Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

(229 oy) 4/5 325725
13 Yorum

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 05 Mayıs 2016 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde maddi konularda çevrenizde bulunan insanlarla geçici bir süreliğine de olsa iş birliğinde bulunmanız sizin için hem gerekli hem de faydalı olabilir. Bu sayede sorunlarınızla tek başınıza başa çıkmak zorunda kalmazsınız. Unutmamalısınız ki, çevrenizde bulunan insanlarla ortaklaşa hareket etmenizin de size sağlayacağı pek çok kolaylık vardır sevgili burclar.net okuyucuları. Ayrıca bu durum size hayatınıza bir değişim ve yenilik getirmeniz adına da itici güç sağlayacaktır. Bu gibi bir durum içerisinde eğer şu anda halihazırda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz varsa sevdiğiniz kişi de size son derece önemli bir manevi destek sağlayabilir. Bugünlerde kendi kazancınız dışında birtakım maddi kaynaklar arayışı içerisinde olabilirsiniz. Çünkü aksi takdirde hayat şartları sizin için biraz zorlayıcı olabilir. Ancak kendinizden taviz vermekten kaçınmalısınız. 05 Mayıs 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Sponsor Bağlantı:
loading...

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.

 • Eda

  Tam beni anlatmış bugün 🙂

 • yasak

  Nnk

 • Bahar

  Vallaha bi koç olarak zor bi gün geçecek

 • melek

  ya 28 ekim ne oldu ki bn hatırlamıyorum ki ya aslinda bişey var ama aaaaa 😉 <3

 • melisa

  burcumu gerçekten çok seviyorum neşeli herşeye sevinen saf kalpli sevecen akıllı kısacası beni ben yapan bir burcum olduğu için çok seviniyorum burcumu çok seviyorum <3 <3 🙂 🙂

 • Güzel

  Hebdvxgx süpermiş :))

 • Zühre

  Vallahi bence aşk hayatım güzel gitsin dünya yansa umrum duymaz! Hatta düzgün gitsin tek bi süre sonra ölmeye bile razıyım dedikçe ben gitmiyo gibi ama hep tutturuyosunuz tebrikler! Bugün de tutarsa süper olur! Size de söylerim hatta kurban bile keserim yahu!

 • Zühre

  Çok güzel bi kalbim var çok şükür! ALLAH böyle istedi! İnsan ne der SEVGİLİ’ye “lütfun da güzel kahrin da!” Söz olsun O ALLAH’a bi gün şikayet etmiycem! Bi gün! Ben yanlış insan değilim!

 • Zühre

  Benim nokta atışı yorumlu admincim hiç üstüne alınma kusuruma da bakma! Başlarım romantik ilişkisine! İnsan olalım diyince biz afedersin “mal” sanıyorlar herhalde! İlk fikrim her daim sabittir “emek yoksa ben yokum bu saatten sonra!” . Tüm yollar açık! Yurusunler Yallah!

 • Dilara🐞

  Ayy ! sanki bu gün beni izleyip de yazmışlar herşey tamı tamına aynı yani her şey doğru

 • Zühre

  Ben ayağa kalkmaya çalıştıkça insanlar bir insanı ancak bu kadar aşağı çekmeye çalışır! Bu güçsüzlük değil! Tam tersi o kadar fazla güçlüyüm ki bence zaten bu yüzden aşağı çekmek için resmen olaganin dışında özel bi gayret sarfediyorlar! Tek tek her birini takdir ediyor, alkışlıyorum! Bugün için başardılar! Yarına kadar haberleri yok ben ayağa kalkarım yeniden! Ama bu günlük aramızda kalsın bildiğin “canlı cenazeyim!”…..

 • Merve

  Boku yemisim kisaca bugun parasal konulardan biktim zaten artik

 • Zühre

  Zaten öldüm öldüm biliyosun dimi bi guzeeeel kafa üstü cakildim resmen! Olduğu gibi yaziyosun herşeyi seni beklemek de çok zor! Her gün saat 10’u bekle, her haftasonu haftaliklari en son sen yaz stresten mideme ağrılar giriyo yine! Hedeflerim var caktirmayayim ama basarayim İnşaallah lütfen!