Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

(89 oy) 4/5 202484
4 Yorum

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 15 Ekim 2018 Koç Burcu haftalık burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, bu hafta ilişkilerinizle alakalı konularda yaşanacak gelişmelerle başlayacak. Öncelikle devam eden birlikteliklerinde çok fazla sorun yaşamayan, taşları yerli yerine oturtmuş Koç Burçları için bu hafta bir balayı havasında romantik, eğlenceli, taze duygularla dolu olarak geçebilir. Uzun zamandır süren bu tarz ilişkilerde bile, ilk günlerin heyecanı, kıpır kıpır yürek çarpıntıları hissedilebilir. Bunun yanı sıra, devam eden ilişkilerinde sorunlar yaşayan ve bunları çözmekte zorlanan burclar.net okuru Koç Burçları için haberler bu şekilde olumlu değil. İlişkiler açısından; iyinin daha iyiye kötünün biraz daha kötüye gidebileceği bir seyir görünüyor diyebilirim. Bu hafta ayrılığa kadar uzanacak tartışmalar, kavgalar yaşayacak olanlar yine de çok fazla üzülmemeliler. Uzun vadede sizler açısından faydalı olacak önemli adımlar atmış olabilirsiniz. Son olarak, bu hafta işve eğitim hayatlarınızda son derece titiz, seçici davranacağınız, sorumluluklarınızı olması gerektiği şekilde yükleneceğiniz başarılı zaman dilimlerini de içerecek. 15 Ekim 2018 haftasına ait Koç Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .
loading...
loading...

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.

 • Zühre

  Hayatın her alanında herhangi bir durum için insan seçerken ki bu bi başkası için hatta bi başkasının işi için nokta atışı, mükemmel başarılı seçimler yapıyorum, övünmek için değil inan ki eksik bile söylüyorum. Düşün asgari ücretle işe girdirsem yönetici pozisyonda 2 yıl içinde 5 bin TL maaşa geçiriyorlar vallahi bak! Çevremdeki hakikaten en mükemmel adama da doğal olarak o da bana aşık diye tabi aşık oluyorum! Adam her yönüyle en mükemmel harbi! Bildiğin düşler prensi! Sonra bi bakiyom benim aşkım yine afedersin adamı bildiğin mal etmiş! Adam bi sacmalamaya başlamış akıllara zarar vallahi bak! Bu övünmek değil kesinlikle bi kadersel kirilamayan bi döngü kurtulunması gereken! Çünkü adam mala baglayınca hem kendini dönülmez bir yolda mahvediyo, hem de uzun bi sure beni! Ha işte gene olan bu! Hayırlı olsun mala bağladık!😄😄😄

 • sevilay

  Çok güzel anlatmışsınız ama bazı durumlardan hiç bahsetmemişsiniz

 • Zühre

  Çabalamak ne? Yardırıyorum resmen! Okumaya ayirabildigim vakit bile bu site! Afedersin başka yerden soluk alıyorum! Kesin koşarken ölcem! Hadi İnşaallah! Benim hiç ümidim yok nankör insanlardan da bakalım sen öyle diyosan?

 • Zeynep

  Güzel ama kısa biraz daha anlatılabilir