Haftalık Burç Yorumları

(113 oy) 4/5 225165
1 Yorum

Haftalık burç yorumları Zodyak’taki bütün burçlar için yine gezegenlerin hareketleri ve evlerden geçişleri üzerine yapılan detaylı çalışmalar ile hazırlanmaktadır. Burçlar bulundukları konumlara ve yönetici gezegenlerine göre farklı farklı özellikler göstermektedirler. Aynı şekilde burçlara ait bu yönetici gezegenlerin de sürekli hareket olması sebebiyle ve haftalık hareketlerin de incelenmesiyle haftalık burç yorumları hazırlanabilmektedir.

Haftalık Burç Yorumları Nedir?

Uzman astrologlarımız bildiğiniz gibi gezegenlerin hareketlerini ve yıldızları inceleyerek burç yorumlarını hazırlamaktadırlar. Haftalık burç yorumları ise bu gezegen hareketlerinin haftalık dönemler halinde incelenmesli ve burçlar üzerindeki etkilerine bakılması ile yapılmaktadır.

Haftalık Burç Yorumları Neleri Anlatabilir?

Haftalık periyodlarla incelemeler yapılarak hazırlanan haftalık burç yorumları uzman astrologlara daha fazla detay verdiği için bu çalışmalarda daha fazla detay yer alabilmektedir. Bu nedenle genel konulardan çok haftalık konularda daha fazla detaya yer verilebilir. Ayrıca genel anlamda olumlu ve olumsuz yorumlar kolaylıkla yapılabilir.

Haftalık burç yorumları günlük burç yorumlarına göre biraz daha yüksek öngörülü yorumlar olabilmektedirler. Çünkü gezegensel hareketler haftalık dönemlerde daha rahat bir şekilde incelenebilmektedir. Bu nedenle astrologlar haftalık burç yorumlarını çok daha sağlıklı bir şekilde hazırlayabilmektedirler.

Haftalık burç yorumlarında o hafta boyunca yaşamanız muhtemel olumlu ve olumsuz olaylar konusunda çeşitli bilgiler edinebilir ve bu konuda adımlarınızı daha temkinli atabilirsiniz.

Burçlara ait haftalık burç yorumlarınızı okumak için yukarıdan burcunuzu seçmeniz gerekmektedir.