Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

(87 oy) 4/5 193918
4 Yorum

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 18 Haziran 2018 Koç Burcu haftalık burç yorumu şu şekilde; Bu hafta özellikle işinize bağlı seyahatlerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz sevgili Koç Burçları. Şirketiniz dolayısıyla gönderildiğiniz yerlerden yepyeni dostluklar ve yepyeni tecrübelerle dönebilir, bunlar sayesinde bulunduğunuz yerdeki konumunuzu daha iyi bir yere taşıyabilir veya daha iyi fırsatların ayağınıza serilmeye başladığına şahit olabilirsiniz. Bu hafta boyunca gireceğiniz ortamlarda fikirlerinizi savunurken daha ılımlı bir davranış sergilemeniz sizin adınıza daha yararlı olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bulunduğunuz ciddi kişilerin olduğu ortamlarda fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunmanız size karşı çıkan insanlara ters tepkiler verebileceğiniz anlamını taşıyacağı için istemeden de olsa hararetli tartışmaların göbeğine düşebilirsiniz. Bu hafta sorumluluğunu yüklendiğiniz her işin üstesinden rahatlıkla gelebilir ve gücünüzü çevrenizdeki herkese göstermeyi başarabilirsiniz. Özellikle başarılı olamayacağınızı düşünen insanlara karşı büyük bir zafer elde edebilirsiniz. 18 Haziran 2018 haftasına ait Koç Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .
loading...
loading...

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.

 • Zühre

  Hayatın her alanında herhangi bir durum için insan seçerken ki bu bi başkası için hatta bi başkasının işi için nokta atışı, mükemmel başarılı seçimler yapıyorum, övünmek için değil inan ki eksik bile söylüyorum. Düşün asgari ücretle işe girdirsem yönetici pozisyonda 2 yıl içinde 5 bin TL maaşa geçiriyorlar vallahi bak! Çevremdeki hakikaten en mükemmel adama da doğal olarak o da bana aşık diye tabi aşık oluyorum! Adam her yönüyle en mükemmel harbi! Bildiğin düşler prensi! Sonra bi bakiyom benim aşkım yine afedersin adamı bildiğin mal etmiş! Adam bi sacmalamaya başlamış akıllara zarar vallahi bak! Bu övünmek değil kesinlikle bi kadersel kirilamayan bi döngü kurtulunması gereken! Çünkü adam mala baglayınca hem kendini dönülmez bir yolda mahvediyo, hem de uzun bi sure beni! Ha işte gene olan bu! Hayırlı olsun mala bağladık!😄😄😄

 • sevilay

  Çok güzel anlatmışsınız ama bazı durumlardan hiç bahsetmemişsiniz

 • Zühre

  Çabalamak ne? Yardırıyorum resmen! Okumaya ayirabildigim vakit bile bu site! Afedersin başka yerden soluk alıyorum! Kesin koşarken ölcem! Hadi İnşaallah! Benim hiç ümidim yok nankör insanlardan da bakalım sen öyle diyosan?

 • Zeynep

  Güzel ama kısa biraz daha anlatılabilir