En kindar burç – Kinci burçlar

(0 oy) 0/5 1235
Yorum Yaz


En kindar burcun bir başka deyişle en kinci burcun hangisi olduğunu biliyor musunuz? Birkaç ipucu vereyim isterseniz. En kindar burç sadece bir burç değil tam üç burç. Bu burçlar aynı zamanda kıskançlıklarıyla da meşhur olan burçlar. Üçü de kendilerine yanlış yapana anında cevap veren burçlardır. O halde en kindar burçlar hangileridir açıklıyoruz.

Akrep burçları

Eğer bir akrep burcuna yanlış yaparsanız, biliniz ki onlar kinleriyle birlikte gözü açık uyumakta mahirdirler. Acısı hiçbir zaman geçmez. Her zaman sana nasıl zarar vereceğinin hesabını yapar. İlginçtir ki bu durumdan hiçbir zaman da vazgeçmez. İntikam akrep burçlarının göbek adıdır ve intikamını en acı bir biçimde almak ister.

Oğlak burçları

Zodyak takımyıldızı içerisinde en gururlu burçlardan birisidir oğlak burçları. Eğer onların egolarına zarar verirseniz ya da onları küçük düşürürseniz sefaletin kucağına düşebileceğiniz olaylar zincirine dahil olmanız kaçınılmazdır. Oğlak burçları intikam için maskelerini takarlar ve sizi her şeyin yolunda olduğuna inandırırlar. Zamanı gelince de kaçınılmaz darbeyi size vuracaklardır.

Boğa burçları

Aradan yıllar geçmiş olsa bile boğa burçları yaptıklarınızı affetmez ve unutmaz. Boğalar intikamını yavaş yavaş ve soğuk biçimde alırlar. İntikam gerçekten onlar için soğuk yenen bir akşam yemeğidir. Kendilerini haksız çıkaracak kadar kötü şeyler yapmayacak kadar pragmatist olsalar da intikamlarının olabilecek en acılı öç alma olacağından şüphe duymayın.

Burçların enleri için lütfen tıklayınız!