En seksi burç erkeği

(4 oy) 4/5 408
Yorum Yaz


En seksi burç olan boğa burcu erkekleri son derece serinkanlı, cool ve seksi erkeklerdir. Rahat ve umursamaz halleri onları ilginç ve gizemli kılar. Her şeyi kendileri yapan sorunlarını çözebilen güçlü tarafları vardır ve bu yönleri kadınlar tarafından çok çabuk fark edilir. Kimi kadınlar için kesinlikle aranılıp bulunması ve sevgili olarak tercih edilmesi gereken burçlardır. Ancak bir eli rakıda diğer eli kadında olan türlerinden de sakınmaya çalışmanız gerekir. Bu taraflarıyla çok üzebilir. Bu model genel itibariyle ince düşünüp kaybeden sonra da hiçbir şeyi umursamayan ve seksi cazibesini kullanıp kolayca kadınları elde eden seksi tiplerdir. Bu yönleri boğa burcu erkeklerini En seksi burç erkeği yapar.

Boğa burcu erkeği

Sosyal tarafı çok kuvvetli güldüğünde etrafını da içerisine alabilen cazibeli burçlardandır. Daha çok hava ve ateş burcu kadınlarından etkilenir. Ancak su ve toprak burcu kadınlarıyla daha uzun ilişki kurabilirler. Kadınlar arasında bu denli tercih edilmesinin bir diğer sebebi de bir kadından hoşlandığında onu elde etmek için yapamayacağı hiçbir şey olmamasıdır. Güzel sanatlara yatkın ellerini sekste ve yatakta kullanılırsa hiçbir kadın onu bırakamaz. İnatçılıkları zor olsa da bunu olumlu şeyler için kullandıklarında çok faydalı bir karaktere dönüşebilir.

Sonuç olarak sekse düşkün kadınlar için anlatılamayacak yaşanacak olan burçtur. Eğer hayatınızda bir boğa burcu erkeği olmamışsa birazcık yaşamı eksik yaşamışsınız demektir.

Boğa burcu erkeği ünlüler

Dwayne Johnson, Rami Malek, Jeffrey Dahmer. William Shakespeare, John Cena, Travis Scott, Mark Zuckerberg, Cem Yılmaz, Tolga Çevik, Enrique Iglesias, George Clooney, Ozan Güven