El Falı Bak Akıl Çizgisi

(14 oy) 4/5 4964
Yorum Yaz


El Falı Bak Akıl Çizgisi

a)       Hayat çizgisi ile birleşmiş akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek özellikle çocuklukta vücut üzerindeki hassasiyeti gösterir.

b)       Ayrı akıl çizgisi: El falına bakarken bakıl çizgisi görmek macera tutkusunu gösterir.

c)      Derin, uzun ve dik akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek mantıklı, dosdoğru ve gerçekçi bir zekayı gösterir. Hayat çizgisi ne kadar dik olursa o kadar gerçekçi olur.

d)     Dalgalı akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek konsantrasyon eksikliğini ve düşüncelerinde yoğunlaşamamayı gösterir.

e)       Kesik akıl çizgisi: Zihinde uç düşüncelerin azlığını gösterir.

f)       Kesik ve yukarı doğru kavisli akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek dağınık bir zihin ve düşünceyi toplayamamayı gösterir.

g)       Uzun ve yukarı doğru kavisli akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek güçlü bir hafızayı gösterir

h)      Çift akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek  zekasının daha güçlü olduğunu gösterir.

i)         Zincir akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek ajitasyon ve zaman zaman gergin mental durumu gösterir.

j)        Ortasında adacık olan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek mental krizi gösterir.

k)       Ortasında yıldız olan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek olağanüstü zihinsel başarıyı gösterir.

l)         Aşağı doğru kavis yapan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek hayal gücü ve yaratıcılığı gösterir.

m)    Ortasında dörtgen olan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek hedefi olan bir zekayı gösterir.

n)       Sonunda çatallaşan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek yaşlılıkta ikinci bir çocukluk dönemi.

o)       Ortada çatallaşan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek önemli ve yeni bir uğraşı gösterir.

p)       Kesiklere sahip akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek hayatı etkileyen büyük bir kararı gösterir.

q)       Şans açısı olan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek açı ne kadar büyükse o kadar büyük şans vardır.

 

 • Peynir Falı Bak

  Peynir Falı bakmak oldukça kolay bir yöntemdir. Bir parça seçtiğiniz peyniri alır ve bozulmaya bırakırsınız. Fal bakmak için aldığı şekilleri inceler …
 • Kaplumbağa Falı

  Kaplumbağa falı en çok Çin ve Japon halklarının kullandığı bir fal bakma modelidir. Günümüzde Afrika’nın birçok ülkesinde hala bu fala bakarak yorum y…
 • Tesbih falı

  Tesbih falına bakmanın bir çok yöntemi bulunmaktadır. En çok kullanılan yöntemi şu şekildedir. Önce bir dilek tutulur.Daha sonra yere oturularak tesbi…
 • El Falı Bak Seks Çizgisi

  El Falı Bak Seks Çizgisi a)       Açık ve güçlü seks çizgisi: El falına bakarken seks çizgisi görmek sağlıklı bir cinsel yaşamı simgeler b)     …
 • Kan Grubu Falı

  Antropoloji profesörü Leone Bordel’e göre kan grupları ile insanların kişilik özellikleri arasında bir ilişki bulunmaktadır. Buna göre insanların kişi…

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.