Günlük Burç

(221 oy) 4/5 1582132
4 Yorum

Günlük burç astroloji editörlerimiz tarafında her gün yıldızların hareketleri detaylıca takip edilerek hazırlanır. Yıldızların konumları analiz edilirken günlük burç üzerindeki tüm etkileri değerlendirilir. Bu etkiler tüm burçlar için farklı farklı gerçekleşmektedir. Zaten bu etkilerin temeli de burçlar konusunda olduğu gibi gezegenlerin Zodyak’taki hareketlerinden oluşmaktadır.

Günlük Burç nasıl hazırlanır?

Günlük burç uzman astrologlar tarafından gezegen hareketlerinin burçlar üzerindeki etkilerine göre sürekli hazırlanır. Bu çalışmalarda yapılan yorumlar her bir burç için özeldir. Zaten gezegen hareketlerinin 12 burç üzerindeki etkisi de farklı farklıdır. Bu hareketler doğru olarak yorumlandığı zaman tüm burçlar için günlük burç incelemesi en iyi şekilde yapılabilir. Ancak bunun için bu çalışmaları uzman astrologlar yapmalıdırlar.

Günlük burç yorumları sizlere o gün içerisinde bulunan olumlu veya olumsuz enerjilerin burçlar üzerindeki etkileri konusunda çeşitli önermeler sunabilmektedir. Ancak günlük burç okurken şunu bilmeliyiz ki hepimizin doğum saatleri, yıldız haritaları farklıdır ve bu nedenle gezegensel etkilerin hepimiz üzerindeki etkileşimleri de farklı olmaktadır. Yani günlük burç yorumlarında belirtilen enerjiler hepimizi farklı şekillerde etkilemektedir. Yine de o gün ki günlük burç yorumlarından gördüğünüz olumlu veya olumsuz enerjileri dikkate alarak attığınız adımlarda daha temkinli veya daha cesur davranabilirsiniz.

Günlük Burç Hangi Konularda Bilgi Verebilir?

Günlük burç doğru şekilde yorumlandığında genel anlamda gün ile ilgili olumlu ve olumsuz konularda çıkarımlarda bulunabilir. Ancak bunun için gezegen hareketleri doğru şekilde yorumlanmalıdır, aksi durumda günlük burç eğlence amaçlı olmaktan öte geçemeyecektir. Bu nedenle günlük hayattaki pozitif veya negatif konularda önemli ipuçları alabilmek için uzman astrologlar tarafından yapılan günlük burç çalışmaları takip edilmelidir.

Günlük burç aslında size tek başına kesin bir bilgi veremez. Her insanın ait olduğu burçlar dışında yükselen burçları da vardır. Bu nedenle aslında hepimiz günlük burç yorumlarımızı okurken hem ait olduğumuz burcumuzun günlük burç yorumunu hem de yükselen burcumuzun günlü burç yorumunu okumalıyız. Bu iki yorumun sizi ne derece yansıttığı konusunu anlamanın en iyi yolu ise doğum haritanızın çıkarılmasıdır. Doğrum haritanız üzerinden size çok daha detaylı bilgiler verilebilir. Mesela sağlık konularında hangi yaşlarda ne tür sıkıntılarla karşılaşmanız muhtemeldir veya kariyer konusunda hangi dönemler ne gibi değişimler yaşayabilirsiniz gibi konularda sorularınızı cevaplayabilir doğum haritası.

Günlük burç yorumunuzu okumak için yukarıdaki burçlardan burcunuzu seçebilirsiniz. Ancak daha isabetli günlük burç için yükseleninizi bilip ona ait olan günlük burç çalışmalarını da okumanızda fayda var.