Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu 30 Haziran 2014

(0 oy) 0/5 112
Yorum Yaz

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 30 Haziran 2014 Koç Burcu haftalık burç yorumu şu şekilde; 4 Temmuz tarihi duygusal yönden hassas olacağınız ve kimsenin anlamayacağı birtakım konular sebebiyle biraz sıkkın olacağınız bir gün olabilir. Koç Burcu özellikleriniz gereğince dışarıya karşı bir sorun yokmuş gibi davranabilir, neşeli ve aktif görünümünüzden ödün vermeden sosyal olmayı ve sorunlarınızı kendi başınıza çözmeyi tercih edebilirsiniz. Bu da ruhsal olarak sizi biraz yıpratabilir.  İlkeleriniz ve kıstaslarınıza uymayan insanları hayatınızdan çıkartma kararı alabilirsiniz. Koç Burcu kadını partneri ile ilgili uyum sorunundan şikâyetçi olabilir. Koç Burcu erkeği ise üzerinde baskı kurulmasını istemiyor.

Yeni bir haftaya girerken Merkür’ün geri hareketinin bitişi ve burçlar üzerindeki etkisinin azalmasıyla Koç Burçları olarak tüm hedeflerinizi masaya yatırabilirsiniz. İşe, geride kalan zamanı gözden geçirerek, durum analizi yaparak başlamak uygun olabilir. Özellikle ortaklık temelli işlerinizde uzlaşmacı bir yaklaşım içerisinde sorunlarınızı aktarmanız, iş geleceğinizi güvence altına almanızda yardımcı olacaktır.

Venüs 18 Temmuz tarihine kadar Yengeç Burcunda ilerlerken, para konusunda olumlu etkisini gösterecek. Aile içi kazançlar adına maddi anlamda aktif bir hafta olacak. Yalnızca diğer meselelerden arınıp, analitik bir yaklaşımla para meselesini gözden geçirerek iyi bir muhasebe yapmanız gerekecektir. Çünkü ev ve emlak gibi meseleler gündemde olacaktır. 30 Haziran 2014 haftasına ait Koç Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .