Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

(83 oy) 4/5 175256
4 Yorum

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 22 Ocak 2018 Koç Burcu haftalık burç yorumu şu şekilde; Bu haftanın başında Koç Burçları’nın gündemini meşgul eden konuların başında çevrelerindeki insanlarla ortak olarak yapmaları gereken parasal işler ve kariyer hayatları ile ilgili meseleler gelecektir. Çevrenizdeki insanlarla ortak olarak ilgilenmeniz gereken parasal işler, bir vergi, borç veya banka ödemesi ile ilgili olabilir ve bu konularda bazı yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Bu gelişmelerin sizin kendi planlarınızı ve işlerinizin yürümesini etkilememesi için bugünlerde değişime ve yeniliklere oldukça açık ve hazır olmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Diğer bir taraftan da etrafınızdaki insanların sizi kötü yönde etkilemelerine izin vermemeli, size yanlış kararlar verdirmeye çalışmalarını engellemelisiniz. Hafta sonunda eğitiminizle ilgili birtakım etkinliklerde bulunabilir veya kısa bir seyahate çıkmayı düşünebilirsiniz. Ancak bu konularda daha önceden üzerinde düşünmediğiniz bir kara almayı düşünüyorsanız, bu kararı Cumartesi gününden sonra almanız sizin için en iyisi olacaktır. 22 Ocak 2018 haftasına ait Koç Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .
loading...
loading...

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.

 • Zühre

  Hayatın her alanında herhangi bir durum için insan seçerken ki bu bi başkası için hatta bi başkasının işi için nokta atışı, mükemmel başarılı seçimler yapıyorum, övünmek için değil inan ki eksik bile söylüyorum. Düşün asgari ücretle işe girdirsem yönetici pozisyonda 2 yıl içinde 5 bin TL maaşa geçiriyorlar vallahi bak! Çevremdeki hakikaten en mükemmel adama da doğal olarak o da bana aşık diye tabi aşık oluyorum! Adam her yönüyle en mükemmel harbi! Bildiğin düşler prensi! Sonra bi bakiyom benim aşkım yine afedersin adamı bildiğin mal etmiş! Adam bi sacmalamaya başlamış akıllara zarar vallahi bak! Bu övünmek değil kesinlikle bi kadersel kirilamayan bi döngü kurtulunması gereken! Çünkü adam mala baglayınca hem kendini dönülmez bir yolda mahvediyo, hem de uzun bi sure beni! Ha işte gene olan bu! Hayırlı olsun mala bağladık!😄😄😄

 • sevilay

  Çok güzel anlatmışsınız ama bazı durumlardan hiç bahsetmemişsiniz

 • Zühre

  Çabalamak ne? Yardırıyorum resmen! Okumaya ayirabildigim vakit bile bu site! Afedersin başka yerden soluk alıyorum! Kesin koşarken ölcem! Hadi İnşaallah! Benim hiç ümidim yok nankör insanlardan da bakalım sen öyle diyosan?

 • Zeynep

  Güzel ama kısa biraz daha anlatılabilir