El Falı Bak Akıl Çizgisi

(14 oy) 4/5 5157
Yorum Yaz


El Falı Bak Akıl Çizgisi

a)       Hayat çizgisi ile birleşmiş akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek özellikle çocuklukta vücut üzerindeki hassasiyeti gösterir.

b)       Ayrı akıl çizgisi: El falına bakarken bakıl çizgisi görmek macera tutkusunu gösterir.

c)      Derin, uzun ve dik akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek mantıklı, dosdoğru ve gerçekçi bir zekayı gösterir. Hayat çizgisi ne kadar dik olursa o kadar gerçekçi olur.

d)     Dalgalı akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek konsantrasyon eksikliğini ve düşüncelerinde yoğunlaşamamayı gösterir.

e)       Kesik akıl çizgisi: Zihinde uç düşüncelerin azlığını gösterir.

f)       Kesik ve yukarı doğru kavisli akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek dağınık bir zihin ve düşünceyi toplayamamayı gösterir.

g)       Uzun ve yukarı doğru kavisli akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek güçlü bir hafızayı gösterir

h)      Çift akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek  zekasının daha güçlü olduğunu gösterir.

i)         Zincir akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek ajitasyon ve zaman zaman gergin mental durumu gösterir.

j)        Ortasında adacık olan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek mental krizi gösterir.

k)       Ortasında yıldız olan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek olağanüstü zihinsel başarıyı gösterir.

l)         Aşağı doğru kavis yapan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek hayal gücü ve yaratıcılığı gösterir.

m)    Ortasında dörtgen olan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek hedefi olan bir zekayı gösterir.

n)       Sonunda çatallaşan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek yaşlılıkta ikinci bir çocukluk dönemi.

o)       Ortada çatallaşan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek önemli ve yeni bir uğraşı gösterir.

p)       Kesiklere sahip akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek hayatı etkileyen büyük bir kararı gösterir.

q)       Şans açısı olan akıl çizgisi: El falına bakarken akıl çizgisi görmek açı ne kadar büyükse o kadar büyük şans vardır.

 

 • Kum Toprak Falı

  Kum toprak falı; kum, toprak ve taşlar ele alınarak geleceğe ilişkin kehanetler yapılmaya çalışılmıştır. Toprağın yüzeyindeki şekillere, çatlaklara ve…
 • Kura falı bak

  Kura falı bakma diğer fallardan farklı bir özellik olarak farklı şekillerde bakılabilmektedir. Ancak genel olarak fal bakmak isteyen kişinin önceden b…
 • Eromansi Falı Bak

  Eromansi Falı bakma kültürü köklerini doğudan alır. Bu fala bakmak için kâhinin başına bir eşarp geçirmesi ve daha sonra su dolu bir kap alması gereki…
 • Domino Falı Bak

  Domino Falı’na çift-düzden başlayan ve altı-altıya kadar sıralanan standart bir domino takımı ve geleneksel bir yorumlama tekniği ile bakılır. Domino …
 • Peynir Falı Bak

  Peynir Falı bakmak oldukça kolay bir yöntemdir. Bir parça seçtiğiniz peyniri alır ve bozulmaya bırakırsınız. Fal bakmak için aldığı şekilleri inceler …

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.