En komik burçlar hangileri?

(0 oy) 0/5 284
Yorum Yaz


En komik burç ya da en komik burçlar hangisidir sorusuna yanıt arayacağız bu yazımızda. Aslında en çok güldüren burçlar sorusunu sormuş olsak da yeridir. Çünkü kimi burçlar komik olmaya çalışırken karşısındakini hem güldürüp hem de bu kadar da olmaz ki dedirtecek kadar soğuk esprilere sahip olabiliyor.

En komik burçlar: Kova mı yoksa başak mı?

Burclar.net olarak bizler en komik burç sorusunun cevabını ilk başta kova borçları olarak belirledik. Sürekli muziplik peşinde olan kovalar fırsatını yakaladıkları anda espriyi patlatabiliyorlar. Ancak bu espri yapma fetişizmi kova burçlarında o kadar yaygın ki başınıza kötü bir şey bile gelse ondan bir espri çıkartabiliyorlar. Tabi diğer kişiler gülerken siz sinirinizden çatlayabiliyorsunuz.

Kemal Sunal gibi bakınca gülebileceğiniz ve doğal espri yeteneği olan saf en komik burç ise kesinlikle başak burçları. Kesinlikle zaafınızı komiklik için kullanmıyorlar. Espri yeteneklerini kullanırken empati de yapabilen burçlar başaklar. Bu nedenle sempatik başak burçları komik ve espri üretkenliğine sahip kova burçlarına göre en komik burçlar sorusunun cevabı Başak burçlarıdır.

Esprili bir başak burcu ile tanışırsanız kaçırmayın diyoruz.