İkizler Burcu Erkeği

(2 oy) 5/5 6567
Yorum Yaz

İkizler Burcu Erkeği aklınızı başınızdan alabilir, size bulutların arasında süzülüyormuş gibi hissettirebilir. İkizler Burcu Erkeği’ne kendinizi kaptırdığınızda sorumluklarınızı, kendinizi kısaca dünyayı unutabilirsiniz. Ancak bu leylalığın kısa mı uzun mu ömürlü olduğunu ne siz ne de karşınızdaki İkizler Burcu Erkeği bilebilir. Kendisi zaten bunun süreceğine dair bir garanti vermez. Size de tavsiye, kendisinden böyle bir söz almaya sakın çalışmayın. Bu burçlar size böyle bir söz verse dahi tutabileceği kesin değildir. Açıkçası İkizler Burcu Erkeği’nin sabah kapıdan çıktıktan sonra gece dönüp dönmeyeceğinden bile emin olamazsınız. Eğer sizinle olmasını istiyorsanız kesinlikle ama kesinlikle kimlerle ne yaptığının hesabını sormayın. O gelene kadar arayıp sormayın merak etmiyormuş gibi yapın ve gitmek isterse sakın engel olmayın. Bu şekilde onun saygısını ve aşkını kazanabilirsiniz.

Hala farkında değil misiniz? Kalbinizi kaptırdığınız bu erkek bir İkizler Burcu Erkeği. Ve sandığınızın aksine siz tek bir kişiyle değil üç hatta dört erkekle berabersiniz. Ve hala aralarından hangisini sevdiğinizin hangisini sevmediğinizin ayırdında değilseniz, sizi zor günler bekliyor. Bir ihtimal hepsini birden seviyor olabilirsiniz ki bu gayet iyi ve lehinize olan bir durum. Bu demektir ki siz bu erkeklerin hepsini tanımayı başarmışsınız. Halbuki İkizler Burcu Erkeği’nin içindeki hiçbir erkek diğerleriyle ortak özellikler taşımaz. Belki bu karakterler arasındaki farkları sezinlemişsinizdir , bu farkları her daim aklınızda tutmalı birinin yaptığı hareketi ötekinin katiyen yapmayacağını unutmamalısınız. İkizler Burcu Erkeği’nin çok-kişilikli yapısı birbirine taban tabana zıt karakterlerden meydana gelir. Öyle ki şuan birlikte olduğunuz İkizler Burcu Erkeği üçüz veya dördüz sayılabilir. Bu da demektir ki partnerinizle baş başa zaman geçirmek istediğinizde bile aslında kalabalık bir grupla zaman geçireceksiniz.

Tipik İkizler Burcu Erkeği sosyalleşmekten zevk alır. Civarında ne kadar insan olursa kendisi de bir o kadar mutlu olur. Tatlı dil İkizler Burcu arasında oldukça yaygın bir özelliktir. İkizler Burcu Erkeği’nin kendisine has bir zevki vardır, kurnaz şakaları, içinizi ısıtacak iltifatları ve içtenliği size karşı en güçlü silahlarıdır. Nezaket kurallarında ustalaşmış, sosyal hayatta neyi nasıl yapmasını çok iyi bilen İkizler Burcu Erkeği, partilere ve toplantılara sohbetiyle renk katacaktır. Bu ortamlar ona masadan masaya koşturma, farklı farklı insanlarla tanışma imkanı vereceği için çok hoşuna gidecektir. Onunla tanışmanız bu partilerden birine denk geldiyse, kendisi büyüleyici çift kişiliğini oynarken sizin hiç şansınız yoktur. Sizi kendisinin şimdiye dek tanıştığınız en büyüleyici en zeki en ilgi çekici erkek olduğuna inandıracaktır. Bunu yapacağı tartışmaya açık bile değildir. Bu nedenle heyecanlanmanız ve etkilenmeniz oldukça doğaldır.