En lanet burç

(3 oy) 1/5 591
Yorum Yaz


Tamam En lanet burç hangisidir? Güzel bir soru değil biliyoruz. Fakat internet sitelerinde sürekli en lanet burcun hangisi olduğuna yönelik tartışmalar yapılıyor. Burclar.net olarak bizler de bu tartışmaya girmeyelim mi? Tabi ki gireceğiz ve en lanet burcu sizlere ifşa edeceğiz. Unutmayalım lütfen ne demiş Nietzsche: “Bu da dahil tüm genellemeler yanlıştır”.

En lanet burç: İkizler

İkizler burçları hiç çenesini tutamaz. Dili maşallah eşek arısının iğnesi gibi. Hiç ummadığın anda sokar seni. İşe Türk gibi başlar ama alman gibi sonunu getiremez. Sorsan her işe meraklı. Bir de sonunu getirebilse. Yola çıkılmaz onunla. Karar değiştirmesinden sen yorulursun, o yorulmaz.

Sorsan her şeyi bilir. Genel kültürüyle her konuyu derinlemesine bildiğini zanneder. Adamı fitil eder. Konu hakkında birazcık bilginiz varsa sığlığını anlarsınız.

Sevmediği kişiye müthiş kötülükler yapma potansiyelini her zaman taşır. Dedikodu potansiyeli ile sevmediğinin itibarını yerlerde bırakabilir. Hatta bazı ikizlerin muazzam iftira atma potansiyeli vardır. İkizler olması onun çift kişilikli olmasını sağlar. Yüzünüze gülüyorken kafasından hangi kötü işler geçtiğini tahmin edemeyebilirsiniz.

Bazı internet sitelerinde ikizler burcunun tehlikesiz olduğu söylense de bizler bu görüşe çok fazla katılamıyoruz. Sadece oransal olarak kötülük yapmaya en çok eğilimli olan lanet burçlar kategorisinde birinciliği ikizler burcuna veriyoruz.

Sizlerin itirazı varsa yorum bölümümüz tüm okuyucularımıza açık…