Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 08 agustos 2013 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

08 Ağustos 2013 Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 08 Ağustos 2013 Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Bugün, 29 Eylül’e kadar yaşayacağınız süreçte önemli değişikliklere kucak açışınızın ilk günü. Mars’ın hareketlenmeleriyle iş hayatınızda normalin üzerine çıkacak olan hızlanmalar; sizi, kontrollü ve sakin yapınızı yıpratabilir. Unutmayın ki her şeyin adım adım, kontrol altında ilerlemesi size kazandırdıklarının yanında birçok şeyi alıp götürebilir. Geç kalmışlıkla gelen pişmanlık, yanlış seçimlerin sonuçlarından daha ağırdır. Karmaşa ve kaosun bu dönemler hayatınızda büyük bir yer kaplayacağını, boş yere birçok kez kendinizi açıklamak durumunda kalacağınızı ve her işin üstesinden gelebilen çalışkan yapınızın, karşılığını aldığınızdan çok daha fazlası için çalışmanızı gerektireceğini göz önünde bulundurmalısınız. Hayatınız boyunca sahip olduğunuz otoriter ve lider karakterinizin, toprak grubu üyesi olmanızla beraber sizde oluşturduğu bu vasıfla işleri ancak ve ancak bir programa oturtarak halledebilirsiniz. İşlerin birikmesiyle yetişemediğiniz çeşitli konular, üzerinizde ağır bir meşguliyet baskısı yaratabilir. Üstesinden gelemeyeceğinizi düşünebilirsiniz. Temiz hava, doğa yürüyüşleri ve spor sizin kurtarıcınız olacaktır. Stresten yorulan bünyeniz zayıf düşebilir, hasta olmamaya özen göstermelisiniz. Hızlı olup çalışma arkadaşlarınıza ve sosyal hayatınıza ayak uydurmalı, sizden küçük insanlara karşı daha hoşgörülü olmalısınız. Unutkanlığınızın ve yoğunluğunuzun başınıza dert açmaması için randevularınızı unutmamanız ve yapacağınız her görüşmeyi vakitlerine göre planlamalısınız. Verilen tavsiyelere uyduğunuz takdirde 29 Eylül’e kadar herhangi bir problem yaşamazsınız. Oğlak burcu kadını bugün oldukça hassas ve alıngan. Oğlak burcu erkeği için ise unutkanlığın başa bela olduğu bir gün. 08 Ağustos 2013 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


Aşk Yaşamı

Gönlünüzdeki kişinin cazibesi, yaşamınızdaki bir çok şeyin cazibesini gölgeliyor. Ona ayak uydurmak için, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bu, biraz aşırıya kaçmak gibi gözüküyor.


İş Yaşamı

Muhataplarınızın şartlanmış olduğuna olan inancınız, sizi anlatma güçlüğü içerisine sokabiliyor. Teknik bir konuda problem yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili duygusallık içine girmemeniz gerekiyor.


Para Durumu

Eli açıklık size sürekli zararlar getiriyor. Paranın, birçok yerde, kıymetini bilmiyor gibi davranışlar sergiliyorsunuz. Son günlerdeki para sıkıntılarınızda zararlı alışkanlığınız çok belirleyici.


Dikkat

Bazı konular için dengeleme yapmaya ihtiyacınız var. Söyledikleriniz ve davranışlarınız arasındaki çelişki, tutarlılığınızla ilgili kuşkular yaratabiliyor.
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik