ikizler Burcu Kadını Yıldızname

(28 oy) 4/5 40477
Yorum Yaz

ikizler Burcu kadını yıldızname yorumuna göre bu burç hava grubuna tekabül eder. Erkeği gibi kadın İkiiler burçları da güler yüzlü ve tatlı dillidirler.  Kin tutmak ve insanlarla küslük yaşamak onların meşrebinde yoktur. Böyle olduğu durumlarda bile küskünlükleri uzun sürmez onu düzeltmenin bir yolunu illaki bulurlar. Yıldızname, İkizler yıldızı altında dünyaya gelenlerin yüzlerinin büyük ve yuvarlak, kaşlarının güzel, boy ve boyunlarının uzun olduğunu yazar.  Kadın İkizler Burçları konuşmaya düşükndürler. Zaten bu durum İkizler Burçlarının genel özelliğidiri. Kadın İkizler Burçları da erkek İkizler Burçları gibi ünlü ve şöhretli olmanın peşindedir. Bu onlara fazladan bir tatmin yaşatır. Üretmek isterler. Edebi bir üretim onların hayalidir. Kadın İkizler Burçlarının daimi hayali yazar olmak ve yazarlık yapmaktır ve bir gün ün kazanmış bir yazar olacaklarına içten inanırlar.

Yıldızname, kadın İkizler Burçlarının genellikle insanlarla samimi olmayı pek sevmediğini gösterir. Evlenmek için akrabalarının içinden birini seçmeleri olasıdır. Ebeveynleri kadın İkizler Burçları için çok uğraşırlar. Çocukları onların kıymetlileridir. Onların iyiliği için yapmayacakları şey çok azdır. Kadın İkizler Burçları eşleriyle beraber çok çocuk sahibi olabilir ve bu çocuklar genelde erkektir. Anne babalarından gördükleri gibi çocuklarından da çok hayır görürler. Kalabalık yerlerde yaşamamayı tercih etmek onların hayrına olacaktır. İkizler Burçları daha yalnız ve sakin bir ortamda huzur bulurlar.

Yıldızname, kadın İkizler Burçlarının en yakın dostlarının Aslan burç grubundan olduğunu açıklar. Bunun yanı sıra, Balık burcundan olanlar da onun en büyük düşmanlarıdır. Aslan burcuyla dost olmak için gösterdiği çabayı Balık burcundan uzak durmak için de göstermelidir. Onun için verilen para ya da mal peşine düşülecek şeyler değildir. Genellikle iyilik yaptığı kişilerden karşılığında kötülük görür. Kötü, korku dolu işler kadın İkizler burcunun hiç hoşuna gitmez ve genellikle böyle işlerden uzak durmaya çalışır. Kadın İkizler Burçları tuzlu yemekleri ve sebze yemeklerini çok sever, fazlaca tüketir. Ayrıca yemeklerinde ekşi olan gıdaları da tercih eder. Tatlı onlar için karşı konulamaz bir yiyecektir.

Yıldızname, kadın İkizler Burçlarının safra iltihabı hastalığına yakalanacağını söyler. Ayrıca diz ve kalp ağrısını sıklıkla yaşarlar. Kadın İkizler Burçlarının baş dönmesi yaşaması ihtimali de yüksektir. Ve soğuk algınlığına yakalanmamak için çabalamaları gerekmektedir. İkizler Burçlarının yatarken güneşin battığı yöne doğru yatmaları onlara huzur ve rahatlık getirir. Kadın İkizler Burçlarının uğurlu rakamı 5tir ve bir sayı seçmeleri gerektiğinde 5i tercih etmelilerdir. Zümrüt yüzük onlara uğur getirir. Aynı zamanda sarı, gri ve mavi kıyafetler onlara şans getirecektir. Sinerjisini ortaya koymak ve iç enerjisini yükseltmek için bu renkleri tercih etmelidir. . Evlerinde yetiştirecekleri mimoza ve çiğdem eve bereket getirir. Toprakla uğraşmak negatif enerjileri de sönümlendirecektir. Bunun yanı sıra ailelerinin daha huzurlu ve mutlu olmasını sağlar. Hareketli müzikler  tercih sebebidir. Buluşmalarda veya herhangi bir iş esnasında stres seviyesini düşürmek için böyle yollara başvurabilirler. İç huzuru yakalamak ve düşüncelerin ağırlığından kurtulmak önemli motivasyonlardır. Kadın İkizler Burçları emanete hıyanet etmezler. Eğer bir kişiyi dostları olarak benimsemişlerse, gerçekten onların dostlarıdır. İkili oynamazlar ve karşılarındakine tuzak kurmazlar. O kişilerin arkasından asla iş çevirmezler. Sürekli dostlarının iyiliğini düşünür, onlar için çabalarlar. Zorlu bir hamilelik geçirmeleri olasıdır. Erken doğum, düşük gibi ihtimaller can sıkan sağlık sorunlarıdır. Kadın İkizler Burçları genellikle erkek çocuk sahibi olurlar.