ikizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 17 Kasım 2014

(0 oy) 0/5 140
Yorum Yaz

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 17 Kasım 2014 ikizler Burcu haftalık burç yorumu şu şekilde; 22 Kasım tarihinde Güneş, Yay Burcu’nda geri hareket göstererek burçları üzerinde etkilerini gösterirken, İkizler Burçları içinse olumlu enerjileri tetiklemektedir. Evlenme plânları yapan çiftler, bu konuyu dürüst bir şekilde değerlendirmelidirler. Yay Burcu’nda oluşacak olan Yeniay’ın, burçlar üzerinde bir takım davranışları değiştirecek nitelikte etkisi olurken, sizin için ise,  atmak istediğiniz adımlar üzerinde güçlendirici etkileri olacaktır. Bu kararsızlıkların son bulacağı anlamına geliyor sevgili burclar.net okuyucuları. İkizler Burcu kadını ilişkiler konusunda düşünmek için aradığı yalnız kalma fırsatını bulabilir. İkizler Burcu erkeğinin ise eğitimle ilgili yeni karalar gündeminde.

İş ve kariyer konusunda ise 22 Kasım tarihinde Yay Burcu seyrine başlayacak olan Güneş, olumlu etkileriyle haftanızı aydınlatacaktır. İkizler Burcu özellikleriniz gereğince iyimser bir yapıya sahipsiniz. Gündelik hayatınızdaki bu iyimserliğiniz, iş ilişkilerinize de olumlu yansımakta. Bu hafta itibariyle plânlarınız arasında uzak şehirlere yolculuk yapmak olabilir. Yeni tanışacağınız insanlarla güzel paylaşımlar içerisinde bulunabilirsiniz. Yaşamın farkına varacağınız, pek çok alanda yeni kararlar alacağınız bir hafta olacaktır.

Para konusunda ise isteklerini ertelemesi mümkün olmayan burçlardansınız. Bu nedenle 18 Kasım tarihi dikkate alınmaya değer nitelikte olacaktır. İş yaptığınız kişilere ya da işverenlerinize karşı bu durumu açıkça dile getirebilirsiniz. 17 Kasım 2014 haftasına ait ikizler Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .