Alın çizgisi falı

(7 oy) 3/5 4110
Yorum Yaz


Asya kültürüne sahip ülkelerde kişilerin fiziksel özelliklerine bakılarak onların geleceği hakkında fal bakma geleneği çok yaygındır.  Alın çizgisi falı da bu tür fallar arasında kabul edilmektedir.

Alın Falına Nasıl Bakılır?

Kadınlar İçin Alın Falı

Kadınlarda alın genişliği mutlu ve refah içinde bir geleceğe işaret eder. Aşk hayatı da yolunda gidecek, sevdiği ve onu seven insana kavuşacaktır. Geniş alınlı kadınlar iyi bir geleceğe ve mutlu bir aşka dönük umutları olan pozitif insanlardır.  Kadınlarda alın darlığı ise beklenmedik olayların gerçekleştiği ve kısmen karışık bir geçmişe işaret eder. Alın hem dar hem de yoğun çizgilere sahipse iş hayatında başarı ve iyi bir gelecek olarak yorumlanır.

Erkekler İçin Alın Falı 

Erkeklerde alın genişliği samimiyet ve duygusallık olarak yorumlanır. Alnı geniş erkekler duygularını yoğun yaşayıp ifade eden samimi insanlardır. Erkeklerde alın darlığı ise zor bir geçmişe ve geleceğe işaret eder ama zorda olsa iyi bir gelecek onları beklemektedir. Alnı dar erkeklerde aynı zamanda çok yoğun çizgiler varsa bu zor bir hayata sahip olmak olarak yorumlanır.