Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Magazin

Muhteşem Yüzyılda Şehzade Mustafa nin yükselişi

Muhteşem Yüzyılda Şehzade Mustafanın yükselişi devam ediyor

22 Mart 2012 00:03:22

Şehzade Mustafa Yükseliyor
 

Muhteşem Yüzyılda Kanuni Sultan Süleymanın en büyük oğlu Şehzade Mustafa tahtın en güçlü adayı olarak sarayda gittikçe yükseliyor. En son Hürrem Sultanın babasıyla arasını açmak için kirli oyunlarına maruz kalan Şehzade Mustafa bu bölümde Hürrem Sultanın kendisini Kanuni Sultan Süleymana şikayet etmesiyle bir anda babasının huzuruna çağrıldı. Açık sözlü ve mert bir şekilde durumu anlatan Şehzade Mustafa nın babasından fırça yemesini bekleyen Hürrem Sultan ise Kanuni Sultan Süleyman ın cevabıyla adeta şok oldu.

 

Kimse Şehzade Mustafadan üstün değildir!

Kanuni Sultan Süleyman Hürrem Sultana dönerek şehzademden af dilemesini söyledi. Hürrem Sultanın ben yanlış birşey yapmadım diye karşı çıkması üzerine iyice sinirlenen Kanuni Sultan Süleyman 'Ne Mahidevran, ne Validem ne de sen benim Şehzademden daha üstün değilsiniz, herkes ona gereken saygıyı gösterecek' diye Hürremi fırçaladı! 

. . . . . . . . 

Özgün ve güncel burçlar ve günlük burç yorumlarınız için burclar.net!

Anahtar Kelimeler
muhteşem yüzyıl, muhteşem yüzyıl izle, kanuni sultan süleyman, kanuni, sultan süleyman, şehzade mustafa, hürrem sultan, valide sultan, mahidevranGünlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik