El Falı Bak Kader Çizgisi

(19 oy) 3/5 10196
Yorum Yaz


El Falı Bak Kader Çizgisi

a)       Derin ve güçlü kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek erkeksen yeni bir iş anlaşması yapıyorsunuz. Burada zengin oluyorsunuz ve iyi bir emeklilik yaşıyorsunuz. Kadınsanız güvenli ve mutlu bir evlilikle dolu bir yaşamı simgeler.

b)       Hayat çizgisi ile birleşmiş kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek hayatlarında ne yapacaklarına erken karar veren kişileri simgeler.

c)       Hayat çizgisi ile kesişen kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek kendi çıkarını bir süreliğine bırakarak bir başkası için yaşayan insanları simgeler.

d)     Hayat çizgisinin içerisinde yer alan kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek sana kariyerinde yardım edecek aile ya da diğer kişileri simgeler.

e)       Avuç içine doğru kavis yapan kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek el falına bakarken kader çizgisi görmek kaderin seni kamusal alana çekecek. Politikacı, aktör, müzisyen gibi meslekleri yapma ihtimalin yüksek.

f)       Avuç içinin altında bir çizgi ile birlikte dik kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek hayatta çeşitli zorluklar yaşanacağını gösterir.

g)      Kesik kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek eğer zeka çizgisini kesiyorsa orta vadede işinizi değiştireceğiniz anlamına gelir.

h)      Hayat çizgisini takip eden kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek sanatta başarı anlamına gelir.

i)        Orta parmakta yıldız olan kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek eğer parmağın tam altındaysa çalışmanın karşılığını alacağın anlamına gelir. Genel itibari ile başarıyı gösterir.

j)        İşaret parmağında yıldız olan kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek eğer parmağın tam altındaysa üne kavuşulacağı alacağın anlamına gelir. Genel itibari ile başarıyı gösterir.

k)      Yüzük parmağında yıldız olan kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek kaderinin seni başarıya götüreceğini gösterir.

l)        Küçük adacıklara sahip kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek  talihsiz bir döneme işaret eder.

m)     Haç işareti olan kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek senin kaderinin başkalarına karşı olduğunu gösterir.

n)       M işaret olan kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek kadınlar için evliliğe işarettir.

o)       kareye sahip kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek tehlikelerden korunmayı gösterir.

 • Bağırsak Falı Bak

  Bağırsak Falı bakmak için kemik falında kullandığımıza benzer bir yöntem kullanabiliriz. Kurban kesildikten sonra bağırsakları hatta iç organları çıka…
 • Gül Falı Bak

  Gül Falı bakılırken iki adım izlenir. İlkinde avuç içine toplanan gül yaprakları ellerin hızla birbirine vurulması suretiyle ezilir. Bu işlemin sonucu…
 • Çiçek Falı Bak

  Çiçek falı bakmak için de iki ayrı yöntem geliştirilmiştir. Birincisinde tıpkı burçlarınız gibi doğum gününüz ve ayınız dikkate alınır. 12 ayın her bi…
 • Kura falı bak

  Kura falı bakma diğer fallardan farklı bir özellik olarak farklı şekillerde bakılabilmektedir. Ancak genel olarak fal bakmak isteyen kişinin önceden b…
 • Bulut Falı Bak

  Bulut falı bakmak tarihin en eski çağlarından beri süregelen bir gelenektir. Örneklerini kızıl derililerden eski yunanlılara kadar pek çok kültürde gö…

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.