Beden Falı

(22 oy) 4/5 24307
3 Yorum


Saçlarımız, kaşlarımız, göz ve dudak yapımız kısaca vücudumuzdaki tüm ayrıntılar karakterlerimiz hakkında önemli ipuçlarına sahip. Karşınızdaki insanı daha iyi ve yakından tanımak istiyor musunuz? İşte Beden falı ve bu ipuçları…

Saçlara Göre Beden Falı Bakma

Sarı saçlı insanlar: Kendilerine güvenleri yüksektir, bulundukları ortamda tartışma yaratmayı severler. Davranışları tez canlı ve düşüncesiz olabilir. Akıllıdırlar ancak biraz kibirli ve ukala olurlar.

Gür saçlı insanlar: İnatçıdırlar, kendi bildiklerini okurlar. Çevrelerindeki insanları üzebilirler, onlara karşı anlayışlı değillerdir.

Sert saçlı insanlar: Akıllı ve güvenilir olurlar. Ancak çok yufka yürekli ve duygusaldırlar. Çevrelerindeki olaylardan çok çabuk etkilenirler.

Yumuşak saçlı erkekler: Kurnaz, hesapçı ve patavatsız olurlar.  Aynı zamanda bencildirler, hep kendi çıkarlarını düşünürler.

Yumuşak saçlı kadınlar: Duygu ve düşüncelerinde ölçülüdür. Mantığına göre hareket eder. Aşk konusunda fazla tutkulu ve ateşli değillerdir, ancak ilişkilerini devam ettirmek isterler.

Kızıl saçlı erkekler: Aşırı davranışları vardır, duygu ve düşüncelerinde ölçüyü bir türlü tutturamaz. Macerayı, kadınları ve parayı çok sever. Ama tüm hepsini sınırsızca yaşamak ve tüketmek ister. Aslında çekingen karakterlidir ancak kendini cesur ve atak göstermeye çalışır.

Kızıl saçlı kadınlar: Aşırı hareketli ve sabırsızdır. Aşk ilişkilerinden uzak kalamaz, mutlaka bir sevgilisi olmalı. Dedikoduyu çok sever, çok konuşkandır. Ketum ve az konuşan insanlarla arkadaşlık kuramazlar.

Siyah, yumuşak uzun saçlı erkekler: Ölçülü davranışları vardır, duygu ve düşüncelerinde aşırıya kaçmaz. Anlayışlı ve sakindir. Kararlıdır, aldığı kararları hayata geçirmeye çalışır.

Siyah, kıvırcık ve kısa saçlı erkekler: Aşırı davranışları vardır; alkol düşkünü ve uyumsuz olabilir. Bulunduğu ortamda çabuk kavga çıkartabilir. Parayı çok sever, bunun için aşırı hırslı olabilir. İlişkiye başlarken çok istekli olur ama daha sonra dengesiz ve isteksiz davranışlar sergileyebilir.

Kumral saçlı kadınlar: İstikrarlı, sadık ve ısrarcı olurlar. Aklına koyduğunu yapmak ister. Ancak duygu dünyasında biraz tutuktur, sevdiğini hemen ve kolay ifade edemez. Kendine iltifat edilmesinden hoşlanır, genelde güzeldirler çünkü. Dans ve spora düşkündürler.

Kumral saçlı erkekler: Kibar, düşünceli ve çevresi tarafından sevilen insanlardır. Genelde çok yakışıklı ve karizmatik olurlar.

Kaşlara Göre Beden Falı Bakma

Uzun kaşlı insanlar: Kendilerini çok beğenirler ve egoları yüksek olur. Çok konuşup etraflarındaki insanlar üzebilirler. Macera ve değişik şeyler yaşamayı severler, içki ve eğlenceye düşkündürler.

Sık ve uzun kaşlı insanlar: Davranışları dengelidir. Sempatik, dürüst ve güvenilir olurlar. İş hayatında genelde başarılı olurlar. Kendileri için istediği şeylere arkadaşları ve dostları içinde isterler; iyi niyetli, yardımsever ve cömerttirler.

Düz kaşlı insanlar: Zeki ve başarılı olurlar. Hayatta hep istikrarlı olmak isterler.

Ucu ince kaşlı insanlar: Dedikoduyu severler, ortalığı karıştırmakta üstlerine yoktur. Arabozucu ve fesat olurlar.

Çatık kaşlı insanlar: Tutucu olurlar, batıl inançları çoktur. Davranışlarını kestirmek, nerde ne tepki vereceklerini bilmek zordur. Çevrelerine uyum sorunu yaşayabilirler.

Kavisli kaşlı insanlar: Sempatik ve çekici olurlar. Hiç yalnız kalmazlar, etraflarında mutlaka birileri vardır. Ancak çok çabuk aşık olurlar ve bu şıpsevdilikleri çok can yakabilir.

Bitişik kaşlı insanlar: Genelde karamsar olurlar, sürekli bardağın boş tarafını görmekte üzerlerine yoktur. Çekindirler.

Arası açık kaşlı insanlar: Sevecen, iyi niyetli ve yardımsever olurlar.

Gözlere Göre Beden Falı Bakma

İçe doğru çukur gözlü insanlar: Kendilerini çok beğenirler, biraz ukala olurlar ve övülmeyi çok severler. Bencil olduklarından ulaşmak istedikleri arzuları için her şeyi yaparlar, o nedenle çevresindeki insanlara güven vermeyebilirler.

Küçük gözlü insanlar: Çabuk fikir değiştirirler, sıkılgandır ve biraz da kaygılı. Bu nedenle çevresindekiler tarafından güvenilmez, sözünde durmayan bir kişi olarak algılanabilirler.

Büyük gözlü insanlar: Kibar, yardımsever ve anlayışlı olurlar. Çevrelerinde sevilen ve sayılan insanlardır.

Açık renkli, geniş, dolgun ve hafif çıkık gözlü insanlar: Duygularını ifade etmekten imtina ederler. Aşk konusunda da çekimser davranırlar. Anlayışlıdırlar ancak doğru bildikleri şeyleri sonuna kadar savunurlar ve hedeflerinin peşinden giderler.

Yumru gözlü insanlar: Güvenilmez ve çok değişken bir karaktere sahiptirler.

Çukur gözlü insanlar: Mistik konulara ilgi duyarlar, esrarlı konular çok ilgilerini çeker. Ancak bazen acımasız ve hain olabilirler.

Şaşı gözlü insanlar: İstikrarsızdırlar, güven vermezler.

İri gözlü insanlar: Kendilerine güvenleri yüksektir. Sevecen, anlayışlı, dürüst ve güvenilir insanlardır.

Çekik gözlü insanlar: Naif görünümlerinin altında çok güçlü bir karakterleri vardır. Duygusal ve romantik olurlar.

Patlak gözlü insanlar: Yaşama sevinçleri çok kuvvetli, enerjik insanlardır. Hayattan keyif almaya çalışırlar, sevgi doludurlar. Cömert, yardımsever iyi birer dost olurlar.

Gözlerin Renklerine Göre Beden Falı Falı Bakma

Ela gözlü insanlar: Güçlü bir karakterleri vardır. Kibardırlar,  dışa dönük açık görüşlü insanlardır.

Siyah gözlü insanlar: Enerjik, hayat dolu, sevecen ve sağlam karakterli insanlardır.

Mavi gözlü insanlar: Sadakat konusunda sorun yaşarlar. Çekici ve şıpsevdi olurlar.

Kahverengi gözlü insanlar: Dürüst, arkadaş canlısı, mantıklı ve becerikli insanlardır.

Yeşil gözlü insanlar: Özgür ruhlu, öncü bir karakterleri vardır. Altıncı hisleri çok gelişmiştir.

Dudaklara Göre Beden Falı Bakma

Dolgun ve uzun dudaklı insanlar: Dürüst ve iyi niyetlidirler, her söylenene çabuk inanırlar. Sakindirler, hatta bazen aşırı hareketsiz olabilirler. Aşk konusunda tatminsiz olurlar ve çabuk sıkılabilirler.

Dar dudaklı insanlar: Çok kontrollü olurlar, duygu ve heyecanlarını saklarlar. Kendilerini ve kendi çıkarlarını çok düşündükleri için bencil olarak kabul edilirler. İçe kapanıktırlar, çok arkadaş ve dostları olmaz.

İnce dudaklı insanlar: Çok çalışkan ve zeki olurlar. O kadar meraklıdırlar ki her an yeni şeyler öğrenmek için yanıp tutuşurlar. Amaçları için yorulmak nedir bilmeden arı gibi çalışırlar. Maddiyatı fazla önemsemezler. Aslen sevgi ve mutluluk ararlar. Ancak bu duygusalları yüzünden ruhsal dalgalanmalar yaşayabilirler.

Sarkık dudaklı insanlar: Genel olarak hayata bakışları problemlidir. Sürekli olumsuz düşünüp, küçük şeyleri büyüterek kendilerini ve etraflarındakileri mutsuz ederler.

Ağza Göre Beden Falı Bakma

Küçük ağızlı insanlar: Algıları çok açıktır, çevrelerindeki her olan bitenden haberdar olurlar. Sakindiler, az konuşurlar ve iç dünyaları çok dengelidir. Cimri ve bencil olmaları öne çıkan özellikleridir.

Büyük ağızlı insanlar: Hırslı olurlar, tatmin eşikleri çok yüksektir ve sahip olduklarının hep daha fazlasına ulaşmak isteler. Kendilerine güvenleri yüksektir. Açık sözlüdürler, hatta o kadar ki bu dobralıkları yüzünden kırıcı olabilirler.