, ancak genellikle ailenizi ve arkadaşlarınızı ihmal ediyorsunuz.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Sorunlardan kaçınmanın imkansız olduğunu anlayın.

Herhangi bir sorunu çözmek için her zaman bir çıkış yolunuz vardır – onlardan kaçmayın. İş ya da kişisel olması önemli değil. Ancak bir problemden kaçınmak onu çözmez. Nerede olursanız olun, bu sorun size gelecektir. 2019 size durum ne olursa olsun her şeyi atma şansın olmadığını öğretti.