ikizler Burcu Para Durumu

(17 oy) 3/5 11211
Yorum Yaz

ikizler Burcu Para durumu incelendiğinde görülecektir ki İkizler Burcu tez canlılığını hayatının her alanında olduğu gibi maddi konularda da gösterecek, para harcarken uzun uzadıya düşünmeyecektir. Fakat adaptasyon yeteneğini avantajına çevirmeyi bilirse toleransını da kullanarak hızla değişen piyasalar uyum sağlar. Bu nedenle dönemin finansal koşulları İkizler Burcu’nu ve yapmak istediklerini derinden etkilemez. Rakamlarla arası oldukça iyidir ve bu yatkınlıklarıyla kendi muhasebelerini kendileri tutabilirler. Daha iyi sonuçlar alabilmek için İkizler Burçları şöyle bir oturup paranın hayatlarındaki yerini saptamalı ve parayla ilgili ilişkilerini düzenlemenin yolunu bulmalıdır.

Yenilik ilişkilerinde baş gösterdiği gibi maddi hesaplarında da kendini belli edecektir.  Paraya bakışı bir gün güce giden yol iken öteki gün sadece emniyet için bulundurduğu bir şey olabilir. İkizler Burçları çok farklı ihtiyaçlara sahip olabilir, bu nedenle parasını harcarken düşünmeden ani bir kararla hareket edebilir. Bütçesinde göreceğiniz keskin iniş çıkışlara şaşırmayın. Özellikle de bir süre eli sıkı davranmışsa kendini bir anda bırakıp ekstrem meblağlar harcayabilir. İkizler Burcu hayatında gerçekten önem verdiği ve inandığı bir amaç bulursa, yatırım ve birikim yapmak için gerekli motivasyonu da kendinde bulacaktır. Ayrıca yeniliklere duyduğu ilgi ve merakta onu bu birikim yapma konusunda kırbaçlayacak, elini daha sıkı tutmaya teşvik edecektir.

İkizler Burçları hayatları boyunca dinmek bilmeyen bir değişim arayışındadır. Bu değişimleri hayata geçirmenin yolunun paradan geçtiğini fark ettiğinde çok daha sıkı çalışmaya ve birikim yapmak için çabalamaya başlayacaktır.  Ticaret alanında doğuştan gelen bir yetenek taşıdıkları için başarı gösterirler. Gündemi ve toplumun yeni trendlerini takip etmek onlar için çocuk oyuncağı olduğundan ileriye dönük ticari planlamalar yapabilir, stratejiler geliştirebilir ve geliştirdiği bu stratejilerle inanılmaz başarılar yakalayabilirler. Ticari zekasını kullanarak yapacağı alım-satımlar onun için yeterli bir geçim kaynağı olacak hatta bu yolla çok daha rahat birikim yapabilecektir. İkizler Burçları deneysel yapılarını farklı yatırım araçlarını büyük bir hevesle denerken de gösterirler. Yeniliklere ve farklı fikirlere duyduğu merak onu maddi konularda da değişimleri takip etmeye ve uygulamaya itecektir