ikizler Burcu

(105 oy) 4/5 59418
1 Yorum

21 Mayıs ile 21 Haziran tarihleri arasında doğanların burcu olan İkizler Burcu hava elementi grubuna aittir.  İkizler Burcu’nun modern bir hayat görüşü vardır. Bu yüzden biraz özgür bırakılmaya ihtiyacı duyabilir ve baskı altında mutlak bir çıkış yolu arar. İki yönlü bir tabiata sahip olduğunu söylemek yanlış olmaz; fakat buna karşın İkizler Burcu özellikleri gereğince uyumlu biridir. Duygusal değil, mantıklıdır. Siz farkında olmasınız da ilişkiniz üzerinde gözlemci bir denetçiliği vardır. Ve güçlü mantığıyla, ilişkisini tartıp, analiz etmekten geri kalmaz. Kendisini dinlemeyecek bir partner isteyeceği en son şeydir. Entelektüel bir yanı vardır bu burçların. Mizah duygusu gelişmiştir ve kitap okumaya bayılır. Yalnızca doğru kişi tarafından gösterilecek, doğru yaklaşımlarla duyguları açığa çıkabilir.

İkizler Burcu kadını, son derece çekici ve kışkırtıcıdır. Size bir bakışıyla işaret verdiğinde buna karşı koyamazsınız. Daima girişken, esprili ve alımlıdır. Bir sohbet arkadaşı olarak zekânızı zorlayabilecek kadar keyiflidir. İlişkisine yeniliklerle renk katılmasını sever bu burçlar. Buna rağmen her şeyden önce anlayış ve ilgiye ihtiyaç duyar. Aynı zamanda Her zaman ikili karakteri arasında kalmaktan muzdariptir

Bir erkek hakkında yanılgıya düşülecek olursa, bilin ki bu İkizler Burcu erkeğidir. Çünkü onlar zannedilenin aksine kolay anlaşılır insanlar değildir. Bir şeyden sıkılırlarsa maymun iştahlı bir çocuk gibi kolay vazgeçerler. Sorumluluk almayı sevmemeleri, pervazsızlık boyutlarındadır ve bağlanmaktan hoşlanmazlar.