İkizler Burcu Moda

(8 oy) 4/5 2419
Yorum Yaz


Değişken, meraklı, akıllı, cesur, maceraperest, eğlenceli ve sosyal bir karaktere sahip olan İkizler Burcu kadını giyim tarzında da tüm bu özelliklerini yansıtır.

İkizler Burcu kadınının karakteri gibi tarzının da belli bir tanımı yoktur. Değişken ruh haline, özgür ruhuna göre anlık kararlar verir. ‘Asla giymem’ dediği giysi ya da tarz yoktur. Hoşuna gidiyorsa ve ruh haline uygunsa her şeyi her şeyle kombine edebilir. Şık bir gece elbisesini spor bir ayakkabıyla gündüz ya da özel bir akşam spor bir kıyafeti şık bir ayakkabıyla bütünleyip giyebilir. Burçlar içerisinde moda anlayışı tarifinin en zor oluğu burçtur.

İkizler Burçları kadınları ipek, yumuşak ve dökümlü kumaşları severler.

Asla giymem dediği renk yoktur. Turuncu, altın sarısı, kırmızı sevdiği renklerdir ancak bunların yanı sıra siyah, lacivert gibi koyu renkleri de tercih eder. Özellikle tek renk giyinmeyi sevmez, mutlaka bir açık bir koyu gibi farklı renkleri kombine ederek giyer.  Ancak İkizler Burcu kadını kuralsız bu giyim tarzıyla asla rüküş olmaz, giydiği şeyleri kendi içinde yakıştırır ve kendi şıklığını elde eder.

Giyinme onlar için bir oyundur, o nedenle keyif almak ve eğlenmek isterler, bu yüzden modayla ilgilenmeyi severler. Ama asla bir tarz içine hapsolmazlar. Modayla ilgilendikleri zaman kendilerini yaratıcı ve özgür hissederler.

Ayakkabı konusunda da belirli bir tercihleri yoktur, hoşlarına gittiyse her tarzı giyerler.

Aksesuarları, özellikle çanta ve takıları çok sever. Hatta takı bağımlısıdır diyebiliriz. Küpe, değişik kolye ve bileklikler asla vazgeçemedikleri aksesuarlardır.

İkizler burcu ünlüleri: Maryln Monroe, Angelina Jolie, Heidi Klum, Adriana Lima, NataliePortman, NicoleKidman,Nehir Erdoğan, Gülşen,