El Falı Bak Akıl Çizgisi

(14 oy) 4/5 4776
Yorum Yaz


El Falı Bak Akıl Çizgisi

a)       Hayat çizgisi ile birleşmiş akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek özellikle çocuklukta vücut üzerindeki hassasiyeti gösterir.

b)       Ayrı akıl çizgisi: El falına bakarken bakıl çizgisi görmek macera tutkusunu gösterir.

c)      Derin, uzun ve dik akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek mantıklı, dosdoğru ve gerçekçi bir zekayı gösterir. Hayat çizgisi ne kadar dik olursa o kadar gerçekçi olur.

d)     Dalgalı akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek konsantrasyon eksikliğini ve düşüncelerinde yoğunlaşamamayı gösterir.

e)       Kesik akıl çizgisi: Zihinde uç düşüncelerin azlığını gösterir.

f)       Kesik ve yukarı doğru kavisli akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek dağınık bir zihin ve düşünceyi toplayamamayı gösterir.

g)       Uzun ve yukarı doğru kavisli akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek güçlü bir hafızayı gösterir

h)      Çift akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek  zekasının daha güçlü olduğunu gösterir.

i)         Zincir akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek ajitasyon ve zaman zaman gergin mental durumu gösterir.

j)        Ortasında adacık olan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek mental krizi gösterir.

k)       Ortasında yıldız olan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek olağanüstü zihinsel başarıyı gösterir.

l)         Aşağı doğru kavis yapan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek hayal gücü ve yaratıcılığı gösterir.

m)    Ortasında dörtgen olan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek hedefi olan bir zekayı gösterir.

n)       Sonunda çatallaşan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek yaşlılıkta ikinci bir çocukluk dönemi.

o)       Ortada çatallaşan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek önemli ve yeni bir uğraşı gösterir.

p)       Kesiklere sahip akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek hayatı etkileyen büyük bir kararı gösterir.

q)       Şans açısı olan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek açı ne kadar büyükse o kadar büyük şans vardır.

 

 • Su Falı Bak

  Su Falı bilinen tüm fallar arasında en zoru olmasıyla tanınır. Bu zorluğu sebebiyle herkes öyle kolay kolay bakamaz. Bakabilenler de genellikle bir ay…
 • Sigara Falı Bak

  Sigara Falı bakmak aslında oldukça ilginç bir yöntemdir. Fal bakmak için bir sigara yakar ve bitirirsiniz, daha sonra da izmaritten bir harf bulmaya ç…
 • Fal çeşitleri

  İlk insandan bu yana insanoğlu sürekli merak içindedir ve meraklarını cezbeden en büyük konu da gelecekleridir. Yapılacak herhangi bir işin sonucunun …
 • El Falı Bak Hayat Çizgisi

  El falı Bak Hayat Çizgisi  a)        Uzun ve Belirgin hayat çizgisi: El falına bakarken hayat çizgisi görmek sağlık, zindelik ve uzun yaşam süresin…
 • Güneş Falı Bak

  Güneş falı bakılırkenilk adım sağ ele bir kurşun kalem almak suretiyle sivri tarafını şeklin merkezini gösterecek şekilde konumlandırmaktır. İkinci ad…

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.