Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

(93 oy) 4/5 207522
4 Yorum

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 19 Kasım 2018 Koç Burcu haftalık burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, haftaya işinizle ilgili önemli ilişkiler kurarak başlayacaksınız. Kendinizi geliştirmek için yapabileceğiniz bütün girişimleri yapıyorsunuz. Size katkıda bulunacağını düşündüğünüz insanlarla bağlarınızı kuvvetlendiriyorsunuz. Bu hafta içerisinde yaşadığınız yerle ilgili önemli değişiklikler söz konusu olabilir. Eğer yurtdışına çıkma planınız varsa bununla ilgili hızlı bir şekilde harekete geçmelisiniz. Çünkü bu günlerde yapacağınız işler oldukça yolunda gidecek gibi görünüyor. İlişkinizde ise genel huzurlu seyrin dışına çıkacak bazı sorunlar söz konusu olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Genel olarak uyumlu olduğunuz partnerinizle kesiştiğiniz bazı noktalar var bu noktalar her iki taraf için de fazlasıyla hassas. Bu nedenle görmezden gelemeyeceğiniz ve oturup ciddi bir şekilde konuşmanızı gerektiren bir durumun içinde bulacaksınız kendinizi. Eğer bu hassas durumda sinirlerinize hâkim olamazsanız gerilim sizi bir kopuşa sürükleyebilir. İstemediğiniz sonuçlarla karşılaşmamak için sakin olmaya özen göstermelisiniz. 19 Kasım 2018 haftasına ait Koç Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.

 • Zühre

  Hayatın her alanında herhangi bir durum için insan seçerken ki bu bi başkası için hatta bi başkasının işi için nokta atışı, mükemmel başarılı seçimler yapıyorum, övünmek için değil inan ki eksik bile söylüyorum. Düşün asgari ücretle işe girdirsem yönetici pozisyonda 2 yıl içinde 5 bin TL maaşa geçiriyorlar vallahi bak! Çevremdeki hakikaten en mükemmel adama da doğal olarak o da bana aşık diye tabi aşık oluyorum! Adam her yönüyle en mükemmel harbi! Bildiğin düşler prensi! Sonra bi bakiyom benim aşkım yine afedersin adamı bildiğin mal etmiş! Adam bi sacmalamaya başlamış akıllara zarar vallahi bak! Bu övünmek değil kesinlikle bi kadersel kirilamayan bi döngü kurtulunması gereken! Çünkü adam mala baglayınca hem kendini dönülmez bir yolda mahvediyo, hem de uzun bi sure beni! Ha işte gene olan bu! Hayırlı olsun mala bağladık!???

 • sevilay

  Çok güzel anlatmışsınız ama bazı durumlardan hiç bahsetmemişsiniz

 • Zühre

  Çabalamak ne? Yardırıyorum resmen! Okumaya ayirabildigim vakit bile bu site! Afedersin başka yerden soluk alıyorum! Kesin koşarken ölcem! Hadi İnşaallah! Benim hiç ümidim yok nankör insanlardan da bakalım sen öyle diyosan?

 • Zeynep

  Güzel ama kısa biraz daha anlatılabilir