Burçlar Ayrılık Acısını Nasıl Yaşıyor? Burçlara göre ayrılık

(88 oy) 4/5 176463
3 Yorum


Yıldızlara Bakma Durağı… Gezegenlerin ve yıldızların etkileşiminin kaderinizi nasıl etkilediğini merak ediyor musunuz? Öyleyse bu yazımız tam size göre. Hangi burçlar ayrılık acısını en derininde hisseder? Hangi burç için ayrılık sıradandır? İşte burclar.net siz okurlarına Hangi Burç Ayrılık Acısını Nasıl Yaşıyor? haberini sunuyor….

Koç Burcu:

Koç burçları gelgitlerle doludur. Zaman zaman aşk ilişkilerinde kafası karışıktır. Ruh halleri dengesizlik içinde bir o yana bir bu yana yalpalar durur. Koç burçlarına mensup insanlar bir gün ‘’Çok seviyorum’’ diye çıkar karşınıza ancak ertesi gün ‘’Bu ilişkiyle ilgili çekincelerim var, bu ilişkiye olan inancım azalıyor’’ diyebilir. Koç burçları aşkta biraz garanticidirler. Duygularını riske atmaktan çekinirler. Emin olmadan hiçbir ilişkiye başlamaz, ayrılığı istemişse hiçbir engel karşılarında duramaz. Koçlarla mücadele etmek için çelikten bir irade, ucu sonsuzluklarla dolu sabır gerekir. Ama ne yaparsanız yapın Koç burcu sevilinizle girdiğiniz bu savaştan her zaman siz mağlup çıkacaksınız. Siz ayrılık kararı karşısında kendinizi yiyip bitirirken Koç burcu sevgiliniz hiçbir şey olmamış gibi davranmaktan geri durmayacaktır. Haliyle bu durum sizi çileden çıkaracak sinirlerinizi iyice bozacaktır. Bu engebeli aşk oyununa olan güveniniz gün geçtikçe azalma kaydedecektir. Koç burçları, her zaman her konuda kendilerini haklı bulacak dolayısıyla onları suçlama şansınız dahi olmayacaktır. Ayrılık acısı Koç burçları için alelade bir olaydır. Bu acıyı yenmeleri hiç de zor olmayacaktır.

Boğa Burcu:

Boğa burçları tabir-i caizse tam aşk kadınları yahut aşk adamlarıdır. Aşkı en derinlerinde korkusuzca yaşamayı tercih ederler. Aşk Boğa burçlarında muhteşemdir. Aşk duygusu Boğa burcu kadınları ve Boğa burcu erkekleri için kutsiyet arz eder. Aşkta korkusuz ve cengâverdirler. Pes etmek bilmezler. En olmazı bile oldurmaya gayret gösterirler. Sevdiği insandan ne pahasına olursa olsun vazgeçmek istemezler. O küçücük umudur her daim yüreklerinde barındırırlar. Aşka dair umut filizleriyle yüklüdür yürekleri. Depresif ve bunalımlı ruh hallerine sahip olmakla birlikte ayrılık kelimesine dahi tahammül gösteremezler. Genç Boğa burcu erkekleri kelimenin tam anlamıyla ayrılma özürlüdürler. Ayrılık olsun istemezler. Aşk onlar için kutsaldır. Ayrılık ise aşkın üzerine çöken bir kara lekedir. Şayet ayrılık yaşanırsa Boğa burçları çok sevdiği halde sevdiğine dünyayı zindan etmekten de geri kalmazlar. Boğa burcu sevgilinizle ayrılmak niyetinde iseniz bir kere daha düşünmeniz de fayda var.

İkizler Burcu:

İkizler burçları aşk meselelerinde uçarıdırlar. Aşka uzun vadeli bakmazlar. Aşk İkizler burcunun nazarında insan kalbini ve beynini uyuşturan bir afyondur. Bu nedenle ayrılık ertesi etik değerleri pek önemsemezler. Olabildiğince kaba, duygusuz ve sorumsuz bir canavara dönüşebilirler. Örnek vermek gerekirse İkizler burçları terk edilen tarafsa sevgilisi hakkında çirkin dedikodular çıkarabilir, ayrıldığı sevgilisini söylem ve davranışlarıyla incitebilir. Bu nedenle onunla yapacağınız ayrılık konuşmasını titizlikle yapmanız gerekir. Kelimelerinizi seçerek, ince eleyip sık dokuyarak… Ayrılık acısı klişesini İkizler burçları, hemen hemen hiç yaşamaz. Çünkü aşka kıymet vermeden aşk yaşar. Daha doğrusu aşk yaşadığını zanneder. Bu nedenle ayrılık İkizler burcuna çok koymaz.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu ayrılık acısını en ağır geçiren burçtur. Öyle ki ayrılık acısı Yengeç’in bünyesinde ete kemiğe bürünür adeta. Ayrılık ertesi dış görünümü gayet güzeldir. Neşelidir, keyiflidir, etrafına pozitif enerji saçar. Ancak bu madalyonun görünen yüzüdür. İçinde binlerce fırtına koparken gülümsemeyi başaran ender burçlardandır. Sevgilisini sever, ona kıymet verir ve saygı duyar. Bu yüce sevgisinin karşısında istediği tek şey onu delice seven bir sevgilidir. Sevgisinin karşılığını yine sevgiyle almak ister Yengeç burçları. Ayrılık olsun istemez ancak işler o raddeye gelmişse ve şayet ayrılığa karar veren taraf Yengeç burcu sevgiliniz ise siz büsbütün yalnız kaldınız demektir. Ancak terk eden taraf siz iseniz Yengeç burcu sevgilinizin ayrılık acısını ne kadar yaşayacağı tam bir muammadır. Belki aylarca belki de bir ömür sürer acısı.

Aslan Burcu:

Aslan burçları her konuda olduğu gibi aşkta da son derece güçlü bir yapıya sahiptirler. Ayrılık acısı tüm benliklerini ele geçirse bile etrafına hep güçlü görünme çabası içindedirler. Bu durum Aslan burçlarının büyük egolarından ileri gelir. Aşkta her zaman ulaşılması zor olanın peşine düşerler. O erişilmesi elde edene kadar pes etmezler. Müthiş bir çaba, harikulade bir sabırla avını ele geçirmeye girişirler. Elde ederler sonunda ama karşılarına daha iyisi çıktığında kolayca cayabilirler o çok zor elde ettiği sevgiliden. Aslan burçları gözü pek oluşlarıyla dikkat çekerler. Aşkta sınır tanımaz, ayrılık acısını da önemsemezler. Acı çekseler dahi bunu dışarıdan bakan bir gözün anlamasına imkân yoktur. Ellerinden geldiğince acılarını içlerine atmayı çok iyi becerirler. Ayrılığı isteyen taraf Aslan burcu ise, size acı çektirmeye bayılırlar. O güçlü egoları yıkılmaz bir duvar gibi karşınızda dikilecektir. Sizi üzer ancak kendisi de üzülür bu duruma. Ama o kocaman egoları gözyaşlarını gelir perdeler.

Başak Burcu:

Başak burçları için ayrılık vakti gelmişse aşkta geçmiş yaşantıları akıllarına getirmek istemezler. Yani hatıralar o an silinir gider hafızalarından. Yaşanılan o aşkı yüreklerinde ve beyinlerinde bitirmişlerse lafı dolandırmadan olanca içtenlikleriyle ayrılmak istediklerini dile getirirler. Başak burcu, kolay kolay ayrılık olsun istemez. Tahammül gerekirse sonuna kadar o sabrı gösterebilir. Ancak şartlar ayrılığı zorunlu kılmışsa bir kere bir başınayken yani yalnız kaldığında sevdiği için gözyaşı dökmesi kaçınılmazdır.  Zira Başak burçlar ayrılık acısını ne kadar sürede atlatacakları belirsizdir. Güçlü duruşları, ayaklarını yere sağlam basan bir tavırları olsa da aynı zamanda umursamaz gibi görünen bir tarafları da vardır. Ancak sevdiğinin karşısında bunu göstermekten özenle kaçınırlar. Ayrılığı umursamaz gibi görünseler de yalnız kaldıklarında hem vicdan muhasebesine girişirler hem de pişmanlığı dolu dolu yaşarlar.

Terazi Burcu:

Terazi burçları ayrılınca bambaşka bir insana dönüşebilirler. İlişki boyunca sakinliğini ve dinginliğini muhafaza eden Terazi burçları, ayrılık ertesi yaşanan onca güzel günleri ve anıları ellerinin tersiyle bir kenara itebilirler. Ayrıldığı sevgilisinin hatalarını ve günahlarını yüzüne vurmaktan geri durmazlar. Hatta daha ileri gidip sevgilisinin aleyhine sağda solda dedikodu dahi yayabilirler. Aşkı her ne kadar büyük olursa olsun terk edilmek Terazi burçlarına bir hayli dokunur. Bu nedenle karşı tarafı incitmek için tüm silahlarını seferber ederler. Hem acı çektirirler hem de acı çekerler. Yani yaşadığı buhranlı durum sevgilisine nazaran daha ağır ve çetrefillidir. Sevgilisine kıydığı için gözyaşlarına boğulabilirler. Ve kendileriyle baş başa kaldıklarında ayrıldığı sevgilisini ne kadar çok sevdiğini gözyaşları içinde kendilerine hatırlatırlar. Yani ayrılık süreci Terazi burçlarında biraz sancılı ve yoğun geçer.

Akrep Burcu:

Bir Akrep burcu ile birlikteyseniz ve ayrılmak niyetinde iseniz bunu iki defa düşünmenizde fayda var. Akrep burçlar ayrılık kokusunu çok önceden alırlar. İpuçlarını bir araya getirerek yakın zamanda ayrılık yaşanacağına dair sinyaller alırlar. Bu nedenle bu duygulardan ötürü Akrep burçlarında bir iticilik ve soğukluk sezilir. Ayrılmak istiyorsa ayrılık için tüm koşulları hazırlar ondan sonra sizi terk eder. Ayrıldığı sevgilisinin canını derinden yakmak ister. Ayrılık ertesi her türlü oyunları oynar. Siz gözyaşlarına boğulmuş bir haldeyken hatalarınızı ve yanlışlarınızı yüzünüze vurmaktan geri kalmaz. Gaddar ve kalpsiz davranmayı tercih ederler.

Yay Burcu:

Yay burçlar ayrılık olduğunda çok acımasızdırlar. İlişki Yay burçları için zorlu bir yoldur. Ancak ayrılmak çok basittir. Yaylar ayrılırken kendilerinden son derece emin ve kararlı olurlar. Yeniden barışma umudunu dahi karşı tarafa vermezler. Sevgilisini giderayak üzmekten, incitmekten geri durmazlar. Çok iyimser yaklaşırlar ayrılığa. – İlişki dediğin nedir ki? Biri gelir biri gider- şeklinde konuşmalar sergilerler. Sözleri iğneleyici ve inciticidir. Yay sevgiliniz varsa ve eğer ayrılığa siz karar verdiyseniz ona bunu uygun bir dille, kelimelerinizi seçerek ifade etmeniz gerekmektedir.

Oğlak Burcu:

Oğlak burçları aşka fazlasıyla inanır ve değer verirler. Ancak Oğlak burçlar ayrılık söz konusu olmuşsa sevgilisini incitmemek için elinden geleni yapmaya gayret gösterirler. Öyle ki ayrılığa kendisi karar vermişse suçluluk duyar, kendinden nefret eder ve hep kendini suçlar. Bu suçluluk duygusu ve vicdan meselesi ile sevgilisiyle yeniden bir araya dahi gelebilir. Eğer bir Oğlak, sizden gitmişse size âşık olmadığını anlamış demektir. Oğlak burçları her zaman olduğu gibi ciddi, güçlü ve kararlı görünür. Ancak duygusal ve ağlamaklı yanını size göstermekten özenle kaçınır. Aşka da ayrılığa da mantık çerçevesinde bakar. Sevgilisini incitmeden ve incinmeden ayrılık olsun ister.

Kova Burcu:

Kova burçları ile aşk yaşamak bir insanın hayatta başına gelebileceği en güze birkaç olaydan bir tanesidir. Harikulade bir deneyimdir. Kova burçlar ayrılık yaşansın asla ama asla istemez. Ayrılık acısını ne kendi yaşamak ister ne de bir başkasına yaşatmak arzusundadır. Ayrılık vuku bulmuşsa şayet ayrılık anında dahi ‘’ Seni çok seviyorum ama gitmek zorundayım, ayrılmaya mecburuz’’ şeklinde konuşmalarla karşılaşabilirsiniz. Sevgilisiyle ayrılık konuşması yaparken düşüncelerini içselleştirerek söze döker. Ağzından bal damlarcasına ayrılık konuşması yapar. Kova burcu sevgilinizin çevresinde onun moralini yüksek tutacak çok sayıda arkadaşı vardır. Zamanla ayrılık acısı hafifleyecektir. Ancak siz, onun kalbinde derin izler bırakmış olacaksınız. Öyle ki ne yaparlarsa yapsınlar o izler yok olmayacak. Siz kendi hayatınıza kaldığınız yerden devam ederken Kova burcu sevgilinizin aklına olur olmaz bir anda gelebilmeniz de mümkün.

Balık Burcu:

Balık burçları için aşk en yüce ve en ihtişamlı duygudur. Yeryüzünde duyguların en mükemmeli en tutkulusudur. Bu nedenle ilişkinin bitimi Balık burçları için bir son değildir. Ayrılık ertesi sevgilisiyle dost kalabileceğine olan inancı tamdır. Dost kalmak bile onun içine umut kırıntıları eker. Balık burcu insanları, ayrılıkta kendini de karşı tarafı da suçlamaz. Bu burçlar ayrılık durumunu sessizce kabullenir, kendi duygu evrenini kurar ve kabuğuna çekilir. Ayrılık süresince aşkından, hasretinden ölse de kapınızı bir daha asla çalmaz bir Balık burcu insanı. Sizin mutluluğunuz Balık için her şeyden üstün herkesten ötedir. Bir Balık burcunun kalbinden çıktıysanız o kalbe geri dönmeniz mümkün olmayacaktır. Balık burcu için aşk varsa her şey vardır. Aşk yoksa insan anlamsızdır.

 • Sevgililer Gününde Burcunuza Özel İpuçları

  Sevgililer günü yaklaşıyor; sevgilinizi onun hoşuna giden sürprizlerle şaşırtmak ve mutlu etmek ister misiniz? İşte burçlara göre sevgiler günü ipuçla…
 • Burçlara Göre Damatlar

  Damatlarınızı yakından tanımak istiyorsanız önce burçlarından başlamanızı tavsiye ediyoruz. İşte burçlarına göre damatların özellikleri… Koç Burcu …
 • Akrepler İçin Önerilen Vitamin Ve Besinler

  Yönetici gezegeni Plüton olan Akrep burçları tüm mineral ve vitaminlerin denge içinde olması ve yeterli ölçüde alınması gerekir.  Çünkü Plüton gezegen…
 • Burçların Sembolleri ve Anlamları

  Zodiak’taki on iki burcun birbirinden farklı sembolleri,kendine özgü simgeleri ve anlamları bulunmaktadır. Tüm burçların simgeleri çeşitli anlamlara s…
 • Burçlar ve Ayrılma Sebepleri

  Burçların birbirlerinden farklı sevmediği, rahatsız olduğu durumlar ve prensipler bulunmaktadır. Koç burcu özgürlüğüne ne kadar düşkünse, İkizler de o…

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.

 • duygu

  harbiden iyi tespit kim yazdıysa ellerine sağlık keşke daha once okusaydım bu burclar hakkında ki bu yorumları…

 • lutvie vivian dsena

  Akrebin en sansli gunu sali ben akrep burcuyum .akreplerin en sevdi renk kirmizi ,siyah ve gumus rengi.uğurlu sayisi 9 grubu su.

 • İsmail

  Başak Burcu ayrılmaz ayrılmak zorunda kalır. Muhtemelen buna mejbur bırakılır. Ayrılık acısı çekmez sadece verdiği emek zaman ve değer için üzülür ama olan karşı burda olur çünkü başak gerçekliğe çok önem verir . Bu nedenle karşı burca çok büyük hayat dersleri de verebilir ve gerçekten sever