Hangi burç nasıl dans eder? – burçlar ve dans

(6 oy) 4/5 1905
Yorum Yaz


Hareketli müziği duyup da dans etmeyen var mıdır? Sadece eğlenmek için değil, dans etmek bizim formda kalmamızı da sağlar. Bu nedenle hemen herkes dans etmekten hoşlanır. Anneler gününün olduğu bu ayda hazır fırsat da gelmişken annelerimizi dansa davet etmek güzel bir hediye olmaz mı? Burclar.net olarak dansın öneminin farkındayız. İşte bu nedenle Hangi burç nasıl dans eder? – burçlar ve dans sorusuna cevap arıyoruz.

Koç burçları ve dans

Müziğin temposuna göre vücudunuzu rahatça hareket ettirin. Koçlar güçlü ve hareketli melodileri çok sever. Hele ki pistte bir rock and roll müziği varsa, onları durdurmak isteyenlerin aklına şaşarım.

Boğa burçları ve dans

Boğa burçları dans ederken kıvrak ve kadınsıdır. İyi müziğin keyfini sürmeyi çok sever. Boğalar için müziğin sesinin yüksek olmasına da gerek yoktur. Çünkü enerjiktirler ve kolayca yorulmazlar.

İkizler burçları ve dans

İkizler hevesli burçlardır. Sosyal toplantılara katılıp dans etmeye bayılırlar. Eğer bir ikizler kadını ile dansa giderseniz, sıkılma şansınız sıfır bile değildir. Çünkü dans ederken durmak bilmez.

Yengeç burçları ve dans

Yengeç burcu kadını Zodyak’ın en rafine burçlarındandır. Kabalıktan nefret eder. Dans ettiğinde bunu zarafet ve incelikle yapar. Ayrıca romantik müzikleri tercih eder.

Aslan burçları ve dans

Aslan burçları pistin üzerinde etrafı büyüler. Ne yapacağını çok iyi bilir. Aslan burçları tüm dans türlerinden hoşlanır. Salsa, merengue, tango vs. Özellikle latin dansları onun için biçilmiş kaftandır. İnsanların dikkatini çekiyorsa, Mutludur!!!

Başak burçları ve dans

Başak burçlarının hobilerinden bazıları dans etmek ve müzik dinlemektir. Çok detaycı olduğundan dansta mükemmeliyet arar. Ritim ne kadar da zor olsa, ona ayak uydurmak için çaba sarf eder.

Terazi burçları ve dans

Zarafeti parlak ve canlı hareketlerle dansta da kendini gösterir. Harika dans eder. Balladlar dansı için mükemmel müziklerdir. Ayrıca klasik müzikle dans yapmakta çok ustadır.

Akrep burçları ve dans

Tutkulu bir kişi olduğundan sert ritimli patlayıcı müziklerde çok iyi dans eder. Tüm duygusallığını etrafa yaymak için özellikle eşiyle dans etmeyi çok sever.

Yay burçları ve dans

Dans ettiğinde tüm enerjisini harcar. Bunu öyle bir şekilde yapar ki, dans ederken göremeyebilirsiniz belki onu. Çok hızlı dans eder. Özellikle karayip müzikleri yay burçları için ideal dans müzikleridir.

Oğlak burçları ve dans

Oğlak kadınları dans etmekten pek hoşlanmaz. Oğlak burçları olsa olsa rahatlatıcı ve romantik müzikleri dinlemeyi severler. Yumuşak melodili dinlemesi kolay müzikleri severler.

Kova burçları ve dans

Şehvetli ve beklenmedik ayak hareketleri ile dans etmeyi çok sever. Reggae müziğini dans için tercih eder genellikle. Calypso ve samba dansları kova burçlarını temposunun limitine taşır

Balık burçları ve dans

Tutkulu ve eğlenceli ortamlarda dans etmeyi sever. Bu ortam oluştuğunda duygu dolu olarak dans eder. Partnerine bu hislerini yansıtır ve dansta yakınlaşmayı çok sever.