İkizler Burcu Özellikleri

(19 oy) 4/5 16850
1 Yorum

Bir nevi zıtlıklardan oluşan bir karakterdir ve çok çabuk değişir. Bir an şakalar yapan sevimli bir insanken bir saniye ardından hırçın ve huysuz birine dönüşebilir. Anlaşıldığı üzere İkizler Burcu insanının bir anı diğerine uymaz. Bugün buradadır, evet, ama yarın burada olacağının hiçbir garantisi yoktur. Maymun iştahlılığını konsantre olamamasına ve çabuk sıkılmasına borçludur, konudan konuya atlar. Huzursuz ve hiperaktif olmasına karşılık değişikliklerden ve yeniliklerden çok hoşlanır. Uzun bir süre aynı noktada kalması nerdeyse imkânsızdır. Kafasının içindeki yoğun stres yüzünden ne fiziksel ne ruhsal bir dinlenme süreci yaşayabilir. Huzursuzluğu daldan dala atlamasına ve oradan oraya koşmasına yol açar.

İkizler Burcu Özellikleri gereği aynı anda birden fazla iş yapmayı severler ve bu hayatlarının her köşesine yansır. Aynı anda iki partneri idare etmek, aynı anda birden fazla işte çalışmak, iki veya daha fazla planı uygulamak onun için çocuk oyuncağıdır. Hemen hemen var olan her şeye ilgi duyar ve hepsi hakkında söyleyebilecek birkaç şeye sahiptir. Eğer sükûtun altın olduğunu düşünenlerdenseniz sizin için gevezeliği tam bir baş ağrısı olacaktır ve beyninizi döndürecektir. Konuştuğu kadar çok yazar da. Müthiş bir hitabet yeteneğine ve hazırcevaplık gibi bir özelliğe sahiptir. İlgi duyduğu konu sayısı devasa olduğu için edindiği bilgiler yüzeyseldir fazla derine inmez. Merkür tarafından yönetilirler. Bu nedenle haberleşmenin önemli olduğu konuşma, yazışma ve fikir alışverişinde oldukça başarılıdır. Bu başarısını televizyon programlarının, radyoların, gazetelerin favori konuşmacılarından olarak gösterir. Yazarlık, muhabirlik, editörlük, halkla ilişkiler, reklamcılık veya pazarlama tam ona göre mesleklerdir. Hızlı öğrenir, kavradıklarını daha da hızlı uygulamaya geçirir. Girdiği her çevreye kendini kolayca kabul ettirir ve bu kolay adapte oluş en büyük silahlarındandır. Kendisi entrikalı işlerden de zevk alacaktır.

İkizler Burcu erkeği ve İkizler Burcu kadını İnsanı cana yakın, sevimli halleriyle ne kadar sevilesi dursa da kendi ayakları üzerinde dimdik durmayı gayet başarabilir. Yine de aile bağlarını korur, kardeşlerine bağlıdır. Aslında aile ilişkileri karmakarışıktır. Kardeşleriyle ya harika anlaşacak ya da kanlı bıçaklı olacaktır. Sosyalleşmeye ihtiyaç duyar bu ihtiyaç da onu yeni insanlarla tanışırken rahat davranmaya hazırlar. Ayrıca kendisi flört etmekten çok hoşlanır. Eğer bir birliktelik istiyorsanız onu böyle kabul edin çünkü kendisi elde avuçta durmaz. Bu burcun kalbine giden yol midesinden değil aklından geçer, onun zekâsına hitap etmeyi bilmeniz gerekir. Entelektüel ilgilerine merakla yaklaşır onu kontrol etmeye çalışmaz ve sıkmazsanız kendinize hayat boyu sürecek bir ilişki kazanmış olursunuz. Ek olarak bu burçlar çok eğlenceli ve şakacıdır yanında bir saniye bile sıkılmazsınız.