Göz falı

(11 oy) 4/5 4626
Yorum Yaz


Daha önce hiç duydunuz mu bilmiyoruz ama gözlerin de falı var. Kimileri insanların gözlerine bakarak karakter özellikleri konusunda fikir sahibi olmaya çalışır. Bu nedenle göz renklerine göre göz falını sizlere sunuyoruz.

Siyah Gözlü İnsanlar

Çeşitli durumlarda heyecanlı olabilen bununla birlikte prensipli, ve düzene önem veren kimselerdir. His dünyası yoğun olan bu kişilerin sevgileri ve kinleri abartılıdır. Çevresindeki insanları her daim yönetmek isterler.

Ela gözlü insanlar

İçgüdüleri yüksek, duyguları yoğun kişilerdir. Gururları için her şeyi yaparlar. Guruları bir kez kırıldı mı bunu hiçbir zaman unutmaz ve affetmezler. Bu nedenle çok büyük sıkıntılar yaşayabilirler. Yumuşak başlı değildirler. Kimi zaman anlayış göstermede zorlanabilirler.

Yeşil Gözlü İnsanlar

Kimseyi özellikle de sevdiği kişileri incitmek istemezler. Her ne kadar sinirli ruh haline sahip olsalar da insanlara saygı göstermede kusur etmezler.  Bu nedenle kendi içlerinde sıkıntı yaşasalar da, duygularına ket vurmayı bilirler.

Kahverengi gözlü insanlar

Olur olmaz yerlerde her şeyi konuşabilirler. Bu nedenle sır saklama konusunda başarısızdırlar. Dünyayı tanımada becerikli değildirler. Gerçek ve hayal dünyaları arasında bocalarlar. Bu nedenle kimi zaman hayal kırıklığı yaşarlar.

Mavi Gözlü İnsanlar

Hareketli, canlı çabuk ve doğru karar verebilen, cömert, değişime açık kişiliklerdir. Hayal dünyaları oldukça gelişmiştir. Bu yönleriyle zaman zaman gerçeği olduğu gibi kabul etmede zorlanırlar.