Domino Falı Bak

(70 oy) 4/5 16529
1 Yorum


Domino Falı’na çift-düzden başlayan ve altı-altıya kadar sıralanan standart bir domino takımı ve geleneksel bir yorumlama tekniği ile bakılır. Domino Falı bak dendiğinde yapmanız gereken Domino taşlarının noktalı yüzleri alta dönük olacak şekilde hepsini iyice karıştırmaktır. Fal bakma aşamasına geçtiğinizde aralarından bir tane taş çekeceksiniz. Hangi taşı çekeceğiniz konusunda bazı farklı görüşler olmuştur. Kimi Domino falcıları kendilerinden en uzakta olan taşı almakla başlamayı kimileri de işi şansa bırakmayı tercih eder. Ancak Domino Falı’nınkullanım sıklığında hepsi hemfikirdir, Domino Falı ile geleceğe ayda en fazla bir kez bakılmalıdır. Daha fazla denemeye çalışırsanız geleceği öğrenemez, manasız cevaplar alırsınız.

Tek seferde üçten fazla Domino taşı kullanmaya çalışmayın ve bir tanesiyle fal bakma işleminiz bittiğinde, yorumlar yapıldığında taşın noktalı tarafı alta gelecek şekilde diğer taşların yanına ekleyiniz. Bir taşla işiniz tamamen bittiğinde ikinci taşın çekimine geçebilirsiniz. Eğer olur da ilk çektiğiniz taşın aynını çekerseniz bu birinci taşla yaptığınız yorumların bir onaylanması gibi düşünülür. Bu şekilde çektiği taşı bir defa daha çeken kişiye bir tane fazladan taş çekme hakkı verilir. Bazı Domino Falı bakıcıları pazartesi ve Cuma günlerinde Domino Falıbakmanın uğursuz olduğunu, negatif sonuçlar doğuracağını öne sürer. Aslına bakarsanız bu pek geçerli bir genelleme değildir ancak buna ciddi manada inanan insanlar vardır ve onlar için çok şey ifade eder.

Domino Taşlarının Anlamları

ÇİFT-DÜZ 

Domino takımının en negatif taşı olarak bilinen Çift Düz, hile ve şerefsizlikle işi olan insanların dışında hemen hemen herkese olumsuz sonuçlar ve hayal kırıklığı getirecek taşlardandır. Zor bir işte hileye başvuran ve bununla kazanç sağlayan her kim varsa bu taştan sonra onu telafi edecektir. Ayrıca bu taşı çekmeniz durumunda böyle bir hileyi telafi etseniz dahi burnunuzdan gelecek ve pişman olacaksınız demektir. Bazı Domino Falıyorumcuları bu taşı aşk ve iş yaşamında olası bir olumsuzluğa da yorabilir, bir çeşit kayıp anlamı çıkarabilir.

BİR-BİR 

Domino Falı bakarken bu taş sevgi ve evlilikte mutluluğun temsilcisi olan bir taştır ve insanlar arasındaki iletişimin olumlu halini de sembolize eder. Ayrıca evlilikte ahenk de vaat eder. Bu taşı çekmeniz halinde etkileşimsel olarak ekonomik kazanç artışı ve kendinize güveninizin geldiğini hissedebilirsiniz. Zaten bu ikisi pek çok insanda birbirini tetikleyen duygulardır. Sadece kazancı müjdeleyen bir taş çekmek bile kendinize olan güveninizi yerine getirecek, böylece işinize daha sıkı sarılmanızı sağlayacaktır.

İKİ-DÜZ 

Fal bakarken özünde şanssızlık ve namussuzluğun temsilcisi olan bu taş kişiye göre değişebilir. Örneğin nişanlı bir bayan bu taşı çekmiş bulunduysa bu taşın manaları nişanlısına yorulur. Bu örnek biraz daha genişletilebilir yani evli bir kadın çekmişse taş kocasının bir hatasını işaret ediyor demektir. Bir erkek çocuk için çekilmişse yeteneklerin boşa harcandığı anlamına gelebilir. Bu taşı çekerken dileğiniz seyahat etmek olmuşsa olumlu bir anlama gelir. Emniyetli bir yolculuk geçirecek ve sonucundan hoşnut kalacaksınız demektir.

İKİ-BİR

Özünde bir kadın için bakılıyorsa zengin bir evliliğin yolunu gösteren bu taş erkekler için bakılıyorsa zenginlik garanti olmasa da evlilik demektir. Ancak bu taşın müjdelediği evlilik çok sürmeyebilir ve kadının dul kalıp yeniden evlenmesi haline sonuçlanabilir. Yapacağı ikinci evlilik kadın için uzun olacak ve mutlu geçecektir. Taşı çeken kişi genç bir erkekse işler değişir, evlilik söz konusu bile değildir. Bekârlığın sultanlık olduğu, günün gün edildiği bir hayatın habercisi olur. Bu taşı çektiğinizde iş yaşamınızı düşünüyorsanız kendinizi dengesiz bütçelerden çıkabilecek sorunlara hazırlayın. Ailenizde bir muhasebecinin olmasının faydalarını göreceğiniz bir dönem olabilir.

İKİ-İKİ 

Bu taş çekildiği halde iş hayatında başarıların, ev hayatında mutluluğun sembolü haline gelir. Ayrıca sıkıntılardan kurtulma, refaha ulaşma ve neşe anlamına da gelen bu taş, evli bir çifte geldiyse çocukların habercisi yani mutluluk üstüne mutluluğun sembolü olur. Ayrıca tutumluluk açısından da olumlu bir taş olup insanları refaha götürecektir. Özetle size ve hayatınıza pozitif enerji aşılayacak olan bu taş, ekonomik sıkıntılarınızı da büyük bir rahatlıkla atlatacağınızı gösterir. Kendinizi hayatın güzelliklerine açarsanız bu taş sizi mutlulukla doldurup taşıracak. Tünelin sonunda ışık görünüyor, umudunuzu sakın ola ki kaybetmeyin!

ÜÇ-DÜZ 

Bu taş özünde tartışmaların sembolü olarak kabul edilir. Bir erkek için huysuz bir kadın, mutsuz bir evlilik demek olabilir. Ayrıca nişanlı bir kıza bu taş çıkıyorsa evleneceği kişinin tartışmacı yönüne dikkat etmesi önerilir, eğer bu dönemde bu yönler gün ışığına fazlasıyla çıkmışsa bu evliliğin yürümeyeceği daha şimdiden bellidir. Bunlara ek olarak sizin de bir toplantıya gidiyorsanız diğerleriyle tartışmadan kaçınmanız gerekir. Dilinizi tutup ağzınıza geleni söylememeye dikkat edin. Kendinize hakim olabilmek, Homer’ın Odyseeus’undan öğrendiğimiz büyük bir erdemdir bir şeyi yapmadan önce iki kez düşünmeli sonuçları hesaba katmalıyız.

ÜÇ-BİR 

Bu taş özünde skandalların, mutsuzlukların, huzursuzlukların ve utangaçlıkların uyarıcısıdır. Eğer son zamanlarda uygunsuz bir davranışta bulunmuşsanız dava açılmasına hazır olun. Dava olmasa dahi bu taşın temsil ettikleri arasında en önemlisi yüzleşmedir. Kimse kendini hatalı veya kötü görmez ancak bu egomuzdan kaynaklanmaktadır. Kendimizi ve hatalarımızı olduğu gibi kabul etmeli ve yaptığımız kötülüklerin bir gün karşılığı olacağını unutmamalıyız. Zaten bu taşın temsil ettiği şey de budur. Karma inancınız olsa da olmasa da hepimiz bir şekilde evrensel adalet duygusunu taşırız, bu yüzden bu taş bizim için bir noktada bu evrensel adalet duygusunu tatmin eden bir aracı haline gelebilir.

ÜÇ-İKİ 

Sevgi, evlilik ve para gibi insan hayatında önemli hususların elverişli olduğu bir zamanı işaret eder. Ayrıca yolculuklarınız için de yeşil ışık yakar. Bu taş çocuklarınızın ihmalkâr davranışlarına karşı almanız gereken önlemler hakkında bir uyarıcıdır. Aile hayatını düzene sokmanızdan sonra aşk hayatınızda ve iş hayatınızda mutluluk sizi takip edecek ayrıca hayattaki ideallerinize ulaşabileceksiniz. Yeter ki yeşil ışık yandığında şansı elinizden kaçırmayın. İslam’da da gördüğümüz tevekkül anlayışı bu düşünce üzerine kuruludur, biz elimizden geleni yapar kendimizi fırsatlara açarız, daha sonra bu fırsatların gelip sizi bulmasını bekleriz.

ÜÇ-ÜÇ 

Bu Domino taşı büyük miktarda paranın, her alanda kazançlı çıkmanın, zenginliğin, saadetin ve bereketin habercisidir. Özellikle çift olmasından kaynaklanan büyük bir pozitif enerjiye sahiptir. Hayatınıza neşe geleceğini, istediğiniz, hayal ettiğiniz başarıların geleceğini müjdeler. Siz fırsatları değerlendirmeyi bilin yeter gerisini çekmiş bulunduğunuz bu taş halledecektir. Sizi iyi bir dönem bekliyor. Ekonomik açıdan bir dönemdir omuzlarınızda hissettiğiniz borçlar ve yükler kalkacak, ailenizde yaşadığınız sürtüşmeler son bulacak. Bir dönemdir arkadaşlarınızdan biri sorun çıkarıyorsa bu dönemde onun da bu davranışından vazgeçtiğini göreceksiniz.

DÖRT-DÜZ 

Bu taşı çeken kişi ister erkek ister kadın olsun işaret ettiği aşk hayatındaki hayal kırıklığı aynıdır. Nişanlılığa kadar gidilse de evliliğe adım atmayı iki taraf da istemeyecektir. Eğer sakladığınız bir sır varsa açıklamanın zamanı geldi, aksi takdirde insanlar kendi başlarına öğrenecek. Bu taşı çeken hamile bayanlar için Dört-düz ikiz veya üçüz çocuk habercisidir. Bu taşı okuyan yorumcu zor anlar yaşayabilir çünkü haber verdikleri net mutluluk veya net hayal kırıklıkları değildir. İkiz çocuğa bir anne üzülürken diğeri inanılmaz sevinebilir. Bir sırrınızın açığa çıkması ortalığı epey karıştırabilirken size huzur da getirebilir. Bu nedenle bu taş okunurken çok dikkatli olunmalıdır.

DÖRT-BİR

İnanılmaz meblağlarda zenginliğin sembolü olan bu taş aynı zamanda sahip olduğunuz her bir çocuk için gelirinizin de artacağı manasına gelir. Eğer maddi sıkıntılar çektiğiniz bir dönemden geçiyorsanız içiniz rahat olsun, yakında köşeyi öyle bir döneceksiniz ki bu günlere gülerek bakacaksınız. Siz yeter ki yeterli eforu sarf edin, evren size olumlu yönünü gösterecek. Ancak elinize geçen parayı har vurup harman savurmamanızı tavsiye ederiz. Bu taş gelecekte de ekonomik rahatlığa dair bir işaret vermediğinden elinizi sıkı tutmak size düşüyor. Akıllı harcayabilirseniz bu parayla yapamayacağınız şey yok.

DÖRT-İKİ

Hayatınızın çeşitlilik içeren bir dönemine gireceğinizi işaret eden bu taş aile, para, meslek ve benzeri her türlü önemli konuyu kapsayabilir. Küçük veya az miktarda bir çeşitlilik de yaşayabilirsiniz, kendinizi şuandaki halinizden tamamen farklı biri olarak da bulabilirsiniz. Sevgide değişiklikler yaşayabilirsiniz. Özetle ne koşulda olursanız olun bu taş size ve hayatınıza değişiklik katacaktır. Bu değişikliklerin iyiye mi kötüye mi sarf edeceğini okumak oldukça zor olsa da biraz da sizin elinizdedir. Zaten fal baktırmaya gittiğiniz yorumcu da bu taşı sizden aldığı enerjiye göre okuyacaktır.

DÖRT-ÜÇ

Özünde genç aşkı, evliliği ve mutlu bir hayatı sembolize eden bu taş, ileride bir çocuk sahip olacağınızı mutlu, refah dolu bir hayat geçireceğinizi de müjdeler. Bu taşın uyandırdığı his kalplerde birer ayaklanma gibidir. Dingin bir ilişki yaşıyorsanız ve bu taş gelmişse büyük değişimlere hazır olun. Kendinizi aşktan başı dönmüş bir şekilde sevgilinizin kollarında bulabilirsiniz. Hatta bu aşk öyle bir raddeye gelebilir ki gözünüz birbirinizden başka bir şey görmeyebilir. Aman diyelim sorumluluklarınızı, işinizi, çocuğunuzu unutmayın. Bu aşk dinginleştiğinde ve ayaklarınız yere basmaya başladığında her şeyin birbirine girmiş olduğunu görmek istemezsiniz.

DÖRT-DÖRT

Sanatsal yaratıcılığın şans dolu geçeceği bir dönemi işaret eder. Ancak sanatçı güruhu dışındaki herkes için iş hayatında şanssızlık ve başarısızlığın habercisidir. Ancak toplumsal konularda genel açısından olumlu etkileri gösteren bir taştır. Bu taşı çektiyseniz hayatınızda eğlence ve dinlenme dönemine hatta bir de evliliğe yakınsınız demektir. Bu dönemde biraz da maceracı bir ruha sahipseniz kendinizi pisa kulesine bakıp hayallere dalarken veya Paris’te bir cafede kahvenizi yudumlayarak yazı yazarken bulabilirsiniz. Bu yerleri gezerken hayatınızın aşkıyla, sizin için yaratılmış kişiyle karşılaşmanız da olası.

BEŞ-DÜZ 

Bu taş kendisini çeken evlenmemiş bayan için bir uyarı niteliğindedir. Kendisiyle ilgilenen erkeği ince eleyip sık dokuyarak incelemesi gerekir. Bu erkeğin kendisine içten duygular beslemediğini bu yüzden de sevilmeyi hak etmediğini görebilir. Evli bir bayanı da aile bütçesinde etkisini artırması için uyaran bu taş, erkekler için de egoist ve tedbirsiz karakterlerinden soyunmanın müjdecisidir. Bu taş iş hayatında pazarlıktan hoşlananlar üzerinde de etkisini hissettiren bir taştır. Hisse senetlerinizi elinizde tutmak ve borsayı yakından takip etmek için iyi bir dönem, bu şekilde inanılmaz meblağlarda paralar kazanabilir köşeyi dönebilirsiniz.

BEŞ-BİR 

Bu taşın karışık anlamları vardır. Öncelikle sizi ve toplumunuzu oldukça hareketli ve hoş bir dönem bekliyor. Siz de bu olaylar sırasında gündeme gelebilirsiniz. Ayrıca ailenize yeni biri ekleniyor olabilir. Ancak maddi konularda sembolize ettikleri negatiftir, sizi sıkıntılar bekliyor olabilir. Kendinizi gündemin çalkantılı olaylarına kaptırırsanız hem siz hem etrafınızdakiler maddi ve manevi açıdan zarar görebilir. Bu zamanlarda en iyisi kendi işine bakmak, fazla müdahaleci olmamaktır. Eğer ülkenizde olaylar karıştığında olayların tam merkezinde duruyorsanız iki taraf için de cephe almış duruma düşebilirsiniz. Bu koşullar altında ne yaptığınız planları uygulayabilir ne istediğiniz amaca ulaşabilirsiniz. Size düşen nerede duracağınızı kestirip ona göre hareket etmektir.

BEŞ-İKİ 

Bu taşı çeken âşıklar için evliliğin unutulması gereken bir müessese olarak görüleceği, yeni evliler için de ilişkide derin yaralar açacak tartışmaların yaklaştığı anlamı vardır. Bu taşı bir bayan çekiyorsa hayatında mutluluğa sabır ve hoşgörü aracılığıyla ulaşacak demektir. Bu taşı çeken erkeğin çalışkan ve tutumlu bir kadınla evlenmesi en doğru karar olacaktır. Ayrıca bu erkeğin iş hayatında yeni bağlantılar edinmek gibi bir isteği varsa sabırlı davranması ve olası her yolu hesaplaması gerekir. Patronunuza şirinlikler yapmanızı, suratını görmeye bile katlanamadığınız iş arkadaşlarınızla aranızı iyi tutmanızı gerektiren bir dönemdesiniz. Bunu her ne kadar kendinize yakıştıramasanız da aileniz için yapmalısınız.

BEŞ-ÜÇ 

Bu taşın oldukça pozitif yorumlamaları vardır. Ahenkli, sessiz ve sakin bir hayatı müjdeler, ailenizin ve kendinizin zenginlik ve huzur içinde yaşayacağınızı da işaret eder. Bu taş fakir bir adama çıktıysa bu kişinin hayatında inanılmaz bir iyileşmenin habercisi olacaktır. Bu taş yeni evli çiftlere de uzun yıllar süren mutluluk ve bereketin müjdecisi olacaktır. Hayatınızda güzelliklere yer açın, ancak bunu kendinizi tamamen bırakmadan elinizden gelen gayreti gösterdikten sonra yapın. Bu taşın sembolü olduğu bereket belki de bir çocuğu işaret ediyor olabilir. Ne derler bilirsiniz, çocuk kısmetiyle gelir. Ailenize yeni katılan bir üye yanında kısmetini de getirebilir, işleriniz bir anda açılabilir.

BEŞ-DÖRT 

Bu taş özünde aşık bir kadına çıkmışsa evleneceği erkeğin mükemmel bir insan olarak görüneceğini, bu adamın hiçbir hatasını görmeyeceğini ya da unutacağını sembolize eder. Bu nedenle erkeğin kendi sorumluluklarını yerine getireceğimden, karakterinde varsa azamet ve haşmet özelliklerini aştığından emin olmalıdır. Hatta yüzde yüz kanıtlanmadığı sürece harekete geçmemelidir. Maddi konularda bir niyetiniz varsa bu taş para kaybını ve karşılıksız yatırımları gösterir. Bu dönemde borsadan uzak durmanızı ve yeni yatırımlara girişmemenizi şiddetle öneririz, siz planınızı ne kadar iyi yapmış olursanız olun piyasaların alt üst olması durumunda her şeyinizi kaybedebilirsiniz.

BEŞ-BEŞ

Bu taş kendisini çeken kişiye sınırsız sayıda alanda başarının müjdecisi olur. Ayrıca zaferin de belirtisi, bol miktarda maddi gelirin de habercisidir. Bu taş size çıktıysa harekete geçmenin, büyük bir özgüvenle girişimden girişime koşmanın tam zamanıdır. Plansız programsız atılmanızı önermeyiz ancak bir kez işi kafaya koyduysanız bu taş zaten sizi başarıya taşıyacaktır, harekete geçmekten geri durmayın. Bu taş sizin attığınız her adımda yanınızda olacak, tutunmanıza yardımcı olacaktır. Böylece siz de başarının zor ve engebeli basamaklarını bir bir tırmandığınızı görecek ve kendinizle gurur duyacaksınız.

ALTI-DÜZ

Mutsuzluluğun habercisi olarak da bilinen bu taş ekonomik sıkıntıları hatta ölümü işaret edebilir. Ölüm haberini ailenizden birinden alabileceğiniz gibi, akraba veya bir tanıdığınız da olabilir. Her koşulda sizi derinden üzer. Bu taşın geldiği dönemde kendinizi mutsuzluklara hazırlamalı, zorluklar karşısında yıkılmamalısınız. Etrafınızdaki insanların sizin güçlü kalmanıza ihtiyaçları olabilir. Onları yalnız ve desteksiz bırakmak bu dönemde hiç akıllıca olmaz. Tüm dünyanın size karşı cephe aldığını ve tüm yükü taşımak zorunda olduğunuzu hissedebilirsiniz, ancak bu dönemde kendinize olan inancınızı kaybetmeyip sağlam kalırsanız güzel günlere çıkacak, hepsini arkanızda bırakacaksınız.

ALTI-BİR 

Bu taş cinsiyeti ne olursa olsun kendini çeken genç birine evliliği müjdeler. Ancak şuanda evli biri çekmiş bulunduysa biraz sizin evliliğinize de bağlı olarak iyi şansın habercisi konumuna geçer. Ayrıca çocuklarınızın yuvadan kanatlanıp uçacağı anlamına da gelir çünkü zaman içerisinde sizinkilerden farklı alanlarla ilgilenmeye başlayan çocuklarınız özgürlüklerini isteyebilir. Ancak sadece bir çocuğunuz olmuşsa sizinle kurduğu sıkı ilişkiler devam eder. Bu taşın daha çok ilgilendiği alan yatak odası ve nikâh masasıdır ve her ikisi için de pozitif yorumlar getirir. Bu iki alanda sıkıntılar çekiyorsanız yakında rahatlayacaksınız.

ALTI-İKİ

Bu taş iş alanında konsantrasyonu yüksek, dürüst, çalışkan ve titiz insanlar için şans müjdeler. Ancak tam tersi yöndeki haksızlık yapan, yalancı insanlar için zor ve sıkıntılı günleri haber verir. Bu taşı çeken evli çift aile içerisinde mükemmel bir huzur ve ahenk yakalayacaktır. Hem yeni evli hem de çalışkan bir insansanız bu taşı çektiğiniz takdirde belki de hayatınızın en büyük şansını yakında yakalayacaksınız demektir. Aman elinizden kaçmasına izin vermeyin. Evrensel adalet duygumuzu tatmin etmek konusunda bu taştan daha iyi bir işaret yoktur. Çok yakında tüm gün siz çalışırken rahat rahat yatan iş arkadaşlarınızın yakalandığınızı göreceksiniz.

ALTI-ÜÇ

Bu taş âşık bir çift için çekilebilecek en güzel taştır. Müjdeledikleri arasında evlilik girişimi, mutlu bir aile hayatı ve girişimlerinden alınan olumlu sonuçlar vardır. Bu taşı çeken zengin bir kişi ise iyi şansın habercisi de olacaktır. Balayının temsilcisi de denebilecek bu taş 50 yıllık evlileri bile cicim aylarına döndürebilir, aşk sarhoşu edebilir. Bu dönemde eşinizden veya sevgilinizden hediyeler almaya iltifatlar duymaya doyamayacaksınız. Hatta cicim aylarına geri döndüğünüzü, uzaktan bile görseniz kalbinizin çarpmaya başladığını hissedecek birbirinizi öpmeye doyamayacaksınız. Bu zamana kadar birbirinizi ihmal ettiğiniz zamanların da bir güzel acısını çıkaracağınızı söyleyebiliriz.

ALTI-DÖRT

Bu taşı çeken insanlar için erken bir evlilik, bol sayıda çocuk ve rahat bir aile yaşamı görülüyor. Ayrıca bu ailenin maddi açıdan da son derece rahat yaşayacağını söyleyebiliriz. Huzurlu, sorunsuz bir hayat sürmek isteyen insanlar için en uygun olan bu taş maceracı ruhlar için biraz sıkıcı bir hayat müjdeliyor olabilir. Ancak beraberinde güvenlik duygusu da getirdiği için bu maceracı ruhlara da yardımcı olabilecektir. Eğer sırt çantanızı alıp gitmek istiyorsanız belki de bu taşın getirdikleriyle içinizdeki çılgın ruhu dengeleyebilir böylece sorunsuz bir seyahat geçirebilir ve unutulmaz anılar elde edebilirsiniz.

ALTI-BEŞ

Bu taş sebatı müjdelese de ne dediğini çözmek oldukça zordur, adeta bir bulmaca gibidir. Örneğin bir hayal kırıklığı ile karşı karşıyaysanız ve bu parayla ilgiliyse size bir daha denemeniz gerektiğini işaret eder. Ancak sorununuz sağlıkla ilgiliyse sabırla şifa aramanız gerektiğini söylemektedir. Bir de aşk konusunda probleminiz varsa şuanda birlikte olduğunuz insanla yürümeyeceği sevginizi daha çok hak eden insanların olduğunu, probleminiz iş hayatınızdaysa işinizi büyütmek istiyorsanız her detay üstüne dikkatle düşünmeniz gerektiğini söyler. Kısaca bu dönemde gözlerinizi dört açmanız gerektiği ve tez canlılık yapmamanız gerektiğini vurgular, aksi takdirde aklınızın almayacağı sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

ALTI-ALTI

Bu taş maddi açılardan refah ve bereketin sembolüdür. Nişanlılık döneminde olan bir kız bu taşı çekerse evliliğinde para sıkıntısı çekmeyeceğini, zengin olacağını gösterir. Bu taşı spekülatif riskler açısından yorumluyorsanız paranızın nasıl elinize geçeceğini size söyleyebilecek tek taş budur. Aslında bu açıdan bir avantaj kazandırır çünkü kaynağını bildiğiniz parayı elinizde tutmanız çok daha kolay olur ve bu şekilde maddi durumlarınızı stabilize edebilirsiniz. Parasını toplumun çok da onaylamadığı yöntemlerle kazanan insanları zorlu zamanlar beklerken, bileğinin hakkıyla kazananları güzel günler bekliyor. Bu nedenle işinizde gizlediğiniz şeyler varsa değişikliğe gitmenin tam vaktidir.

MİSTİK DOMİNO KÂHİNİ

Domino Falı bakılırkenolası her bir kombinasyon için her birini bir defa kullanmak üzere yirmi sekiz karelik bir tablo çıkarılmalıdır. Bunu domino taşınız yoksa yerine kullanmak için yaparsınız. İlk adım Domino Falı baktırmak isteyen insanın gözlerini sıkı sıkıya kapatması daha sonra da eline bir kurşun kalem almasıdır. Daha sonra bu kurşun kalem yardımıyla yirmi sekiz karelik mistik Domino tablonuzdan birine dokunur ve böylece falına bakmaya başlayabilirsiniz. Yukarıda verilen listeye uygun olarak dokunduğu karelerin yorumu çıkarılır, tıpkı gerçek Domino Falıgibi bu işlem üç defa tekrarlanır. Kağıt kullanarak baktığınız Domino Falı’nın kuralları geleneksel taşlarda uyguladığımız kurallarla aynıdır

Bu kurallar dahilinde her ay bir kez Domino Falı bakabilirsiniz. Sonuçları bir köşeye kayıt ederseniz kendinizle veya falı baktığınız kişiyle ilgili çok ilginç veriler edindiğinizi göreceksiniz.

 • Kuş falı

  Kuş falı kuşların sesleri ve uçma şekilleri yorumlanarak gerçekleştirilen bir fal bakma yöntemidir. Bu yöntemde kuşların hareketleri ve sesleri yoruml…
 • Rune Falı Bak

  Rune Falı kabataslak tasvir edilmesi gerekirse bir tür gelecek habercisi ve yorumcusudur. Rune’ların anlamları defalarca okunmalı, algılanmalı hatta g…
 • Kum Toprak Falı

  Kum toprak falı; kum, toprak ve taşlar ele alınarak geleceğe ilişkin kehanetler yapılmaya çalışılmıştır. Toprağın yüzeyindeki şekillere, çatlaklara ve…
 • El Falı Bak Seyahat Çizgisi

  El Falı Bak Seyahat Çizgisi a)      Hayat çizgisi ile kesişen seyahat çizgisi: El falına bakarken seyahat çizgisi görmek sağlık nedeniyle çıkılan s…
 • El Falı Bak Aşk Çizgisi

  El Falı Bak Aşk Çizgisi a)       İşaret parmağının altından başlayan aşk çizgisi: El falına bakarken aşk çizgisi görmek normal ve mutlu bir aşk …

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.

 • gamze yıldız

  av av av