Hayat burçları nasıl cezalandırır?

(2 oy) 4/5 853
Yorum Yaz


Hepimiz ilahi bir adaletin olduğuna inanıyoruz. Burçlar da öyledir. Burçların karakterlerine göre yaptıkları yanlışlar inanın cezasız kalmıyor. Bu yazımızda hayat burçları nasıl cezalandırır sorusuna cevap arıyoruz.

Koç burçları

Bu burcun temsilcileri söylediklerine dikkat etmelidir, çünkü onlara bu sözler bumerang gibi döner. Mesele şuradadır ki, Koçlar dilinin belasına düşer. Koçlar çoğu zaman ilk önce söyler, sonra düşünürler. Bu durum, koç burçlarına çoğu zaman acı verir!

Boğa burçları

Boğa burçlarının kendisini aşırı sevmesi ve önem göstermesi aşk hayatlarının başarısızlıkla sona ermesine neden olur. Boğalar her zaman kendilerinin ideal partner olduğunu düşünür. Bu yüzden ilişkiler üzerinde çaba göstermezler. Sonuç – başarısızlık!

İkizler burçları

İkizlere bumerang yalnızlık şeklinde gelir. Mesele sudur ki, bu burcun temsilcileri karşı tarafın düşünce ve kaygılarını gereğince dikkate almaz. Bu yüzden ikizler sadece dostlarıyla yaşamak zorunda kalır.

Yengeç burçları

Yengeçler manipüle ve kontrol etmeyi seviyor. Yıldızlar ise her şeyi iyi görür ve bunu cevapsız bırakmaz. Sonuç itibarı ile hayatlarında yengeçlerin çok iğrendikleri kaos hüküm sürmeye başlar.

Aslan burçları

Bu burçların bencilliği etrafının da kendisi gibi insanlardan oluşmasına yol açar. Aslanlar sadece kendileri ve kendilerine yakın insanlar hakkında kaygılanır. Bu nedenle, kader onların çevrelerine olan olumsuz tavrını bumerang olarak samimiyetsiz dostlarla ödüllendirir.

Başak burçları

Başak burçları sürekli başarısızlık ve en kötü senaryolar hakkında düşünür. Yıldızlar sırayla onların bu arzularını gerçekleştirir. Çünkü bu kadar karamsar olmak ve negatif düşünmek olmaz! İşte bu yüzden başak burçlarının başına gelen tüm problemler buradan kaynaklanır.

Terazi burçları

Bu burcun temsilcileri kendi yaşam tarzına (savurgandırlar, kötü beslenir, sağlıklarını düşünmez ve kendilerine özen göstermez) nadiren dikkat eder. Yıldızlar da buna karşılık onlara günlük hayatta sıkıntı gönderir.

Akrep burçları

Akrep burçları entrika ve manipülasyonlarıyla, etrafındaki insanlara karşı olan duyarsız yaklaşımları nedeniyle sık sık sorunlarla karşılaşır. Yıldızlar bu nedenle, bu burcun temsilcilerinin insanlarla sık sık çatışma yaşamasına neden olacaktır.

Yay burçları

Bu burçlar aşırı şımarık ve hırslıdır. Onlar kendi gelecekleri için hiç kimseye düşünmeksizin mücadele eder. Buna nedenle astroloji onları daima küçük fakat can sıkıcı engellerle cezalandırır.

Oğlak burçları

Oğlaklar aşırı gururlu ve ciddidir. Bu nedenle zaman zaman saçma ve beceriksiz duruma düşer. Bazen bu da gereklidir!

Kova burçları

Bu burcun temsilcileri genellikle kendi fikir ve konumunu başkalarına empoze etmeye çalışır. İnsanlar onlarla uzlaşmazsa, aşırı tepki gösterirler. Bu tür davranışlar kova burçlarına aile sorunları ve arkadaşlarının ihaneti şeklinde döner.

Balık burçları

Balık burçları kendi kendilerini cezalandırır. Çünkü balıklar hayaller aleminde yaşar ve acı gerçeği kesinlikle kabul etmek istemezler. Onlar genellikle aşırı hayal güçleri olduğu için ve bunu sürekli tartışma konusu yaptığı için etrafındaki kimse onları ciddiye almaz.

Özetle şunu diyebiliriz ki, çevrenize olan davranış ve fikirlerinize dikkat edin. Çünkü Evrende ilahi adalet mevcuttur ve bu görünmez güç hiçbir yanlışı cezasız bırakmıyor!