Ayna Falı Bak

(24 oy) 4/5 5920
2 Yorum


Ayna falı bakmak oldukça antik bir gelenektir. Bu fal bakılması oldukça zor olduğu için tecrübe ve bilgi birikimi gerektirir. Nostradamus gibi ünlü kâhin ve falcıların sıkça kullandığı bir yöntem olan Ayna Falı su falı bakabilme yetisini de gerektirir. Başarılı olmak için önce duru görü su falına bakabilmelisiniz. Bu görevi tamamlayıp su falında iyi bir seviyeye geldiğinizde ayna falına bakma tekniklerini öğrenmeye başlayabilirsiniz. Fakat sadece teknik bilgileri öğrenmek yeterli olmayacaktır.

Kuvvetli bir iradeye ve cesarete sahip olmak Ayna Falı bakabilmenin ilk gereksinimi olduğundan eğer iradenizin zayıf olduğunu ve cesur bir insan olmadığınızı düşünüyorsanız bu işe hiç girişmeyin. Aksi takdirde psikolojik travmalar yaşayabilir fal bakayım derken akıl sağlığınızdan olabilirsiniz. Geçmişe ve geleceğe iki yönlü açılan bir kapı olan ayna boyutları ve mekânları bir araya getiren bir pencere olarak da düşünülebilir. Başka varlıkların da yaşadığı bu farklı boyutlara bilinçsiz bir şekilde seyahat etmek eğer bilgi birikiminiz yoksa sizi davetsiz misafir konumuna getirebilir. Bir de bu davetsiz misafirin aniden odanızın penceresini açarak içeri dikkatli gözlerle süzen daha önce hiç görmediğiniz bir yabancı olduğunu düşünün. Bu varlıkların tepkisini tahmin edebilirsiniz. Bu boyutlar arası geçişlerde hissedilen cin çarpma korkusu da zaten böyle durumların sonucu olarak ortaya çıkar.

Su falında kendime güveniyorum, ayrıca iradem kuvvetli ve de cesur bir insanım diyorsanız birazdan vereceğimiz talimatlarla alıştırmalara başlayabilirsiniz. İlk adım olarak şöyle kaliteli bir ayna almalısınız, görüntülerin daha verimli olması açısından aynanın kristal olması tercihimizdir. Ayna Falı alanına yeni giren biri için gündüz vakitlerinde fal bakmak daha mantıklı olacaktır. Ustalık yolunda ilerledikçe bu saatler önce 7-8’e daha sonrasında geceye çekilebilir. Pratiklere başlamadan önce ayın hilal halini almasını beklemenizi tavsiye ederiz. Bu dakikadan sonra ayın on beşine kadar ayna falına bakılabilir ancak ay küçülmeye başladıktan sonra gündüz saatlerinde bile ayna falı bakmak tavsiye edilmez. Tabi ustalığa erişmişseniz ayna falı bakmak için doğru koşulları beklemenize gerek kalmaz, her zaman bakabilirsiniz. Ayrıca fal bakarken nasıl giyindiğiniz de önemlidir. Sıkı kemerler veya dar gömlekler gibi rahatsız edici kıyafetlerden uzak durup rahat giysiler giymeniz gerekir. İçinde bulunduğunuz ortam da bu rahatlıktan nasibini almalı, rahatsız edilmeyeceğiniz, havadar, ısısı sabitlenmiş, sessiz bir yer olmalıdır. Oturacağınız koltuk ve sandalyeleri de rahat ama rehavet veya uyku vermeyecek bir türden seçmeniz gerekir. Ayrıca aynanızın manyetik alanlardan uzak olması, telefonların kapalı televizyon gibi cihazların fişinin çekik olması gerekir. Köşeli aynalardan uzak durup yuvarlak veya oval bir tane edinmenizi öneririz. Boyutları 15-25 cm çapı aralığında olmalı sizden de 40-50 cm mesafede yerleştirilmelidir. Yüksekliğini de bilgisayar monitörü gibi bakanın göz hizasına göre ayarlayabilirsiniz. Size en uygun bakış açısını ve buna uygun yüksekliği denemeli ondan sonra aynayı sabitlemelisiniz.

Bu adımların hepsi tamamsa fal bakmak için hazırsınız demektir. Sıradaki adım derin bir nefes alıp iki dakika boyunca –kendinizi buna zorlamadan- bir şey düşünmemeye çalışarak aynaya bakarak beklemektir. İki dakikadan sonra seçeceğiniz bir mantra parolayı veya zikri tekrarlamaya başlayın. Fısıldarcasına muktedir demek en iyi tercih olacaktır. Bakışlarınızı ayna yüzeyinde gezdirmekle başlayın. Daha sonra orta noktasının biraz daha yukarısına sabitlenin ve on dakika boyunca muktedir diyerek fısıldamaya devam edin. Bu pratiği her gün atlamadan bir hafta boyunca yapmanız gerekir.