Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Kova Burcu

Kova Burcu 06 subat 2013 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar 5 Şubat saat 16:56-23 Şubat saat 11:41 tarihleri arasında Balık burcunda ilerleyecek Merkür, parasal kazançlarınız başta olmak üzere parayı harcama şeklinizle de yakından ilgilidir. Ayrıca aşk evinizin yöneticisi olması sebebiyle, aşka bakış açınız, aşkın hayatınızdaki önemi üzerine düşünmenin de belirtecidir. Öncelikle şu para konusuna bir bakalım. Merkür Balık burcunda akılcı düşünmenin önüne geçer. Hassasiyeti yükseltir. Detaylar göz ardı edilir. Üzerinde analiz yapılmadan, araştırılmadan verilen yatırım kararları, borç alımları, kredi ve harcamalar problem çıkarabilir. Bizim yapmamız gereken, neye yatırım yaptığımızı, neye para harcadığımızı bilmektir. Uygulanabilir hayallerin peşinden gitmek tabii ki güzeldir. Ancak bir varsayımla yola çıkmak, nasılsa ödenir, halledilir demek yanlış olur. Alacağımıza vereceğimize dikkat etmeli, borçlarımızı zamanında ödemeliyiz. Aşk hayatımızla ilgili konularda da etkisi var demiştik.

Sözgelimi tanıştığımız kişinin mali durumu, iş hayatı, borcu harcı var mı, bu konularda doğru mu konuşuyor, yalan mı? bunları bilmek lazım. Çocuklarımızla ilgili konularda da sözgelimi küçük yaşta ise, biriktirmeye özendirmeliyiz. Çocuk sahibi olmayı düşünürsek, mali gücümüzün çok önemli olduğunu bilmeliyiz. Bu dönemde mistik çalışmalar, sanatla alakalı işler, şifa, danışmanlık gibi alanlardan para kazanabiliriz. Yeteneklerimizi becerilerimizi para kazanmak amaçlı geliştirmemizde yarar var. Diğer burçlara da belirttiğim gibi, Merkür 23 Şubat tarihinde gerileyecek. Bu tarihin bir hafta öncesi gölgeli günlerdir. En az geri hareket dönemi kadar etkilidir. 16 Şubat itibariyle yukarıdaki hususlara dikkat ederiz.  26 Şubat tarihinde Venüs Balık burcunda seyrine başladığında sizlere mali anlamda şifa ve bereket getireceğine inanıyorum. O nedenle Merkür geri hareketinin çok fazla zorlayacağını düşünmüyorum. Genelde tedbiri elden bırakmıyorsa, dikkatli bir kişiysek problem çıkmaz. Merkür-Balık burcu düz seyir önemli tarihleri: 7, 8, 9, 10, 12 Şubat.

Akıllıca düşünmeli, ne yaptığını ne ettiğini bilmeli. Gerçekçi ve doğru kararlar verebilmemiz dileğimle,


Aşk Yaşamı


İş Yaşamı


Para Durumu


Dikkat
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik