Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 30 Haziran 2014

(0 oy) 0/5 47
Yorum Yaz

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 30 Haziran 2014 Oğlak Burcu haftalık burç yorumu şu şekildeBu hafta 4 Temmuz tarihi ilişkiler üzerinde önemli etkilere sahip. Çiftlerin taraflar üzerinde baskı kurma çabaları ve dominant tavırları nedeniyle anlaşmazlık yaşamaları kaçınılmaz olacaktır. Burcunuz yörüngesinde ilerleyecek olan Pluto, bu dominant yanınızı açığa çıkartarak fevri davranışlar sergilemenize neden olacaktır. Oğlak Burçları olarak bu konu ile ilgili zıtlaşmalar ve sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Bu tür sorunların üstesinden gelebilmek için tarafların birbirlerine karşı sergiledikleri umarsız tavırlardan feragat etmeleri gerekecektir. Oğlak Burcu kadını biraz daha sağduyulu olmalı. Bu hafta Oğlak Burcu erkeği ise olgunca davranışlardan uzaklaşmamalı.

İş ve kariyer yaşantısı konusunda ise yine 4 Temmuz günü başta olmak üzere hafta içerisinde önemli gelişmeler yaşanabilir. Çalışma hayatını yakından ilgilendiren projeler için girişimlerde bulunabilirsiniz. Oğlak Burcu özellikleri gereğince risk almaktan hoşlanan bir yapınız var; ancak atılımları mantıkla irdelemek daha sonra harekete geçmek daha uygun olacaktır. Yüksek ikna yeteneğiniz ile akıllıcı çözümler üretebilir ve sözleşmeler konusunda ortaklarınızı masaya oturtabilirsiniz.

Maddi konularda yine 4 temmuz günü önemli bir tarih olarak görünüyor. Yeni bir iş sözleşmesinden doğacak kazançlar, mantıkla kurulmuş iştiraklerden elde edeceğiniz gelirler, haftanın getirisi olarak göz çarpıyor. Kazançlı çıkacak burçlar arasındasınız. Tüm bu gelişmeler mali konularda olumlu gelişmelerin ve kazançlı yeniliklerin merkezi olacaktır. 30 Haziran 2014 haftasına ait Oğlak Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .