İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

(502 oy) 4/5 1092322
52 Yorum

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 19 Kasım 2018 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Pazartesi günü öncelikli olarak iş yaşantınızda sizi rahatsız eden pürüzleri temizleyerek güne ve haftaya temiz bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Aklınıza takılan ve sonucunun ne olacağını kestiremediğiniz bazı olaylar var. Olayların sonuçlarını kestirmeden yolunuza devam edemeyeceğinizi düşünüyorsunuz sevgili İkizler Burçları. Cevapsız sorularla yolunuza devam edemeyeceğiniz için biraz vakit konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Zorlukların sizi yıldıramayacağını sizden daha çok sizin yakınınızda olan ve yıllardır sizin gelişiminizi izleyen insanlar biliyor sevgili burclar.net okuyucuları. Onların desteği sizin için yol gösterici ve kolaylaştırıcı olabilir. Akıl ve mantığınız sayesinde kendinizi istediğiniz noktaya getirmekte zorlanmayacaksınız. Bazen kazanamayacağınızı bildiğiniz savaşlara girmek istersiniz sevgili İkizler Burçları. Ancak bugün kendinize bu konuda çok fazla güvenmeyebilirsiniz. Güç dengelerine dikkat etmeniz faydalı olacaktır. 19 Kasım 2018 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.

 • beyza

  süper burcum balıkkkkkkkk

 • beyza

  yorumumu lütfen onaylayın

 • Fatih

  Allah razı olsun

 • Adem yıldız

  Ben Hayatımın en güzel günlerini yaşıyorum siz bana mutsuz olacağımı söylüyorsunuz inanmam elde değil

 • Aylin A.

  Beni mi izliyorsunuz ne yapıyorsunuz, resmen günümü özetlemişsiniz şoklardayım!

 • Muharrem

  Çok beğendim en güzel burç yorumu tebrikler başarılarınızın devamını dilerim

 • aylin

  dün burcum için yazılan yorum resmen ağlamama neden olmuştu.o kadar gerçek şeyleri yazmıştınız ve gün boyunca beni etkisine alacak güçten o kadar net bahsetmiştiniz ki,bütün gün alıcılarımı açıp bekledim…bekledim…bekledim…ve sabah oldu…geçmiş olsun…

 • Abdullah Karakoç

  resmen günümü özetlemişsiniz.

 • şüküfe

  Yaaa gerçktnde rommantik bi iliskimi seyapicakmisim bu innanilmazzzz ?????

 • Zühre

  Yeter! İstemiyorum! Ben istemiyorum! Yeter! O benim sevgilim de değil, romantik ilişkim de değil, partnerim de! Yeter! Bu kadar mı zor ya? Ya geleceksin ya gideceksin? Gittiysen git! İstemiyorum! Bi insan bu kadar kararsız bu kadar kötü olamaz ya! Olmamali yani! Gitmek istiyosan harbiden gideceksin! Ne bu böyle menfaatciler gibi burnumun dibinde kalmalar? Top yekün gitsene! Aaaaah! Sabrımı mı siniyo bu benim? Ne afedersin serefsizler var ya? Ya çekip vur, ya defol git! Ya da gel tahta otur da taht batar maalesef!?????????

 • burak

  Bir kerede hayirli bisi yazin be

 • Zühre

  Oturtamadı bi yere zaten bi türlü! Oturtma yapcam ondan haberi yok!???Haketti! Bitirdi kendini de beni de Çirkin! Çok çirkin harbi! Hayatıma giren en çirkin! Beni öldüren Çirkin! Ben biliyom ona yapicami! Napayim? Başka türlü aklı başına gelmiycek! İnşaallah kimse üzülmez! Ben kimseyi üzmek istemem çünkü! Herşey her durum yanlış olsa ben yanlış biri değilim! Benim kalbim tertemiz Allah’in izniyle de hadi bakalım ne olucak? Allah yardım etsin!???

 • Zühre

  Ben misim yanlış? Öyle mi? Hiç, en ufak aklımda yokken tam 8 ay uğraş aşık et beni zorla! Sonra? Kork askimizin büyüklüğünden! Var mı böyle kötülük? Haketmiyo mu şimdi??????Var mı öyle EŞŞEK’in aklına karpuz kabuğu düşürüp kaçmak? EŞŞEK’im Allah canımı alsın!??????O zaman şeytan azapta gerek ne yapalım?

 • Zühre

  Ya istesin! İstesin nolur?????Benim onun için yapabileceklerim onu şoka uğratır! Herkesi!???Hem maddi hem manevi! Bi kere de sorsun ya! Bu kadar domuz inadı olmaz! Öldürdu beni de kendini de!???Bi konuşur insan!???Geberecez Aşktan!????Mal!?????

 • Zühre

  Canı cehenneme bencil insanların diycem ama insan bencil olsa da kendine de bu kadar kötülük yapamaz! Algılar üstü bi durum! Hayret verici bi aptallık! Hakikaten şaşırtıcı! En azından bu yuzden kolay olacak unutmak!

 • Zühre

  Yazdıklarının hepsi birebir tutuyo! Bu kadar olur hergün mu tutar? Kelime kelime mi tutar? Da ilk etapta hangi yöne yorumlasam bilemiyorum ortali yazdıklarını bazen kötüye yoruyorum iyi çıkıyo iyiye yoruyorum kötü çıkıyo dünkü ortali yazinda kötüye yordum aklım çıkarak çıktım evden mukemmel bi gün oldu meğer iyiye yormaliymisim sonra anladım. Sen bu adamın yorumunda benden aşk ilişkisi diye bahsediyosun ya çünkü o yazdıklarını benle yasiyo ben bana çok aşık vazgeçemez sanıyorum kalbim duracak gibi oluyo sevmekten deliriyorum! Sevmiyo diye yoruyorum aşk ilişkisi demene bile bitiyorum nefes alamıyorum! Sen de haklısın ben bile anlamadım ki bu adam beni seviyo mu sevmiyo mu? Hiç farketmez 2 türlü de yordu ikimizi de o da yedi kafayı ben de! Olmadı sığmadı kafasına! Beni bi seven bi sevmeyen pişmandı zaten çok şükür bu da yedi kafayı!

 • bahar

  zor mu? bi gelip yanıma hal hatır sormak bu kadar mı zor? seni görüpte yanına gelememek, gözlerine baktığım halde ‘SENİ SEVİYORUM’ diyememek, seni unutmak çok mu kolay sanıyorsun? sana göre hava hoş. Burada Aşkından ölen, seni yere göğe sığdıramayan, seni düşündüğünde aklını yitiricek olan benim zaten. Sen nerden bilirsin beni ne hallere soktuğunu? bi yanıma geldiğin mi var ki bilesin? Artık sana hiçbir şey demiyorum. Ne yapmak istiyorsan onu yap. Ama şunu unutma ki SENİ HEP SEVDİM ve SEVMEYE DE EVAM EDİCEM…

 • Zühre

  Bırak! Allah belasını versin! Gitmek isteyen gitsin! Defolsun! Kabahat benim hala gerizekaliyim GERIZEKALI! Aşk diye bişey yoktur! YOKTUR! Ne zaman gircek bu benim cucuk beynime? Ne zaman? Yengeci niye yanlış yazdın sen? Kalsın! Istemiyorum! Emek vermeyen, insan olamayan GİTSİN! Bencillik bu! Ben istememiştim ki aşık olmayı! Hiç istememiştim! Bencillik bu!

 • Zühre

  O zaman niye ümit veriyosunuz? Niye “evet uyumlusunuz” diyosunuz? Niye “vazgecmezsen olur” diyosunuz? Bencil insanlar mı bana göre? Ben mi yorumlarinizi yanlış anlıyorum? Sadece senin değil tabi! Ulan lanet olsun içimdeki insan sevgisine! Hala tek sana yüklenmek varken doğruyu söylüyorum bak sadece sen degil derken bile!???Bir daha bencil olabilecek birini bana yakıştırmayın lütfen! Lütfen! Ve hayır sizi suçlamıyorum ben! Kendimi sucluyorum ben! Malım ben! Gerizekaliyim! Su katılmamış! Bir insan kaderini yenebilir diye dusunebilecek kadar hala nasıl salak olabiliyorum? Ben böyle olucem! Aşktan yana yüzüm hiç gulmeden! Biri artık kalbimi söküp atsın lütfen çöpe! Çünkü hiç işe yaramıyo! Hiç!

 • Zühre

  Anlamıyor muyum ben onu? Gece gündüz onu okuyorum yav! Adam harbi ikizler yukselenli ya insan hicbiseye mi karar veremez? Düşünmekten hindiye döndü! Napicaz biz bu Türk erkeklerinin kadın zekasını kabullenme komplekslerini yaa? Adamın başka kadının kocası olma ihtimaline rağmen doğruyu göstermeye çalışıyorum! Kadınların icinden de bazen bu kadar gerizekali gibi iyi niyetlileri olabiliyo! Allah Allah ya Allah Allah!

 • Zühre

  Ya ne olmuş bu ikizler burcuna ne tadı kalmış ne tuzu. Bunlar çok iyi anlaşan insanlardı hep insanlarla. İşte herşeyi ben bilirim inadı hırsı bu kadar harika insanları bile en son bu noktaya getirir tabi insanı. Neyse aşktan bahsetmiyosun artık bunlar için artık aşık değil mi? Vallahi biz Rozalinda ile Fernando’ya döndük iyice pembe dizi kıvamında devam! Ölür müsün? Öldürür müsün? Derdimi anlatamıyorum adama! Onu anlayan zaten varsa bi zahmet bana da anlatsın. Hergün msjlasiyoruz konuşuyoruz ama beni görmemek için gelmiyo! Ben gayet aşkımı anlatıyorum hepsini bi güzel okuyo ne cvp veriyo ne hayır ne evet ama yine de konuşuyoruz! Beyni durdu bence düşünmekten! Hani bi espri var ya motoru yaktı diye işte aynı öyle!

 • Zühre

  Beni mi seviyo hala? Başkasını mı??????

 • Zühre

  Ben bilmiyor muyum o ben olmayabilirim? Özgür bıraktım dönerse benimdir! Yaşasın buna hakkı var! Benim yasanmisliklarimla nasıl basedebilir başka türlü? Çok büyük risk! Kabul! Ama çare yok! U şansı vermem lazım! Sevdam Allah’a emanet! İstediğini düşün! Benden güzel kaç kadin var yaratılmış? Kaç kadın benim gibi sevebilir? Elimde Aslar var! Daha büyük as’a boynum kıldan ince! Ama zor! Yine de bana da zor! Çoktan bile daha çok zor!??????Ama olması gereken bu!??????Belki??????

 • Zühre

  Bugünlerde hayatım yazılarından hızlı geçiyo! Bunları dün yaşadım! Ve cuma günü herşey çok kötü olabilirdi evet ve çok korktum öyle olcak diye ama beni görmemek için gelmedi! Çünkü görünce ruhu sarsılıyo biliyorum!?Bugün BABALAR günü! BABACIGIM öldü benim! Kısmen öldürdüler diyelim!???Tam 2010 yılından beri bir koç yükselen yengeç olarak tam anlatayım mı nasıl hissediyorum ve nasıl bi hayatım var? Cesedime tecavüz ediliyormuş gibi hiçbirşey hissetmiyorum artık acılara karşı ama RUHUM ÇOK ACIYO! Ve o bedenle ve ruhla kalkıp ayağa karisiyorum hayata mecbur! Çünkü ben ölü bile değilim! Ve hatta bazen monsterhigh’daki gibi ceset ceset partiler bile yaşıyorum hayatta! Tahmin edebiliyor musun? Algilara sigabilir mi acaba? Koç’a yazmışsın ya ifade ettim mi tam olarak??????Pembe dizi bitmeden de “Alyazmalim”i çekmeye başladık! 2 birbirinden harika adam ve bundan da ikisi de daha yakışıklı öyle güzel yanimdalar ki! Bu beni unutmaya çalışırken onlar elimden tutuyo! “Neydi Sevgi?” Sevgi emek miydi? Ne yapsam ben şimdi? O kadar güzeller ki kalbim başkasına aitken ben onlara bu haksızlığı yapamam! Ve herşeye rağmen ben kalbimdekini de hiç bir şekilde aldatmam! Kader utansın!?????Gökhan Türkmen&Aslı “KORKAK!”

 • Zühre

  Ayet:”Biz sizi yıldızlara göre yarattık!”. Ne yani şimdi beni bu kadar mutsuz eden herkes günahsız yıldızlar mı suçlu? Irademiz nerde? Şimdi iradeleriyle bu insanlar beni bilerek ve isteyerek mutsuz etmiyorlar mı? Suclayamayacak mıyım hiç birini? Gezegenlerle mi kavga edeyim? Don Kişot muyum ben?????????

 • Zühre

  Ona da sevdiğiniz kişi yazmışsın hem benimki oysa onunki de bensem adresini yolla sana çiçek çikolata ve bol öpücükle kendimi getireyim! Ama ben hiç sanmıyorum yaaa! Umitlenmek de istemiyorum!?

 • Zühre

  Olduğu gibi benim ona çektiğim msji yazmışsın resmen sanki! Bu yüzden hala anlamıyorum gerizekaliyim galiba sevdiği ben miyim yoksa başkası mı? Büyük ihtimal ben değilimdir diye dusuneyim de ben yine yıkıntıya ugramayayim! Cvp vermiyo ki ben sanayim? Afedersin gotu başı dagitasi var sanki bunun da bu nasıl yorum Allah Aşkına? Sevdiğiniz kişiler nedir ya? Kalbi gönlü geniş mi diyelim? Allah seniiii!????????

 • Zühre

  Çok seviyorum Onu! Hala çok seviyorum! Vazgecmedim! O da ne vazgecebiliyo benden ne de gelebiliyo bana!???Başkasına aşık olmaya çalışıyo ama çıta artık o kadar fazla yüksek ki olamiyo şimdilik!?????O da çok sevdigini beni kabil etsin diye bekliyorum! Ne yazarsan çıkıyo yaz çıksın molur??????

 • Enver can

  Daha 16 yaşındayım hayatımın 13 senesini 1+1 evde zorluklar içerisinde yaşafım bu dönemlerde durumumuz iyi ama ne anne düşünüyo ne baba huzurum yok hiç bi konuda okul hayatında zorlıklar çekiyorum ailemden dolayı huzurlu değilim hedefimi ulaşamıycam korkusu var içimde

 • Zühre

  O’nu ÇOK SEVİYORUM! ÇOKTAN BİLE ÇOK SEVİYORUM! O DA BENI ÇOK SEVİYOR! NOLACAK BİZİM SONUMUZ YA!????????????????

 • Zühre

  O’NU ÇOK SEVİYORUM! ÇOKTAN BİLE ÇOK SEVİYORUM! NOLACAK BİZİM SONUMUZ??????………
  Not: Enver onlar da insan sen yolunda devam et oğlum hic seni dusunmez olurlar mı? Mutsuzluklarinda yollarini bulamazken senidusunmuyo gibi gorunebilirler ama emin ol ikisi de seni ÇOK seviyor yavrum! Ikizler olduguna göre zeki ve akillisin yoluna devam et oğlum! Emin ol onlarin seni sevmemesi mumkun degil….

 • Zühre

  Kim kimi seviyo? Ben kimi seviyorum? Hepsi birbirine karıştı! Ben bişey anladiysam Arap olayım diycem zaten esmerim! Bu demek bile çözüm değil piyasa fena karıştı! Bana kalırsa ben hala O’nu seviyorum O da beni gibi ama O başkasını ben başkasını sevmeliyiz gibi de acaba seviyor muyuz? Sevmeli miyiz? Noluyo bee? Ben hiç bişey anlamadım? Doğru yanlış birbirine girdi Allah canımı alsın! Sonumuz hayır olsun İnşaallah!

 • HASİBE

  Yavrularım….seviyorsanız birbirinizi hiç düşünmeyin…hayat çok kısa, birbirinize koşun ve mutluluğu başka yerde aramakla zaman harcamayın.El ele verin ve bir birinize destek olun.
  Sevgi varken gurura yer yoktur.Hayat inişili çıkışlıdır,önemli olan bunlara göğüs germektir.
  Sizi ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM
  HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN

 • sevgi

  böyle bir yorum yok güne başlarken okuyorum anlamıyorum bazen gün bitince bir fal bu kadar isabetli olur yanımdamıydı diye düşünmeden edemiyorum

 • Ahmet melih

  Ne kadar yalanca abi Bune yazılan herşeyin tersi çıkmış ??

 • Nursel

  Ya ben basak burcuyum erkek arkadasim ikizler uyumlari nasill ? bilen var mi arkadaslar ?

 • Zühre

  Kimsiniz admin? Çok merak ediyorum birkaç gündür! Yaklaşık 1 yıla yakın bir zamandır yazdiklarinizi olduğu gibi yaşadım. Benim hayatımı daha ben yaşamadan nasıl biliyorsunuz? Anlayamıyorum? Bütün astrologlar kendini lanse edip tanıtırken bu gizem neden? Onu seviyorum, o da beni ama ne zaman bitecek bu yormalar? Pembe diziye döndük biz! Söyle o günü bekliyim! Herşeyi nasıl bilebiliyorsunuz?

  • admin Yazar

   Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz:) Astrologumuz şu an için kendisinin değil yorumlarının ön planda olmasını istediği için yayınlarımızı bu şekilde yapıyoruz. Ama ilerki zamanlarda kendisini tanıma şansınız da olacak. O halde bizi takip etmeye devam edin ve sevgiyle kalın:)

 • Zühre

  Bir suçlu arıyorum! Çünkü bizi deli bir sevdaya mahkum edip gitti! Lanet olsun! Ölümsüz bir sevdaya mahkum edip gitti! Hep senin yüzünden! Güzel şeyler yazsan onlar olurdu! Hep senin yüzünden!????????????????????????????????????????

 • Zühre

  İnşaallah bunların hepsini bugün her burc için herkes okur ve şükürler olsun bi yorumcu objektif yazmış ya sonunda yanlış yapıyorlar diyorum, haksızlık ediyorlar diyorum, hepsine söyledim yanlışlarını zaten duymuyolar ya! Hakkımı helal etmiyorum! Hiç birine hakkımı helal etmiyorum! Çünkü zerre kadar art niyetim yoktu ve herkes beni dinlemiş olsaydı şimdiye kadar hem kendi hem herkes ama herkes mutlu olurdu işte! Ben: koç ve yengeç!

 • Zühre

  Bugün sevdiği kişi ben değilim!?

 • Zühre

  Boşver yalancı pislik insanları! Onlar kendilerini Allah’tan büyük sanı! Bilmezler ki kucukluklerini Allah dünyaya gösterir! ………… ! Değmeyeni! Ben ettim!…

 • Zühre

  Bitsin!…Bitti!……

 • AYLİN HAFIZOĞLU

  KİTAP OKUMAK MİSKİNLİK ETMEK DEĞİLDİR,İFADELERİNİZDE BİRAZ DAHA ÖZENLİ OLUNUZ LÜTFEN

 • Zühre

  Bu kadar pişmansa insan bi kere söyler yada pişkinlik yapmaz haftalık yorumlarındaki gibi dengesiz bi şekilde zıvanadan çıkmaz en azından yahu! Yutmuş mu dilini! Deli eder insanı deli!

 • Zühre

  Başka biri var o zaman hem hayatında hem kalbinde??

 • Zühre

  Hep direk O’na söylüyordum şimdi buraya yazayım bi kere herkes “Maaşallah” desin! “Kurban olsun O’nu Yaratan Allah’a O Sevdiği Kişi! Ölürüm! Ölürüm! RABBİM’in Hediyesi!”??????????

 • Zühre

  Onu çok özledim ? Ona söyleyemiyorum kalbim çok kırık sana söyleyeyim bari?Kader utansın beni bu kadar kırdığı için unutmak istiyorum ama daha çok seviyorum daha çok özlüyorum?Neden Allah’ım??Kemiklerim sızlıyo, burnumda tütüyo resmen?Kalbiminkırıklığına mı, unutamıyor oluşuma mı, hasrete mi yanayım????

 • Cevdet

  güzller içinden bir seni seçtim Beyza

 • Esra

  Bi yorum bu kadar olur tipki bugun halimi anlatmis ya aynen bu kadar olur

 • Aycan

  Ikizler burcuyu

 • Hardrock

  Bazı günler yorum yazmamanızın sebebi nedir? Ve bu günler genelde cok önemli ve çözemediğim şeyler yaşıyorum. Tesadüf müdür?