El Falı Bak Kader Çizgisi

(19 oy) 3/5 9938
Yorum Yaz


El Falı Bak Kader Çizgisi

a)       Derin ve güçlü kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek erkeksen yeni bir iş anlaşması yapıyorsunuz. Burada zengin oluyorsunuz ve iyi bir emeklilik yaşıyorsunuz. Kadınsanız güvenli ve mutlu bir evlilikle dolu bir yaşamı simgeler.

b)       Hayat çizgisi ile birleşmiş kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek hayatlarında ne yapacaklarına erken karar veren kişileri simgeler.

c)       Hayat çizgisi ile kesişen kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek kendi çıkarını bir süreliğine bırakarak bir başkası için yaşayan insanları simgeler.

d)     Hayat çizgisinin içerisinde yer alan kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek sana kariyerinde yardım edecek aile ya da diğer kişileri simgeler.

e)       Avuç içine doğru kavis yapan kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek el falına bakarken kader çizgisi görmek kaderin seni kamusal alana çekecek. Politikacı, aktör, müzisyen gibi meslekleri yapma ihtimalin yüksek.

f)       Avuç içinin altında bir çizgi ile birlikte dik kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek hayatta çeşitli zorluklar yaşanacağını gösterir.

g)      Kesik kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek eğer zeka çizgisini kesiyorsa orta vadede işinizi değiştireceğiniz anlamına gelir.

h)      Hayat çizgisini takip eden kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek sanatta başarı anlamına gelir.

i)        Orta parmakta yıldız olan kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek eğer parmağın tam altındaysa çalışmanın karşılığını alacağın anlamına gelir. Genel itibari ile başarıyı gösterir.

j)        İşaret parmağında yıldız olan kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek eğer parmağın tam altındaysa üne kavuşulacağı alacağın anlamına gelir. Genel itibari ile başarıyı gösterir.

k)      Yüzük parmağında yıldız olan kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek kaderinin seni başarıya götüreceğini gösterir.

l)        Küçük adacıklara sahip kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek  talihsiz bir döneme işaret eder.

m)     Haç işareti olan kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek senin kaderinin başkalarına karşı olduğunu gösterir.

n)       M işaret olan kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek kadınlar için evliliğe işarettir.

o)       kareye sahip kader çizgisi: El falına bakarken kader çizgisi görmek tehlikelerden korunmayı gösterir.