Oğlak Burcu Erkeği

(5 oy) 4/5 7356
Yorum Yaz

Oğlak Burcu erkeği dışardan bakıldığında sessiz, güçlü, kendinden emin, otoriterdir. İçi ile dışının aynı olduğu düşünülse de bu burcun erkeğinin içinde romantik, haylaz bir çocuk yatar. Ancak Satürn’ün sert açısı onda böyle bir etki yaratmıştır. Oğlak Burcu erkeği de içindeki uysal çocuğu örtbas etmek için böyle davranmayı sürdürür. Bu çocuk açığa çıktığında şaşırabilirsiniz, çünkü Oğlak Burcu erkeği böyle zamanlarda çok farklı bir kişilik örneği gösterir. Bunu abartılı bulsanız da unutmayın ki, Oğlak Burcu erkeği böyle davranmaya alışık olmadığından ne yapması gerektiğini kesin olarak bilmeyen biri haline gelmiştir. Eski haline döndüğünde ise sizi öyle şaşırtır ki, önceki aşırı farklı halini çabucak unutup gerçek hayata dönersiniz. Çok az insanın Oğlak Burcu erkeğinin içindeki hassas romantiği keşfetme gibi bir şansı vardır. Bu burcun erkeği keşfedildiğini anladığı anda mutluluktan havalara uçacak, ancak size belli etmeyecektir. Ne olursa olsun asıl kişiliğinden vazgeçmeyecektir.

Oğlak Burcu erkeği içindeki hassas çocuğu ortaya çıkarmadan önce etrafı kolaçan eder, sevgilisiyle baş başa olsa da ortamın uygun olup olmadığına bakar; sonra da yavaşça onu ortaya çıkarır. Bunun yanı sıra, Oğlak Burcu erkeği sert mizacının altında övülmeyi bekleyen birini barındırır. Övgülere direkt karşılık vermese de kendi içinde büyük bir coşku ve heyecan yaşar. Bu yüzden iltifatlarınıza duymak istediğiniz cevabı vereceğini düşünmeyin, yoksa hayal kırıklığına uğrarsınız.

Tüm burçlar içinde Oğlak Burcu erkeği mükemmel bir hayat öğretmenidir, onunla her gün yepyenidir. Oğlak Burcu gibi bir yaşam koçuna ya da yakın arkadaşa sahip kimseler hayatlarında her zaman yükselir, asla düşmez. Çünkü Oğlak Burcu erkeği onların her durumda küllerinden doğmasını sağlamayı iyi bilir. Ayrıca onun elinden tutan her kimse onunla beraber yükselir; Oğlak Burcu erkeği işte böyle bereketli, uğurlu, saygıdeğer bir hayat arkadaşı, bir öğretmendir.