Renk Falı Bak

(12 oy) 4/5 4308
Yorum Yaz


Renk falı bakarken önemli olan insanın dönemlere ya da modaya göre değiştirmediği, her daim sevdiği renktir. Bu renge göre çıkarımlar yapılır. Ancak renk falı başlı başına bir gösterge ya da anlamlar bütünü değildir.

Her rengin bir anlamı ve ruhu vardır. İnsanların kendi karakter ve ruh halleri ile tercih ettikleri renkler arasında çok sıkı bir bağlantı bulunmaktadır. Bu nedenle renk falında, insanların sevdikleri renklere bakarak onların karakter ve ruh halleri hakkında çeşitli çıkarımlarda bulunulur.  Söz konusu çıkarımı yapabilmek için de her rengin temsil ettiği anlam ve duyguları bilmek gerekmektedir.

Eski kültürlerde yaşayan insanlar ,aynı zamanda günümüzde de, renklerin ve renk falının kendine özgü bir anlamı olduğunu düşünmüşlerdir. Peki renk falı nasıl bakılır? İşte size doğum tarihlerine göre renk falı. Doğum tarihinizi ve renginizi belirleyerek renk falı bakabilirsiniz.

Siyah Renk Falı Bak: 22 Aralık- 20 Ocak tarihleri arasında doğanlar.

Renk falına göre Siyah renk; güvenilir, sabırlı, düzenli bir karakteri temsil eder. Ancak bazen karamsar ve olumsuz olabilir. Cesur, güçlü, bağımsız ve girişken yapılıdır. Bir karar almadan önce uzun uzun düşünüp doğru tercih yapmak ister. Ayakları yere sağlam basan işler yapmayı sever.

Gri Renk Falı Bak: 21 Ocak – 19 Şubat tarihleri arasında doğanlar.

Renk falına göre Gri renk; inatçı ve sabit fikirli bir karakteri temsil eder. Ancak aynı zamanda çok sevecen ve arkadaş canlısıdır. Hayat dolu ve çekicidir. Hayal gücü çok gelişmiştir. Duygularını dışa vurmayı sever, saklayamaz. Yalanı sevmez, doğrunun peşinde gider.

Sarı Renk Falı Bak : 20 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında doğanlar.

Renk falına göre Sarı renk ; çok hassas, duygusal ve çabuk kırılan bir karakteri temsil eder ancak çok sevecendir. Edebiyat ve diğer sanat dallarına ilgi duyar. Çok romantiktir ve çok çabuk aşık olur.  İnsanlara çok çabuk güvenir, ilişkilerde lider olmayı sever. Aynı zamanda mütevazı ve cömerttir.

Kırmızı Renk Falı Bak : 21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında doğanlar.

Renk falına göre Kırmızı Renk; lider ruhlu ve sorumluluk sahibi bir karakteri temsil eder.İnsanlarla iyi ilişkiler kurar. Kendine güveni yüksektir, genellikle neşeli ve hareketlidir. Romantiktir, aşık olmayı sever, bazen de çok mutsuz olabilir.

Krem Renk Falı Bak :  21 Nisan- 20 Mayıs tarihleri arasında doğanlar.

Renk falına göre Krem renk; soğukkanlı, inatçı ve kolay kolay memnun olmayan bir karakteri temsil eder.  Rekabeti sever, hareketlidir. Kaybetmek hoşuna gitmez, hep kazanmak için çalışır. Güvenilir bir karakterdir. Hemen aşık olmaz, doğru aşkı bulmak için uzun süre bekleyebilir ve çok dikkatli seçer.

Beyaz Renk Falı Bak: 21 Mayıs- 21 Haziran tarihleri arasında doğanlar.

Renk falına göre Beyaz renk ;konuşkan, sıcakkanlı ve becerikli bir karakteri temsil eder. Tutkulu ve hırslıdır. Bu nedenle çok çabuk kıskanabilir. Asil ruhludur, bazen kendini diğer insanlardan üstün ve farklı  görebilir.

Pembe Renk Falı Bak : 22 Haziran- 22 Temmuz tarihleri arasında doğanlar.

Renk falına göre Pembe renk; çok zeki, duygusal ve kırılgan bir karakteri temsil eder. Mükemmeliyetçidir, her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Arkadaşlarını koruyup kollamayı ve onlara yarım etmeyi sever. Masallardaki gibi bulutların üstüne uçuracak bir aşk arar.

Lacivert Renk Falı Bak: 23 Temmuz- 23 Ağustos tarihleri arasında doğanlar.

Renk falına göre Lacivert renk; lider ruhlu, yönetmeyi seven ve aynı zaman da yardımsever bir karakteri temsil

eder. Çekici ve zevklidir, güzel yaşamayı sever. Aşk hayatında çok tutkulu, duygusal ve kırılgandır. Kindardır, kendisine yapılan bir kötülüğü çok zor unutur ve zor affeder. Zaman zaman dikkat sorunu yaşayabilir.

Yeşil Renk Falı Bak: 24 Ağustos -23 Eylül tarihleri arasında doğanlar.

Renk falına göre Yeşil renk; karşısındaki insanı dinlemeyi seven ve arkadaş canlısı bir karakteri temsil eder.  Her ortama kolayca uyum sağlar ve çok çabuk yeni arkadaşlar edinir. Aynı zamanda çok düzenli ve titizdir.  Lüksü, zarafeti, sağlıklı ve güzel yaşamayı sever. Kendine güveni yüksektir ve insanları yönlendirmek hoşuna gider. Çabuk aşık olmaz, hayatının gerçek aşkını bekler.

Mavi Renk Falı Bak: 24 Eylül -23 Ekim tarihleri arasında doğanlar.

Renk falına göre Mavi renk; ruhsal ve duygusal hali sürekli değişken olan bir karakteri temsil eder. Bazen çok kavgacı ve hırçın, bazen ise çok uyumlu ve sakin olabilirler. Kendine fazla güvenmeyen ancak yeri geldiğinde çok cesur olabilen birisidir. Sanatsal yetenekleri gelişmiştir, romantiktir ve aşık olmayı sever. Genel olarak akıl ve mantığıyla hareket eder.

Mor Renk Falı Bak: 24 Ekim- 22 Kasım tarihleri arasında doğanlar.

Renk falına göre Eflatun renk; Çok cömert, paylaşmayı seven bir karakteri temsil eder. Gizemli ve çekici bir yanı vardır. İnsanları etkilemeyi çok iyi bilir ve bulunduğu ortamda ilgi odağı olmayı sever. Ruhsal ve duygusal dünyası çok çabuk değişir, gelgitler yaşar.

Turuncu Renk Falı Bak: 23 Kasım- 21 Aralık tarihleri arasında doğanlar.

Renk falına göre Turuncu renk; ağzı sıkı ve sır tutmayı bilen bir karakteri temsil eder. Aynı zamanda çok yardımseverdir. Sorumluluk sahibidir ve uyumlu ilişki kurmayı sever. Hedefine ulaşmak için çok çalışır ve rekabeti sever. Ancak herkese güvenmez, sadece doğru kişi olduğunu düşündüğü arkadaşlarına güvenir.