Kova Burcu Kadını Yıldızname

(28 oy) 3/5 37543
2 Yorum

Kova Burcu kadını yıldızname yorumu bu burcun hava grubunda yer aldığı bilinciyle yapılır. Bu burcun kadınlarının en belirgin özellikleri ise beyaz tenli, güzel yüzlü ve gözlü olmalarıdır. Bir yere gitrdiklerinden dikkatleri üzerilerinde toplamaları işten bile değildir. Orta boylu ve minyon kadın Kova Burçlarının göğüsleri geniş olur. Onlar için uyku vazgeçilmezdir, bu da tembelliklerinden ileri gelir. Unutkan oluşları, kalplerinin temizliği ve saflığı onların Yıldızname’de yer alan özelliklerindendir. Yegane istekleri rahat bir ömür sürmektir ve bu istek için çok çabalarlar.

Kadın Kova Burçları iyilik yapmayı severler ve bu onların ellerinin açık olmasına neden olur. Zor anlarında yanlarında olmak, insanlara yardım etmek onlar için zevk verici bir durumdur. Para onlar için mühim değildir. İnsanlara hakettiklerinden fazla değer veren kadın Kova Burçları, bu huyları yüzünden zarar görürler. Emanete hıyanet etmek onların doğasında yoktur ve bu onları güvenilir yapar. Hem erkek hem de kadın düşmanları vardır, bu yüzden dost seçimlerini yaparken dikkatli olmaları gerekmektedir. Yıldızname, kadın Kova Burçlarının dostlarını Koç burcundan seçmesi gerektiğini, böylelikle daha kuvvetli bir dostluğa sahip olacaklarını yazar. Aynı zamanda Akrep burcuyla yakın olmaktan kaçınmalıdırlar, çünkü onlardan kötülük gelmesi her an için gündemde olabilir. Akrep burcundan olan insanlar bir dost maskesinin altına gizlenirler, bu da onların kadın Koç burçları hakkında bilgi almasına ve dedikodular çıkarmasına önayak olur. Koç burçları onlara karşı her zaman tetikte olmalıdırlar. Teni beyaz bir kadının kadın Kova Burçlarına büyü yaptırması muhtemeldir, bu yolla onların hayatını söndürmek isterler.

Yıldızname’ye göre yaşadıkları hastalıkların başında mide ve göğüs ağrıları vardır, bunların getirdiği baş dönmesi de kaçınılmazdır. Bu hastalıklardan kaçınabilmek için her zaman pozitif olmalı ve sakin kalmaya çalışmalılardır. 8-14-20 ve 30lu yaşlarda ölüm korkusu onları bulur, bunları atlattığı takdirde 85 yıl yaşamaları muhtemeldir. Dostlarını hava grubundan seçmesi gereken kadın K.ova burçları, toprak grubundan ekseriyetle kaçınmalıdır. Kova Burçlarının işbirliğine yatkın doğası onların toprak grubuyla kaynaşmasına neden olabilir, fakat bunu tercih etmemeleri onların tehlikeden uzak durması adına faydalı olur. Evlenme konusunda talipleri çoktur, Yıldızname onların iki ya da üç evlilik yapabileceklerini yazar. İlk eşleriyla ayrılma nedenleri onu kaybetmeleri olabilir. İkinci eşlerinin kadın Kova Burçlarının sadece parasıyla ilgilenir ve onun bütün mal varlığına sahip olmaya çalışır. Bu da onların geçinememelerinin başlıca nedeni olur. İkinci eşleri bütün malını mülkünü aldıktan sonra boşanma yoluna girerler. Kadın Kova Burçları mutluluğu üçüncü eşlerinde bulur, hayatlarına onunla devam ederler. Bazı erkekler kadın Kova Burçlarına büyü yapmak için çabalasa da, onlar bunun etkisine girmezler. En zayıf özellikleri olan kibirleri, onları intikam almaya sürükler.

35 yaşından sonra kadın Kova Burçlarının elleri bollaşır. İkinci eşiyle yaşadıklarının üstüne para durumu rahatlar. Bulunduğu ortamlarda itibar görmesi muhtemeldir. Kadın Kova Burçları çevrelerinden değer görürler. Kardeşlerinin cinsiyeti genelde erkektir ve Kova Burçlarıyla araları biraz limonidir. Kardeşlerinden hayır görmesi ihtimal dışındadır. Hatta onlardan daha çok zarar görürler. Evlatları pek hayırlı olmaz, fakat içlerinden biri ona her zaman destek olur. Deniz ve deniz yolculukları kadın Kova Burçları için ne kadar korkutucu olsa da ve denizlerde tehlikeli şeyler yaşasalar da, deniz ve deniz mavisi onların sevdikleri şeylerdendir. Kıyafet seçimlerinde deniz mavisini, siyahın asaletini ve papatya sarısını tercih ederler. Zümrüt ve gümüş yüzükler onların rahat hissetmesine olanak sağlarken yasemin kokusunu da erkeklere çekici gelmek adına tercih ederler. Modern müzikler onlar için biçilmiş kaftandır. İcat yapmak onlar için keyif vericidir ve onlara uğur getiren rakam 7dir. Zevk alarak yaptığı aktivitelerden biri kır çiçekleri arasında koşmaktır. En çok istekli olduğu konu insanlara yardım etmektir. Amaçlarına uğraşmak uğruna da çok çaba sarf ederler.