Sevgililer Gününde Burcunuza Özel İpuçları

(7 oy) 4/5 1470
Yorum Yaz


Sevgililer günü yaklaşıyor; sevgilinizi onun hoşuna giden sürprizlerle şaşırtmak ve mutlu etmek ister misiniz? İşte burçlara göre sevgiler günü ipuçları.

Koç Burcu: Aşkın rengi Kırmızı Koç burçlarının rengidir. Kırmızı şık bir elbise, hoş kokular, değişik tasarımlarla zenginleştirilmiş kolye ve bilezikler bir Koç burcu kadınını büyülemek için birer seçenektir. Bunların yanı sıra geçmişte yaşanan hoş anıların bir Koç’a hatırlatılması gecenin harikulade geçmesi için bir diğer seçenek olabilir. Koçlar hoş anıları düşünerek eğlenmekten hoşlanırlar.

Boğa Burcu: Kırmızı rengi aşkın, tutkunun ve erotizmin simgesidir. Boğa burçları için de Kırmızı’nın ayrı bir önemi vardır. Kırmızı kutulara doldurulmuş kırmızı gül yaprakları, kırmızı mum eşliğinde evde hazırlanan şık masalar ve ten uyumunu sağlayıp duyguları harekete geçiren hoş parfümler Boğaları oldukça etkiler.

İkizler Burcu: İkizler burcu beyleri için renkli taşlı kol düğmeleri etkileyici olabilir. Romantik çarpıcı bir masa, bol gül yaprakları, hafif, hoş kokulu bir tütsü ve romantik bir müzik geceyi büyüleyici kılabilir. Böyle bir gecede birbirinize yeniden âşık olmanız muhtemeldir.

Yengeç Burcu: İyi bir şişe şampanya Yengeç burcu sevgilinizle geçireceğiniz geceniz için güzel bir başlangıç olabilir. Heyecan, kalp çarpıntısı, gözünüzün sevdiğinizden başka kimseyi görememesi, avuçlarda terleme ve daha bir sürü aşkın sebep olduğu merhale…  Yengeç burcu sevgiliniz sizi ve o geceyi hep hatırlayacak, sizi hep özleyecektir.

Aslan Burcu:  Aslan burcu sevgilinizi şımartmaya ne dersiniz? Bu özel geceye Aslan burcu sevgilinize alacağınız tek taş yüzükle damganızı vurabilirsiniz. Sizin kıyafetiniz çok önemli. Beyaz yahut kırmızı renkler birer seçenek olabilir. Cazibe, karizma ve çekicilik geceyi bambaşka boyuta taşıyabilir.

Başak Burcu: Başak burcu beyleri sevdiğinin pişirdiği kendisine özel yapılan yemeği yemeyi çok sever. Kendi ellerinizle pişmiş, sevdiğinizin en sevdiği yemekleri yapıp şık bir masa hazırlarsanız size hayran kalacaktır o gece. Yemeklerin lezzetinin yanı sıra sunumu da çok mühimdir. El lezzetinizin yanında el becerinizi ve zekanızı da konuşturmalısınız.

Terazi Burcu: Terazi burcu sevgilinizle bu özel günde geceyi nerede geçireceğinize öncelikle karar vermelisiniz. Kırmızı ve mavi tonları aşkı ve sadakati simgelediği için kıyafet tercihlerinizi bu yönde yapabilirsiniz. Bir buket kır çiçeklerinin ilişkinize katacağı büyüyü hayal edin. Terazi burcu sevgilinize unutulmaz bir gece yaşatmak sizin elinizde.

Akrep Burcu: Sevgililer Gününden önce sevgilinizle bir tartışma yaşadıysanız bu tatsızlığı daha fazla uzatmamakta fayda var. Şık masalar, pahalı elbiseler, parfümlerden ziyade kendi elleriniz ve kendi imkânlarınızla hazırladığınız küçük küçük sürprizler bile bu özel gününüzü oldukça canlı ve tutkulu kılabilir. Akrep burcu sevgilinizi farklılığınızla büyüleyin.

Yay Burcu: Yay burcu erkeği kendisini güldüren kişiyi çok sever. Çünkü eğer bir Yay, gülüyorsa mutludur demektir. Ve hemen ilişkiyi sorgulamaya girişir.  ‘’ Bu kişi hayatımda olmalı ya da olmamalı ‘’ şeklinde… İlişkinizi onun gülüşüyle canlandırabilirsiniz. Tam tersi de yaşanabilir. Onu mutlu kılmak sizin elinizde.

Oğlak Burcu: Oğlak burçlarına karşı her zaman sakin ve rahat ol. Bir şeyler onun yüzünden ters gidiyorsa sakın kızma, hatırlatmayı dene. Yanına git, onu öp ve kulağına sevgi sözcükleri fısılda.

Kova Burcu: Koku unsuru… Bunu asla göz ardı etmemelisiniz.  Kova burcu sevgilinizin tenine, zevkine uygun hafif çiçek kokuları onu heyecanlandıracaktır. Sofranız öyle bir hazırlanmalı ki aşkı âdeta yansıtmalı. Masanızda kuru çiçeklere, kırmızı mumlara, küçük detaylara dikkat edin. Bu küçük detaylar Kova burcu sevgilinizin gözünden kesinlikle kaçmaz.

Balık Burcu: Balık burcu için en kutsal hediye başlangıcı ve bitişi sonsuzluklarla dolu karşılıklı saygı ve güven duygusudur. Balık, son teknolojiden hoşlanır. Ona, bir cep telefonu armağan edebilirsiniz.