Koç Burcu Aylık Burç Yorumları

(2 oy) 4/5 1223
Yorum Yaz

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, Eylül 2014 Koç Burcu aylık burç yorumu şu şekilde; 2 Eylül tarihinde Terazi Burcu’nda seyir halinde olacak olan Merkür, sosyal çevreniz ile ilgili iletişimin gelişmesi üzerinde olumlu bir etkiye neden oluyor. İkili ilişkileriniz de ise partnerinizin aklından geçenleri merak ediyor olacaksınız. İlişkiniz üzerinde ciddi düşünüp düşünmediği sorusu sizin için her zaman muğlâk kalıyor. Koç Burcu kadınları hem yakın çevresiyle sıklıkla iletişim haline olacakları hem de uyum içerisinde olacakları bir tarih aralığındalar.  Mevcut değerlerinizin önemini bilerek, herkese uzlaşmacı bir tavırla yaklaşmanın olumlu sonuçlar doğurduğunu göreceksiniz. 10 Eylül tarihi yakın sosyal çevrenizle iletişim halinde bulunurken hassas dinamikleri gözetmenizi gerektirecektir. Daha mantıksal ve politik bir yaklaşımla, uyumlu ve dengeli olmanın avantajları olacaktır. Koç Burçları olarak iş görüşmeleri ve ikili ilişkilerinizde etkiniz altına alamayacağınız kimse yok. 13 Eylül tarihi bu anlamda etkili olacaktır. Tüm bu yetenekleriniz tipik Koç Burcu özelliklerinizi oluşturuyor. 14 Eylül tarihindeki Mars ve Yay Burcu ilişkisi, aşk maceralarınızı tetikleyebilir. Koç Burcu kadınının ve Koç Burcu erkeğinin bu zaman diliminde hayatına yeni birilerinin girmesi mümkün olabilir. 17 Eylül tarihinin ilişkileriniz üzerine etkisi önemli olacak. Sosyal çevrenizle, gelecek plânlarınızla, işiniz ya da eğitim hayatınızla ilgili yenilikler hakkında önemli bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Koç Burçları olarak ikili ilişkilerinizde sorunu taraflara yükleyen ithamlarla konuşmamaya özen göstermeniz önem arz etmekte. Koç Burcu özellikleriniz gereğince domine etmeyi seven bir yanınız var. Bu nedenle aşırı endişeli olmanız ve yoğun kaygılarınız sorun doğmasına sebep olabilir. 22 Eylül tarihi aşk hayatınız için olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir gün olabilir. Terazi Burcu’nda ilerleyecek olan Ay, 23 Eylül tarihi Koç Burcu kadını için sosyal çevresiyle ilgili olan ilişkilerini geliştirmesi açısından olumlu bir etken olacaktır. Ayrıca 23 Eylül tarihinde Güneş’in Terazi Burcu’nda göstereceği ilerlemeyi göz önünde bulundurmak gerekir.  Daha uyumlu ve iletişim gücü daha yüksek ilişkiler kurabilirsiniz. Bir sorununuz olduğunda, en yakınlarınızın desteğini beklersiniz. Bu nedenle 23 Eylül tarihi Koç Burcu erkeğinin yakın çevrenizle olan ilişkilerinizin gelişeceği ve görüşmeleriniz sıklaşacağı bir gün olacaktır.  25 Eylül tarihinde Jüpiter ve Uranüs arasında oluşacak gelişme, kendinizi özgür hissedeceğiniz bir gün geçirmenize neden olacaktır. Bu nedenle özgüveniniz bir hayli yüksek olabilir.
  • İŞ VE KARİYER
Koç Burçları olarak, 5 Eylül tarihinde Başak Burcu’nda hareket gerçekleştirecek olan Venüs geçişi, sosyal çevrenizle bir araya gelerek yetenekli olduğunuz konularda ön plâna çıkmanıza ve fikirlerinizi kolaylıkla ifade etmenize katkıda bulunacaktır. Öte yandan sanatsal eğilimleri olan dostlarınızla bir araya gelebilir ve bununla ilgili faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Yaşam koçluğu, ilişki danışmanlığı gibi konular da aktif olmanız mümkün.  Eğer bir iş ortaklığı düşünüyorsanız bunun için de uygun bir zaman olacaktır. 9 Eylül tarihindeki Dolunay, burçlar üzerinde etkisini gösterirken sizin içinse bir takım kaçış arzularını destekleyici enerji gösterecektir. Kendinizi baskı altında hissedebilir ve baskılarınızda kurtulmak isteyebilirsiniz. Gereğince sabırlı olabilirseniz bunun yalnızca geçici bir his olduğunu yakın zamanda göreceksiniz. Öte yandan iş hayatınızla ilgili bir takım girişimlerde bulunmanız, eğitim hayatınız ve yaşam alanınızla ilgili yeni kararlar almanız konusunda etkili olacaktır. Bu nedenle bütün bu önemli konuları gözden geçirirken, duygusallıktan arınmanız ve tamamen sağduyulu davranmanız büyük bir önem taşımaktadır. 17 Eylül tarihinde iş hayatınız konusunda önemli adımlar atmak isteyen burçlar için bir takım değişiklikler söz konusu olabilir. Yeni bir iş görüşmesi ya da işinizle ilgili önemli bir değişiklik mümkün olabilir. Koç Burcu kadınının gerek eğitim alanında, gerek halka ilişkiler ya da sanat alanlarında, kısa zamanda yeni bir çevreye dâhil olması söz konusu olacaktır. 23 Eylül tarihinde Güneş Terazi Burcu’nda ilerliyor. 28 Eylül tarihinde Merkür Akrep Burcu’nda ilerleyecek. Bu durum gayrimenkul alım-satımı gibi konularla ilgilenen burçların gündeminde olacaktır. Koç Burçları olarak ailenize danışarak hareket etmeyi denemelisiniz. Aceleci olmamakta fayda var. Bu anlamda kazançlı çıkacağınız bir hafta olacaktır.
  • PARA
Venüs’ün Başak Burcu yörüngesindeki geçişi, maddi konularda da etkisini gösterecektir. Koç Burcu erkeği için ücret konusu ve çalışma koşulları ile ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. İşverenlerinizin bu konuda adil olmadığı düşüncesini taşıyor olacaksınız. Ancak bu sorunu çok fazla düşünerek stres altına girerseniz sağlık sorunu yaşayabilirsiniz. Öte yandan Koç Burcu özelliklerinizi ve yeteneklerinizi öz verili bir şekilde sergileyip başkalarına faydalı olabilirsiniz. Yaratıcılığınızın karşılığını alacağınız ve sıkıntılarınızı biraz olsun geride bırakacağınız bir süreç olacaktır. 11 Eylül tarihinde ortak kazançlar konusunu uzun uzadıya tartmanız gerekebilir. Hafta itibariyle bu tür konularda mantıklı kararlar almanız gerekirse bu etki size yardımcı olacaktır. Sosyal güvence ve kanuni işlemlerle ilgili merak ettiğiniz bir takım soruların yanıtını da bulabilirsiniz. Bu etki aynı zamanda metafizik gibi konular üzerinde çalışma arzunuzu tetikleyecektir. Kredi, ortak gelir ve alacak-verecek gibi durumları bu haftanın ışığı altında gözden geçirmeniz, finansal durumunuz açısından sağlıklı olacaktır. Koç Burcu erkeği 21 Eylül tarihinde ise bu konular biraz daha netlik kazanmış olacaktır. Bu nedenle önünüzü görerek ve hesabınızı bilerek ilerlemeniz mümkün. Pazartesi günü itibariyle maddi konularla ilgili endişeye kapılabilir. Çünkü karar mekanizmanızın sağlıklı çalışmadığı hissine kapılmanız mümkün. Çünkü bir yandan iş ilişkileri, bir yandan ortaklık konusu ve bir yandan da mali konuların önem kazandığı bir hafta olacak. 28 Eylül tarihinde Akrep Burcu’nda ilerleyecek. Bu durum gayrimenkul alım-satımı gibi konularla ilgilenen burçların gündeminde olacaktır. Koç Burçları olarak ailenize danışarak hareket etmeyi denemelisiniz. Aceleci olmamakta fayda var. Bu anlamda kazançlı çıkacağınız bir hafta olacaktır. Miras bölüşümü, mal paylaşımı gibi konular, Partnerlerinizle ilgili mali durumlar ve hisseler üzerine konuşmaların yapılacağı bir hafta olacaktır. Eylül ayına ait Koç Burcu aylık burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir ay diliyoruz. . .