ikizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 21 Temmuz 2014

(0 oy) 0/5 335
Yorum Yaz

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 21 Temmuz 2014 ikizler Burcu haftalık burç yorumu şu şekilde; 21 Temmuz tarihinde Aslan Burcu’nda ilerleyecek Güneş etkisiyle, İkizler Burçları olarak kendinizi eğitim, kişisel gelişim ve seyahat gibi konularda aktif olacağınız bir haftada bulabilirsiniz. Sosyal olarak aktif olacak ve yeni insanlar tanımak isteyeceksiniz. 24 Temmuz tarihi ise yeni yerler görmek ve yeni insanlar görmek konusunda destekleyici bir etkiyle sizi yolculuklara sevk edebilir. 27 Temmuz tarihinde Aslan Burcu’nda oluşacak Yeniay ise aşk, tüm burçlar üzerinde etkili olurken sizin için ikili ilişkiler konusunda, bir yükseliş günü olarak öngörülüyor. İkizler Burcu kadını için kendini dinleyeceği ve yenileyeceği bir gün. İkizler Burcu erkeği ise bavullarını hazırlamaya başlamalı.

İş ve kariyer açısından 26 Temmuz tarihinde gelişecek olaylar, Mars ve Akrep Burcu ilişkisine dayalı olacaktır. Çalışma hayatını yakından ilgilendiren bu geçişte bir yandan hızlı ve aktif bir biçimde işlerinizi yoluna koyarken, diğer yandan da ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecektir. İkizler Burcu özelliklerinizin katkısıyla doğru yere kanalize etmeyi başarırsanız, başarılı olacağınız, yüksek bir enerjiye sahip burçlardansınız. Yeni birileriyle tanışıp bir yandan tüm enerjinizi yeni iş alanlarına mı yönlendireceksiniz yoksa aralarından yalnız geleceğinize olumlu katkısı olanı seçip bunun üzerine mi gideceksiniz, iyice düşünmeniz gereken bir tarihtesiniz.

Para konusunda yatırım yapmak isteyen burçlar arasındasınız. Bu iyi bir analiz sonucu tüm olası riskleri düşü tutarak mantıklı hareket etmeniz gerekecektir. Böylece bütçenizi dengelemeyi başarabilir, bir yandan da atılım içerisinde bulunmak istediğiniz alana yönlenebilirsiniz. Gelir-gider arsındaki dengeyi sağlamak işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. 25 Temmuz tarihinde ise farklı ve alanınız dışı işlerden ek gelir elde edebilirsiniz. Sosyal hayatınızdaki ilişkilerinize verdiğiniz önem sonucu bir kez daha kazançlı çıkacaksınız. Bu tarihte, hem mali durumunuz hem de işiniz üzerine ciddi bir eğilim göstererek, başarılı bir adaptasyon sonucu olumlu sonuçlar edineceğinize işaret ediliyor. 21 Temmuz 2014 haftasına ait ikizler Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .