Sevgililer Gününde Sevgilinize Nasıl Bir Hediye Alabilirsiniz( Erkekler İçin)?

(4 oy) 5/5 1570
Yorum Yaz


Koç Erkeği: Koç burçları genel itibariyle sabırsız, ateşli ve aceleci olmalarının yanında marjinal zevklere sahip bir burçtur. Hediye olarak kendilerine alınan giyim eşyalarına hayır diyemezler. Koç burcu insanları çalışmaktan ve iş hayatından hoşlandıkları için kullanışlı bir dosyaya veya bir hesap makinesine gereksinim duyabilirler.

Maceraperest Koç erkeğine alınabilecek en uygun hediyeler: sportif bir kol saati, arabasına küçük aksesuarlar, maç bileti ve marka bir cüzdan olabilir. Koç erkeği savaşçı ruhlu olduğundan bilgisayarında oynayabileceği savaş oyunları da düşünebilirsiniz.

Boğa Erkeği: Boğa erkeği evinde vakit geçirmekten hoşlanan bir yapıya sahiptir. Ona rahat bir televizyon koltuğu alabilirsiniz. Yumuşak dokuma kazak, parfüm ya da kol düğmesi de Boğa erkeğini mutlu edecektir. Yaşamın lüks değerleri ve kalite onlar için çok önemli ve gereklidir. Bir Boğa burcu insanı için hiçbir şey satın alınamayacak kadar pahalı değildir. Her şeyin ama her şeyin istisnasız en değerlisini bulur, çıkarır.

Onlara en kalitelisinden bir şişe kırmızı şarap hediye edebilirsiniz. Boğa burcu erkeği eğer bahçeli bir eve sahipse bahçe malzemeleri satın alabilirsiniz. Hortum, güneş şapkaları, bıçak bileyi, kesme tahtası vb. aletler birer örnek teşkil edebilir.

İkizler Erkeği: İkizler burcu erkeği en sorunsuz hediye tercihinde bulunabileceğiniz burçtur. İkizler burcu erkeği evde olmaktan pek hoşlanmaz. Zamanının büyük çoğunluğunu dışarıda geçirir. Bu nedenle hava tahmini yapan alet, dışarı çıkarken nasıl giyinmesi gerektiğini ona hatırlatacaktır. İkizler burçları, teknolojik eşyalara bayılırlar. İletişime ve iletişim kurmaya meyillidirler. Seyahat etmekten hoşlanırlar. Şık bir seyahat çantası çok işine yarayacaktır. İnsanlarla konuşmayı, kalabalıklara hitap etmeyi, sosyalleşmeyi çok severler. Sinema, tiyatro, konferans, açık oturum veya konser bileti alabilirsiniz.

Model arabalara ve uçaklara duyduğu ilgiyi es geçmemekte fayda var. Küçük model trenler, puzzle İkizler burcu erkeğinin ilgi duyduğu bir başka alanlardır.

Yengeç Erkeği: Duygusal, yaratıcı, sadık olan Yengeçler, yemeyi içmeyi çok severler. Ava çıkmak Yengeç burcu erkeklerinin çoğu için hastalıklı bir tutkudur. Av malzemelerine bayılacaktır. Yemek ve dekorasyon, mobilya kitapları ya da mimari dizayn ile ilgili dergi koleksiyonları, bir Yengeç erkeği için mükemmel bir hediye tercihi olabilir. Evi için kül tablaları, şamdanlar, keten örtüler alabilirsiniz. Arabası için ise geniş açılı dikiz aynası veya içeceğini koyabileceği özel bir aksesuar alabilirsiniz.

İkizler erkeği okumayı çok sever. Çok satan kitaplardan oluşan bir set de düşünebilirsiniz.

Aslan Erkeği: Aslan burcu erkeği için hediye seçerken aklınızdan çıkarmamanız gereken anahtar sözcük lükstür, kalitedir. O, her şeyin en mükemmelini ister. En elit restoranlardan birinden bir akşam yemeği randevusu alabilirsiniz mesela. Aslan burcu erkeğini  evinden limuzin ile aldırıp yemek yiyeceğiniz bu şık mekana şık kadehlere konmuş şampanya ve klasik müzik eşliğinde getirebilirsiniz. Bu, onu büyüleyecektir. Arabası için bir klasik müzik albümü yada müzik seti çok hoşuna gidecektir.

Aslan erkeği az bulunan nadir şeyleri çok sever. Bu nedenle bir yağlı boya tablosuna asla hayır diyemez. Kaliteli bir ceket de alabilirsiniz.

Başak Erkeği: Başak burcu erkeği çalışmaktan, araştırma yapmaktan ve yeni fikirler üretmekten çok hoşlanır. Bu nedenle kendisine bir diz üstü bilgisayar armağan etmeniz onun dünyayı yakından takip edip yeni fikirler, yeni düşünceler ortaya koymasında faydalı olacaktır. Kitap okumaya ayrı bir ilgisi olan Başak erkeği, tarih kitaplarına bayılır. Gece kitap okurken kitaba tutturulan küçük pilli lambalardan satın alabilirsiniz. Her daim sağlığına ve kilosuna önem veren Başak erkeği için bir spor salonu ve yüzme havuzu üyeliği de güzel hediyeler arasındadır.

Terazi Erkeği: Terazi burcu erkeğine verilebilecek en güzel hediye sevdiği bir sanatçının tüm şarkılarının toplanıp kolaj yapıldığı müzik CD’sidir. Müziği yaşamının merkezi addeden Terazi erkeği özellikle caz ve rock konserlerine gitmeye bayılır. Kendisine bu müzik tarzlarıyla alakalı bir konser bileti hediye edebilirsiniz. Beyaz, şık bir gömlek ya da zarif bir kol düğmesi şıklığını tamamlayıcı unsurlar olacaktır. Erkeksi bir parfüm hoşuna gidebilir. Arabası için ise CD çalar güzel bir tercihtir.

Akrep Erkeği: Deri ceket, deri eldiven, deri ayakkabı ve deri cüzdan tam da Akrep burcu erkeğini yansıtan ürünlerdir. Deriden asla vazgeçemeyen bu adamlar evlerinde, arabalarında, iş yerlerinde deri kullanımına çok önem verirler. Kaliteli, şık giyinmeyi severler. Deri bir cüzdan, deri kemer çok şık tercihler olabilir. Kitap alacaksanız polisiye-gerilim-cinayet romanları seçmenizde fayda var. Kaliteli bir şişe viskiye hayır diyemez bir Akrep burcu erkeği.

Yay Erkeği: Yay burcu erkeği spor yapmaktan, sabahları yürüyüşe çıkmaktan ve sürekli hareket halinde olmaktan haz duyan insandır. Spor yaparken giyebileceği rahat, kullanışlı, kaliteli bir eşofman takımı, ortopedik, rahat bir spor ayakkabı onu mutlu edecektir. Her daim o çocuksu ruhunu içinde barındıran Yay burcu erkeği, model uçaklara, oyuncak helikopterlere ve küçük oyuncak teknelere çok meraklıdır.

Balık tutmaktan müthiş derecede zevk alır. Bu nedenle kendisine olta takımı alabilirsiniz. Bahçeli bir evde yaşıyorsa bahçesine bir basket potası ve basket topu da alabilirsiniz.

Oğlak Erkeği: Paraya oldukça kıymet veren Oğlak burcu erkeğine para koleksiyonu hediye etmeniz hem ilginç hem de isabetli bir tercih olacaktır. Oğlak burcu erkekleri paraya, mevkiye ve saygınlığa büyük önem verirler. Klasik adamlardır. Kravat, rugan bir kundura, siyahın ağırlıkta olduğu şık bir kol düğmesi, erkeksi bir parfüm ve sağlam botlar Oğlak’ın hayır diyemeyeceği armağanlar arasındadır.

Satranç gibi zeka gerektiren oyunlarda üstlerine yoktur. Satranç seti, kaliteli bir şişe viski, tarih, ekonomi ve siyasetle ilgili kitaplar ilgilerini çekecektir.

Kova Erkeği: Yeni teknolojik ürünler, dizüstü bilgisayar, akıllı telefon, tablet Kova burcu erkeğini heyecanlandıracaktır. Bilime olan düşkünlükleri malumdur. Bu nedenle bir teleskop almanız geceleri yıldızları izlerken sizi düşündürecek bir ürün olacaktır. Bilimkurgu ve teknolojideki gelişmeleri içeren kitap, dergi ve film armağan edebilirsiniz. Elektronik cihazlar onu en çok mutlu edecek ürünler arasındadır.

Balık Erkeği: Balık burcu ayakları temsil eder. Balık burcu erkeği rahatına düşkün olduğundan alacağınız bir çift spor ayakkabı onu sevindirecektir. Yaratıcı ve duyarlı Balık erkeği ile birlikte deniz kenarında sakin bir sahil kasabasında tatile gidebilir, balık tutmaya başlayabilirsiniz. Evine bir akvaryum almak da ilginç bir fikir olabilir. Ya da ahşap bir maket yelkenli…

Uzak Doğu sporlarıyla ilgilenen Balık burcu erkeği için yoga kursuna üyelik satın alabilirsiniz.

Dans etmekten büyük keyif alan Balık erkeğini gece dışarı çıkarıp şık bir mekanda dans etmeye ikna edebilirsiniz.