Medcezir ve Kiraz Mevsimi Dizileri:Yıldızların Burçları ve Burç Uyumları

(8 oy) 5/5 3465
Yorum Yaz


2014 yılının en çok izlenen gençlik dizileri Medcezir ve Kiraz Mevsimi. Bu iki dizi arasındaki rekabet kıyasıya sürüyor ve izlenme rekorları kırmaya devam ediyorlar. Dizilerin başrol oyuncuları ise artık birer yıldız ve sosyal medyaya yüzbinlerce hayranları var. Peki bu iki dizinin başarısının altında başrol oyuncularının burç uyumlarının etkisi var mı? Merak ettik ve araştırdık.

Medcezir Dizisi

Serenay Sarıkaya :Yengeç burcu

Çağatay Ulusoy: Başak  burcu

Medcezir dizisinin başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya Yengeç burcu, Çağatay Ulusoy ise Başak burcu. Serenay Sarıkaya su grubu ve Çağatay Ulusoy Toprak grubu. Duygusal ve önsezileri kuvvetli Yengeç ile zarif ve titiz Başağın uyumu mükemmel. Dizide gösterdikleri başarılı performansla da bu uyumu kanıtlamış oluyorlar.

Kiraz Mevsimi Dizisi

Özge Gürel :Kova burcu

Serkan Çayoğlu : Oğlak burcu

Kiraz mevsimi dizisinin başrol oyuncusu Özge Gürel Kova burcu, Serkan Çayoğlu ise Oğlak burcu. Oğlak ve Kova her konuda tam olarak anlaşamazlarsa da birbirini tamamlayan iki burçtur. Aşk konusunda çok başarılı olamazlar ama mükemmel arkadaş olabilirler. Kiraz Mevsim’inde de arkadaşlık üzerinden kurulmaya çalışılan aşk ilişkisini çok başarılı biçimde izleyicilerine anlatıyor bu ikili.