Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 10 Kasım 2014

(0 oy) 0/5 86
Yorum Yaz

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 10 Kasım 2014 Oğlak Burcu haftalık burç yorumu şu şekilde16 Kasım Venüs Yay Burcu’ndaki geçişinin burçlar üzerinde pozitif sonuçları olacaktır. Bunun sonuncunda gözleme dayalı ve doğru karaların alındığı bir zaman aralığı Oğlak Burçları’na göz kırpıyor. Oğlak Burcu özellikleri tutku ile birleşecek ve çiftler için dışarıdan belli olmasa da derinde renkli duygularla yaşanacak. Genel anlamda tüm ilişkilerinizdeki pürüzlerin geride kalacağı, sorgulamaların rafa kaldırılacağı ve problemlerin önemini yitireceği bir gün olacağı söylenebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Oğlak Burcu erkeği aldığı kararların doğruluğunu test etmiş olacak. Oğlak Burcu kadını ise mutlu bir hafta geçirecek.

İş ve kariyer yaşantınız için 13 Kasım tarihi önemli bir gün olabilir. İş hayatı adına yeni bir dönemin başlangıcı olacağı söylenemese de büyük oranda manevi maddi destek alınacaktır. Bunun sonucunda da planlanmış hedeflerin uygulamasına geçilebilir. Hafta enerjisi harekete geçmek için iyi bir fırsat olarak görünmekte. Fakat yoğun bir şekilde odaklanmayı gerektirdiği için yıpratıcı olabilir.

Para konusunda ise 13 ve 14 Kasım tarihilerinde taşınma, gayrimenkul kiralama yahut satımı gibi konular söz konusu olabilir. Bu nedenle ortaklarınızla bir araya gelerek finans hukuku konusunu gözden geçirmeniz gerekebilir. Harcamaların tarafınızca denetlenmesi önem arz ediyor. 10 Kasım 2014 haftasına ait Oğlak Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .