Kadınların burçlara göre erotik istekleri

(0 oy) 0/5 981
Yorum Yaz


Her burcun bir erotizm anlayışı var. Her kadının da ayrı bir erotizm anlayışı var. Sizler için kadınların burçlara göre erotik istekleri ne olabilir sorusuna cevap arıyoruz.

Koç burcu

Eğer birini arzularsam onu elde edene kadar bırakmam. Ama bana çok yasaklar koymaya başlarsa canım sıkılır ve arkama da bakmadan çekip giderim. Sevdiğim insanın bana karşı dikkatli olması temel şartımdır. İlişkide her türlü özgürlük benim mottom.

Boğa burcu  

Benim için zaman çok önemlidir. Bir insana, bir ilişkiye zaman ayırmam için, erkeğin beni sevgisine inandırması gerekir. Bu yüzden de kolay kolay ilişkiye başlayamam. Ama ilişkilerde de sönüklükten hoşlanmam. Sevdiğim insanın fantezileri geniş olmalıdır.

İkizler burcu

Ne kadar yorgun, bezgin olsam da, gerektiği zaman kendim-kendi ruh halimi ayağı kaldırmayı başarıyorum. Hayata bir kez geliyoruz, bu yüzden herhangi bir tablo üzerinde hareket etmesi sevmiyorum. Bana göre cinsel hayat ne kadar “hareketli” olursa, evlilik de bir o kadar uzun olur.

Yengeç burcu

Sevdiğimin hem dostu, hem sevgilisi olmak istiyorum. Eğer o beni arkadaşı olarak görmüyorsa, demek ki yeterince sevmiyor. Sevgilimin “isteklerini” tatmin edemediğim gün, onu ​​kendi ellerimle başka kadının yanına gönderebilirim.

Aslan burcu

İnsanlara karşı çok insancıl olabilirim. Ama bu insancıllığı herkese karşı gösterme taraftarı değilim. Çünkü insanlar her zaman onlara verilen değeri doğru tartamazlar. Bunu bilen bir sevgili bulursam tüm yasakları kaldırır, onu kendi ateşimle kül edebilirim.

Başak burcu

Bir insanı ne kadar çok sevsem de, akıl benim için her zaman birinci sıradadır. Kalp ile sevmektense, akıl ile sevmek daha önemlidir. Bana göre uzaktan sevmektense, yakından sevişmek daha ilginçtir.

Terazi burcu

Çok hassas insan değilim. Eğer sevgi benim için değerliyse, çok rahat şekilde yoluma devam edebilirim. Eski hatıralarla yaşamak bana göre değil. Yeni hazlara ve vücutlara her zaman açığım.

Akrep burcu

Evet, kabul ediyorum , ben kendimden memnunum. Mükemmel bir insan nasıl kendinden razı olmayabilir ki? Beni karşımdaki insana bağlayan en birinci nokta onun kendine olan güvenidir. Bu güven ne yataklar eskitir.

Yay burcu

Hayatı ciddiye alanları ben ciddiye almam. Aynı şekilde ilişkilere çok ciddi yaklaşan insanları kendimden uzaklaştırırım. Her zaman başka birisi olmalı. Yeni hazlar kötü mü? Burada olağanüstü ne var ki?

Oğlak burcu

Hiçbir zaman güdümlü taraf olmayı kabul edemem, kimsenin beni kontrol etmeye çalışması hoşuma gitmez. Bu kural yatak hayatımı da belirler. İpler ben de olmalı. Özellikle de…

Kova burcu

Kolay elde edilen biri değilim. Eğer senin yanında olmak benim için ilginç değilse, en kısa zamanda senden uzaklaşırım. Değersiz birine zaman harcamaktansa, değerli birisiyle tek gecelik aşk yaşayabilirim

Balık burcu

İçimde hiç büyümeyecek bir çocuk var. Sadık insanım. Eğer seversem, her şeyi o insanla paylaşmaya hazırım. Sadakatime her zaman sadığımdır.