Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

(64 oy) 4/5 107852
3 Yorum

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 23 Ocak 2017 Koç Burcu haftalık burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, Ocak ayının son haftası sizler için bir miktar telaşlı olabilir. Bu özel yaşantınızda bir aşama atlamanız sebebiyle gerçekleşebileceği gibi iş ortamınızda kendinizi göstermek adına vereceğiniz mücadelenin yansıması da olabilir. Özel hayatınızda, devam eden ilişkinizi bir sonraki adıma taşımaya karar verdiyseniz, ailenize açılma fikrine yoğunlaşacağınız, bunun için uğraşacağınız bir süreç stres yaratabilir; fakat eğer mutlu olabileceğiniz bir ilişkiniz varsa, karşılıklı olarak birbirinize verdiğiniz değere güveniyorsanız her zorluğu yine beraber olarak, bunun gücüne dayanarak aşabilirsiniz sevgili burclar.net okurları. Öte yandan, iş ortamınızda ya da evinizde çalışırken engelleniyor olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bu aslında üzerinizdeki ataletten kurtulma isteksizliğinizi örtmek için kullandığınız bir pelerin de olabilir; buna mutlaka dikkat etmelisiniz. Elbette, çalıştığınız, didindiğiniz halde talihsizlikler yaşıyor olabilirsiniz; fakat aslında çoğu zaman insanın karşılaştığı en büyük engel de kendi davranışlarıdır, bunu aklınızda bulundurmalısınız. 23 Ocak 2017 haftasına ait Koç Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.

  • Zühre

    Hayatın her alanında herhangi bir durum için insan seçerken ki bu bi başkası için hatta bi başkasının işi için nokta atışı, mükemmel başarılı seçimler yapıyorum, övünmek için değil inan ki eksik bile söylüyorum. Düşün asgari ücretle işe girdirsem yönetici pozisyonda 2 yıl içinde 5 bin TL maaşa geçiriyorlar vallahi bak! Çevremdeki hakikaten en mükemmel adama da doğal olarak o da bana aşık diye tabi aşık oluyorum! Adam her yönüyle en mükemmel harbi! Bildiğin düşler prensi! Sonra bi bakiyom benim aşkım yine afedersin adamı bildiğin mal etmiş! Adam bi sacmalamaya başlamış akıllara zarar vallahi bak! Bu övünmek değil kesinlikle bi kadersel kirilamayan bi döngü kurtulunması gereken! Çünkü adam mala baglayınca hem kendini dönülmez bir yolda mahvediyo, hem de uzun bi sure beni! Ha işte gene olan bu! Hayırlı olsun mala bağladık!😄😄😄

  • sevilay

    Çok güzel anlatmışsınız ama bazı durumlardan hiç bahsetmemişsiniz

  • Zühre

    Çabalamak ne? Yardırıyorum resmen! Okumaya ayirabildigim vakit bile bu site! Afedersin başka yerden soluk alıyorum! Kesin koşarken ölcem! Hadi İnşaallah! Benim hiç ümidim yok nankör insanlardan da bakalım sen öyle diyosan?