Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

(242 oy) 4/5 352318
18 Yorum

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 31 Mayıs 2016 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde aklınızın sizi rahatsız eden şeyleri sürekli bir şekilde ön plana çıkardığını hissedebilirsiniz. Özellikle geçmişinizle ilgili can sıkıcı detaylar üzerine düşünmekten kendinizi alamadığınızı hissedebilirsiniz. Bu konuda kendinizi engellemeli ve akıp giden zamana ayak uydurmaya çalışmalısınız sevgili Koç Burçları. İş bakımından oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bu nedenle de yapacağınız hiçbir işi tekrardan kontrol etme şansınız olmayacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Zaman konusundaki kısıtlılığın farkında olarak kendinizi bazı konularda engellemeyi tercih edebilirsiniz. İş ortamınızda sizinle uğraşan bazı insanlar nedeniyle kendinizi rahatsız hissedeceksiniz. Kendinizi iyi hissetmediğiniz bir ortamda kalmaya devam etmek zorunda değilsinizdir sevgili Koç Burçları. Ancak sırf başka insanlar öyle istiyor diye de bulunduğunuz yeri değiştirmeyeceğinizi göstermelisiniz. 31 Mayıs 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Sponsor Bağlantı:
loading...

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.

 • Eda

  Tam beni anlatmış bugün 🙂

 • yasak

  Nnk

 • Bahar

  Vallaha bi koç olarak zor bi gün geçecek

 • melek

  ya 28 ekim ne oldu ki bn hatırlamıyorum ki ya aslinda bişey var ama aaaaa 😉 <3

 • melisa

  burcumu gerçekten çok seviyorum neşeli herşeye sevinen saf kalpli sevecen akıllı kısacası beni ben yapan bir burcum olduğu için çok seviniyorum burcumu çok seviyorum <3 <3 🙂 🙂

 • Güzel

  Hebdvxgx süpermiş :))

 • Zühre

  Vallahi bence aşk hayatım güzel gitsin dünya yansa umrum duymaz! Hatta düzgün gitsin tek bi süre sonra ölmeye bile razıyım dedikçe ben gitmiyo gibi ama hep tutturuyosunuz tebrikler! Bugün de tutarsa süper olur! Size de söylerim hatta kurban bile keserim yahu!

 • Zühre

  Çok güzel bi kalbim var çok şükür! ALLAH böyle istedi! İnsan ne der SEVGİLİ’ye “lütfun da güzel kahrin da!” Söz olsun O ALLAH’a bi gün şikayet etmiycem! Bi gün! Ben yanlış insan değilim!

 • Zühre

  Benim nokta atışı yorumlu admincim hiç üstüne alınma kusuruma da bakma! Başlarım romantik ilişkisine! İnsan olalım diyince biz afedersin “mal” sanıyorlar herhalde! İlk fikrim her daim sabittir “emek yoksa ben yokum bu saatten sonra!” . Tüm yollar açık! Yurusunler Yallah!

 • Dilara🐞

  Ayy ! sanki bu gün beni izleyip de yazmışlar herşey tamı tamına aynı yani her şey doğru

 • Zühre

  Ben ayağa kalkmaya çalıştıkça insanlar bir insanı ancak bu kadar aşağı çekmeye çalışır! Bu güçsüzlük değil! Tam tersi o kadar fazla güçlüyüm ki bence zaten bu yüzden aşağı çekmek için resmen olaganin dışında özel bi gayret sarfediyorlar! Tek tek her birini takdir ediyor, alkışlıyorum! Bugün için başardılar! Yarına kadar haberleri yok ben ayağa kalkarım yeniden! Ama bu günlük aramızda kalsın bildiğin “canlı cenazeyim!”…..

 • Merve

  Boku yemisim kisaca bugun parasal konulardan biktim zaten artik

 • Zühre

  Zaten öldüm öldüm biliyosun dimi bi guzeeeel kafa üstü cakildim resmen! Olduğu gibi yaziyosun herşeyi seni beklemek de çok zor! Her gün saat 10’u bekle, her haftasonu haftaliklari en son sen yaz stresten mideme ağrılar giriyo yine! Hedeflerim var caktirmayayim ama basarayim İnşaallah lütfen!

 • Zühre

  Aklıma ilk geleni yapmıyorum ki! Son geleni bile yapmıyorum. Teslim oldum öylece bekliyorum. Aklıma gelenlerin hepsini yapsam neler olur neler? Ama ben adım bile atmiyorum! Atılan adımlara göre gidiyorum ve gideceğim! Hele ölçüp biçmek düşünmek! Uyku bile uyuyamiyorum artık düşünmekten uykumdan bile kalkıp saatlerce düşünüyorum! Yine de kararlıyım ben adım atmiycam! Bekliycem bakalım ne olcak? Ama biliyorum ben beklesem de başkaları adımlar atacak iyi yönlendirmeye çalışcam napiym?

 • Zühre

  Allah var Allah! Herşeyi gören hepsini bilen! Haberiniz var mı? Kimsesizlerin KİMİ? Haksız olsam özür dilemeyi yalvarmayi bilirim ben! Herkes rahat olsun! Öyle de temiz kalbim var ki inanilamayacak kadar şeffaf! Kimseyi üzmem! Beni bi seven bi seven bi sevmeyen pişman! İsteyen ukala desin! Ben hep eksik anlatırım! Ukalalik değil bu! Beni sevmeyen ölsün! O kadar!😂😂😂😂😂😂………

 • Zühre

  Ukalaligin nedeni kismen anlasilsin diye söylüyorum. Uc mu gördünüz? Uca bakin! Alcakgonulluluge de! Icim “Yandım aman öldüm aman!”. Onur Akın Gidemem!….

 • Zühre

  Ya ben bekledim!😭😭😭😭Bekledim!😭😭😭😭Beni durdursun diye bekledim!😭😭😭😭😭😭Adım atmadı!😭😭😭😭Nen yine de söz veriyorum elimden geleni yapicam!😭😭😭Uzmemeye calisicam kimseyi!😭😭😭😭Ama çok uzulecekler!😭😭😭Çok üzülecem Allah yardım etsin!😭😭😭😭Çok zor kimse anlamıyor!😭😭😭😭Kimsenin anlayamayacagi kadar zor!😭😭😭Dua edin lütfen!

 • Zühre

  Vallahi kendimi çok da zeki bulmuyom da Allah canımı alsın bi örnek vereyim sadece ishalim diyip dünya kayısı yiyen insanlar var hayatımda ya gerisini düşünün! Fittirinca fittirdi oluyom ya! Paratoner gibi çekiyom manyaklari yeminle!😡